Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

AČIŪŪ !!! Viskas pavyko thumbup.gif 4u.gif clap.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Kylam ir laukiam nauju darbeliu. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Pas mane yra photoshop bet net nežinau kokia versija ar pilna, o kaip noriu išmokt naudotis, net nežinau nuo ko pradėt.
Atsakyti
sveikutes photoshopininkes,
sia programa dar labai neseniai dirbu ,bet labai noreciau su ja ismokti kuo geriau dirbti ,tad labai tikiuosi ,kad priimsite ir mane i savo buri pasimokyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 26, 15:49)
sveikutes photoshopininkes,
sia programa dar labai neseniai dirbu ,bet labai noreciau su ja ismokti kuo geriau dirbti ,tad labai  tikiuosi ,kad priimsite  ir mane i savo buri pasimokyti  ax.gif  4u.gif

sveika prisijungus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 26, 15:49)
sveikutes photoshopininkes,
sia programa dar labai neseniai dirbu ,bet labai noreciau su ja ismokti kuo geriau dirbti ,tad labai  tikiuosi ,kad priimsite  ir mane i savo buri pasimokyti  ax.gif  4u.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 03 26, 16:49)
sveikutes photoshopininkes,
sia programa dar labai neseniai dirbu ,bet labai noreciau su ja ismokti kuo geriau dirbti ,tad labai  tikiuosi ,kad priimsite  ir mane i savo buri pasimokyti  ax.gif  4u.gif

user posted image
sveikute
Atsakyti
Jungiuos ir as prie jusu as kaip pamisele vis ieskau nauju pamokeliu su photoshop nes viskas labai idomu ir norisi suzinot dar ir dar ir dar ir zinoma isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinksutė @ 2008 03 26, 22:09)
Jungiuos ir as prie jusu as kaip pamisele vis ieskau nauju pamokeliu su photoshop nes viskas labai idomu ir norisi suzinot dar  ir dar ir dar ir zinoma isbandyt  bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sfinksutė @ 2008 03 26, 21:09)
Jungiuos ir as prie jusu as kaip pamisele vis ieskau nauju pamokeliu su photoshop nes viskas labai idomu ir norisi suzinot dar  ir dar ir dar ir zinoma isbandyt  bigsmile.gif

Sveika prisijungus thumbup.gif
Atsakyti
Vis jungiasi jungiasi, o darbeliu nerodo mirksiukas.gif blush2.gif

Prasom pasigirti savo pasiekimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 26, 23:06)
Vis jungiasi jungiasi, o darbeliu nerodo  mirksiukas.gif  blush2.gif

Prasom pasigirti savo pasiekimais  4u.gif

mhm visai aptyngomuser posted imageo ypac as bet reiks susimti ir pradeti daryti ka nors grazaususer posted image
Atsakyti