Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(Antelope @ 2008 03 22, 13:44)
cia mano paprastutis, bet man labai grazutis darbelis smile.gif
bandau ideti pirma karta, tai jei nesigaus - is anksto atsiprasau.. smile.gif

user posted image

Laaabai gražu. thumbup.gif
Atsakyti
bukit geros...na nerandu kad tai butu paaiskinta kaip daryti...bet gal padesit...man reikia tarkim kokias 4 nuotraukas sudeti i viena...na kad atsivertus viena, joje iskart matyciau 4 nuotraukeles..tarkim daiktas kazkoks isvisu pusiu...
programele kuria turiu...adobe photoshop cs3
reikia iki treciadienio padaryti, ir jau nevilty esu, nes niekaip neiseina... wacko.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 03 22, 19:50)
bukit geros...na nerandu kad tai butu paaiskinta kaip daryti...bet gal padesit...man reikia tarkim kokias 4 nuotraukas sudeti i viena...na kad atsivertus viena, joje iskart matyciau 4 nuotraukeles..tarkim daiktas kazkoks isvisu pusiu...
programele kuria turiu...adobe photoshop cs3
reikia iki treciadienio padaryti, ir jau nevilty esu, nes niekaip neiseina...  wacko.gif  schmoll.gif


nelabai supratau ko tiksliai reikia? blush2.gif ar tipo a la kolaza padaryt, ar cia kad keistusi tuos nutraukytes viena paskui kita? tipo panaudojus animacija?
Papildyta:
Gal sita pamokele kazkuo pagelbes? blush2.gif
Papildyta:
O gal sita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 03 21, 17:39)
Parodysiu savo vieną darbelį. Čia mano pupa.

labai grazu thumbup.gif

drugys333, is kur gavai parasa g.gif Cia mano buvo kurtas blush2.gif Man neleido moderatores, sake per didelis, tai pasikeiciau ax.gif

QUOTE(Antelope @ 2008 03 22, 13:44)
cia mano paprastutis, bet man labai grazutis darbelis smile.gif

ne tik paprastutis, bet ir labai grazutis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu blush2.gif bet as turiu omeny visai paprasta isdestyma...tarkim yra keturios nuotraukos, tai jos atskirai taip sudeliotos paprastai , bet vienam lape.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 03 22, 22:18)
aciu blush2.gif bet as turiu omeny visai paprasta isdestyma...tarkim yra keturios nuotraukos, tai jos atskirai taip sudeliotos paprastai , bet vienam lape.. blush2.gif


Tuomet sita pamokele tikrai pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
aha sita rolleyes.gif oi kaip tau aciu...labai labai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 03 22, 22:59)
aha sita rolleyes.gif oi kaip tau aciu...labai labai rolleyes.gif


Ner uz ka 4u.gif Lauksim rezultatu 4u.gif jei nepaslaptis
Atsakyti
ok biggrin.gif butinai pasirodysim... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 03 22, 22:42)
labai grazu  thumbup.gif

drugys333, is kur gavai parasa  g.gif  Cia mano buvo kurtas  blush2.gif  Man neleido moderatores, sake per didelis, tai pasikeiciau  ax.gif
ne tik paprastutis, bet ir labai grazutis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aga as to paties norejau paklausti g.gif man taip idomei pasirode nes darbelis buvo benitux o atsirado kitus unsure.gif tai taip likau nesupr4atusi kaip atsidure tas parasas pas kita zmogu jai buvo benitux schmoll.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Norim ir mes pasveikinti visas photoshopininkes ir jų šeimas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 23 kovo 2008 - 14:02