Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(linarija @ 2008 05 08, 21:40)
Su photoshopo pagalba jau padariau krikštynų laikraštuką, kvietimus. Dabar reikia kalendoriaus iš 12 lapų. Nuo ko pradėt? Galvoju gal pirmiausia pasirinkt dydį A4 formato.
Jei kas darėte, gal pasipasakokit kaip gavos? mirksiukas.gif

ziurint kur spaudinsi.jei fotoatelje tai kiek zinau (dariau tokius ir spausdinau savo tevams) didziausias 20ant 30cm.tai toki formata nusistaciau.O kalendoriaus skaicius geriausia su exeliu pasidaryt ir perkelt paskkui i photoshopa.na as taip darau ax.gif
Atsakyti
Dar nežinau kaip spauzdinsiu ar namų salygomis ar kur nešiu. Kažin kokios kainos foto atelje? g.gif
O aš galvoju daryt su Ulead Photo Ekspres, o nuotraukas sukelt pagražintas PS, tik tame ulead'e nerandu atrodytu labai paprasto dalyko kaip perkeist, kad būtų LT raidės.
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 05 08, 23:04)
Dar nežinau kaip spauzdinsiu ar namų salygomis ar kur nešiu. Kažin kokios kainos foto atelje?  g.gif
O aš galvoju daryt su Ulead Photo Ekspres, o nuotraukas sukelt pagražintas PS, tik tame ulead'e nerandu atrodytu labai paprasto dalyko kaip perkeist, kad būtų LT raidės.



Jeigu programa "gavus vaistuku" gali lietuvisku raidziu ir nerasti. Pas mano seseri taip buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 05 08, 23:04)
Dar nežinau kaip spauzdinsiu ar namų salygomis ar kur nešiu. Kažin kokios kainos foto atelje?  g.gif
O aš galvoju daryt su Ulead Photo Ekspres, o nuotraukas sukelt pagražintas PS, tik tame ulead'e nerandu atrodytu labai paprasto dalyko kaip perkeist, kad būtų LT raidės.

zinok buvau atradus.tik istryniau ta programa tai nelabai beatgaminsiu ax.gif
kiek pamenu reik spaust ant pvz dienos pirmos raide(P A T K P Š S)tada su desiniu eit i font lygtais.kad pakeist srifta i times new roman.na bandyk kazka panasaus.man gavos.bet kol issiaiskinau doh.gif
Atsakyti
Pas mane ji tik bandomoji.
Atsakyti
Ką tik xforume prisižiūrėjau labai gražių kalendorių, tikriausiai reiks bandyti pačiai ką nors sukurti. Gal kas žino kokių pamokėlių apie kalendoriaus kūrimą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 05 09, 00:20)
Ką tik xforume prisižiūrėjau labai gražių kalendorių, tikriausiai reiks bandyti pačiai ką nors sukurti. Gal kas žino kokių pamokėlių apie kalendoriaus kūrimą? g.gif

o kam tu pamokeliu?
darai kaip montaza,isikeli is exelio skaicius.uzrasai koks menuo ir viskas.man patinka daryt kaip montaza,bet grazu ir kai i remelius idedi foto.
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 05 08, 20:47)
o kurioj ten skilty jieskoti? rolleyes.gif

cia

QUOTE(linarija @ 2008 05 08, 23:20)
Ką tik xforume prisižiūrėjau labai gražių kalendorių, tikriausiai reiks bandyti pačiai ką nors sukurti. Gal kas žino kokių pamokėlių apie kalendoriaus kūrimą? g.gif

lauksim darbeliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
kokie dabar nd. vyksta?
g.gif 4u.gif smile.gif
[cia siaip nuotraukyte,neseniai daryta]
user posted image
Papildyta:
ar ne i ta temele pakliuvau?;D biggrin.gif cia siaip foto daryta be jokiu photoshopu...
Atsakyti
Turbūt ne į tą temukę. rolleyes.gif
Atsakyti
o is kur galima atsisiusti adobe photoshop ?
Atsakyti
Vat to tai nežinau. ax.gif
Man vyro bendradarbis viską užinstaliavo. ax.gif
Atsakyti