Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(Benitux @ 2008 05 24, 11:51)
Šaunuolė, labai gražūs darbeliai  thumbup.gif , gal fonus galetum prie Viskas photoshopui imest  mirksiukas.gif

aciuks.gif
Ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Laaabai gražūs darbeliai. Šaunuolė. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 24 gegužės 2008 - 12:23
labukas,
jungiuosi ir as 4u.gif isigijau sita stebukla, dabar mokysiuos 4u.gif
darbeliu dar nera, net nezinau nuo ko pradeti biggrin.gif
reik kazkaip bent issiaiskinti ka glaima daryti lotuliukas.gif einu ieskot kur nors bent jau ka kokie mygtukai daro issiaiskint g.gif
Atsakyti
Merginos, su kuo geriausia butu galima nuimti seselius? Nuo veido, kuno, paveiksluota gana is arti, kad iseitu naturaliai..... ax.gif
Atsakyti
kaip man atsikratyti kokios nors funkcijos? nemoku net paklaust doh.gif ta prasme as kazka darau, pvz. trinu, kaip man paskui tai isjungt g.gif nes isijungiu is naujo programa ir man visur trintukas kabo, kaip ji isjungt g.gif blush2.gif

ir dar bandziau pagal pamokele panaikint ir uzdet kita fona, neiseina. padarau ta fona, ir jis ant foto uzsideda, pacios foto nelieka g.gif

isejo padaryt tik viena dalyka, padaryt foto nespalvota su spalvotom detalem thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo persy: 26 gegužės 2008 - 11:48
QUOTE(persy @ 2008 05 26, 12:32)
kaip man atsikratyti kokios nors funkcijos? nemoku net paklaust  doh.gif ta rpasme as kazka darau, pvz. trinu, kaip man paksui tai isjungt g.gif nes isijungiu is naujo programa ir man visur trintukas kabo, kaip ji isjungt  g.gif  blush2.gif

ir dar banzdiau pagal pamokele panaikint ir uzdet kita fona, neiseina. padarau ta fona, ir jis ant foto uzsideda, pacios foto nelieka  g.gif

kanors padarius su trintuku ar kokiu kitu irankiu,paspauskit virsuj ant rodykles.
man pagal ta pamokele irgi neisejo.ir nebebandziau.geriau issikerpu visa zmogu ar ka kita ir dedu ant kito fono atidaryto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 05 26, 12:35)
kanors padarius su trintuku ar kokiu kitu irankiu,paspauskit virsuj ant rodykles.
man pagal ta pamokele irgi neisejo.ir nebebandziau.geriau issikerpu visa zmogu ar ka kita ir dedu ant kito fono atidaryto ax.gif

as iskirpt nemoku g.gif einu ieskot kaip tai daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(persy @ 2008 05 26, 12:47)
as iskirpt nemoku  g.gif einu ieskot kaip tai daryt  blush2.gif

toks lasas yra kairej pusej.ant jo paspaudus su desiniu klavisu galima ji trieju rusiu pasirinkt.as kerpu su polygonal laso.tik feather nusistatyk 2-3 kad nebutu kampuota labai
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 05 26, 12:59)
toks lasas yra kairej pusej.ant jo paspaudus su desiniu klavisu galima ji trieju rusiu pasirinkt.as kerpu su polygonal laso.tik feather nusistatyk 2-3 kad nebutu kampuota labai

kazkaip pas save photoshope tokio mygtuko nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 05 26, 13:36)
kazkaip pas save photoshope tokio mygtuko nerandu sad.gif

Kairej pusej irankiu juostoj nuo virsaus antras pirmoj linijoj ax.gif gali buti toks kampuotas
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti