Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(Amiletta @ 2008 05 15, 10:44)
O tu su pele paspaudus ant nuotraukos, pertempk ją ant rėmelio.

aCIU LABAI, nu sis tas gavos... pirmas blynas padarytas blush2.gif
Atsakyti
Šaunu. smile.gif Tai gal parodyk. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano pats pirmiausias blynas blush2.gif user posted image
Atsakyti
Na, matai ir pavyko thumbup.gif
Aš irgi kol supratau kame reikalas, kaip su tais sluoksniais dirbt doh.gif
Papildyta:
Į krikštynų laikrastuką sudėjau tokius sveikinimus, manau, kad kiekvienas bus nustebęs save radęs biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 15 gegužės 2008 - 15:21
user posted image

užmušinėjau laiką biggrin.gif nemėgstu ant nuotraukų dėti drugelių ar panašiai gražinti... mėgstu jaunintis, keisti spalvas ir pan. čia tiesiog susiradau fotografiją internete ir bandžiau pagražinti vyruką biggrin.gif norint pamatyti didesnę nuotrauką, reikia paspausti ant paveiksliuko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freedom: 21 gegužės 2008 - 18:16
Labutis
Na o as toliau su klausimais.
Kaip padaryti toki dalyka:
as perkelinejau is nuotraukos viena daikta i kita. Tas pavyko, bet kaip ji toliau padaryti, na pvz. uz tvoros ar pvz. kojyte po gele, nes man viskas kaip koks blynas gaunasi ant virsaus.
TIKIUOSI suprantate ko klausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2008 05 21, 20:14)
Kaip padaryti toki dalyka:
as perkelinejau is nuotraukos viena daikta i kita. Tas pavyko, bet kaip ji toliau padaryti, na pvz. uz tvoros ar pvz. kojyte po gele, nes man viskas kaip koks blynas gaunasi ant virsaus.
TIKIUOSI  suprantate ko klausiu  blush2.gif


Taigi ant fono (t.y.ant kurio perkeli) iskerpi ta objekta (tvora, gele) ir padarai ctrl+j, tada perkeli sluoksni virs sluoksnio su vaik.
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2008 05 21, 18:14)
user posted image

užmušinėjau laiką  biggrin.gif  nemėgstu ant nuotraukų dėti drugelių ar panašiai gražinti... mėgstu jaunintis, keisti spalvas ir pan. čia tiesiog susiradau fotografiją internete ir bandžiau pagražinti vyruką  biggrin.gif  norint pamatyti didesnę nuotrauką, reikia paspausti ant paveiksliuko  smile.gif


Kaip fainiai rolleyes.gif Kaip taip padarai? Priauginciau as savo vyrui plaukus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2008 05 21, 21:06)
Kaip fainiai  rolleyes.gif  Kaip taip padarai? Priauginciau as savo vyrui plaukus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
su patch tool iš šonų ant pakaušio perkėliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2008 05 21, 19:14)
user posted image

užmušinėjau laiką  biggrin.gif  nemėgstu ant nuotraukų dėti drugelių ar panašiai gražinti... mėgstu jaunintis, keisti spalvas ir pan. čia tiesiog susiradau fotografiją internete ir bandžiau pagražinti vyruką  biggrin.gif  norint pamatyti didesnę nuotrauką, reikia paspausti ant paveiksliuko  smile.gif

man tas patiko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2008 05 15, 14:15)
Mano pats pirmiausias blynas  blush2.gif user posted image


Labai grazi atvirute tik noretusi, kad butu zodziai su visom varnytem, nosinytem ir t.t....
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2008 05 21, 22:03)
Labai grazi atvirute tik noretusi, kad butu zodziai su visom varnytem, nosinytem ir t.t....

Originale viskas sutvarkyta. Cia buvo zodziai tik pabandymui, nes pagrindas buvo ismokti reminti. 4u.gif
Atsakyti