Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

Dekui merginos 4u.gif
o su medeliais tai jo drinks_cheers.gif tiesiog norisi greitai viska greitai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzinamaze @ 2008 04 30, 23:52)
Dekui merginos 4u.gif
o su medeliais tai jo drinks_cheers.gif tiesiog norisi greitai viska greitai blush2.gif

biggrin.gif Oi greitai neiseis padaryt kokybiskai.As montaza truputi sudetingesni darau nuo pusvalandzio iki valandos ax.gif
Atsakyti
greit darant s.... ir gaunasi doh.gif minusu daug buna smile.gif o vat pasistengus ir neskubant viskas puikiausei iseina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 05 01, 10:19)
greit darant s.... ir gaunasi doh.gif minusu daug buna smile.gif o vat pasistengus ir neskubant viskas puikiausei iseina thumbup.gif

drinks_cheers.gif tiesiog neturiu kantrybes blush2.gif noriu rezultata kuo greiciau pamatyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandienos darbelis bigsmile.gif
Laukiu kritikos mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
O kam ta kritika? Labai gražu. Tik nuotraukytės galėtų būti didesnės. ax.gif Ir tarkim kokie lipdukai, kad nuotraukytės atrodytų kaip priklijuotos. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 05 01, 14:03)
O kam ta kritika? Labai gražu. Tik nuotraukytės galėtų būti didesnės. ax.gif Ir tarkim kokie lipdukai, kad nuotraukytės atrodytų kaip priklijuotos. blush2.gif

ieskojau, bet neradau lipduku verysad.gif
buvau prikabinusi drugelius kad laikytu foto, bet man kazkaip ne taip atrode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 05 01, 15:13)
ieskojau, bet neradau lipduku  verysad.gif
buvau prikabinusi drugelius kad laikytu foto, bet man kazkaip ne taip atrode  ax.gif

O sąvaržėlių neturi? Manau gerai būtų.
Atsakyti
Benitux grazus darbelis. Gal tiesiog siek tiek seselio po nuotraukytes visai netrugdytu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 05 01, 15:01)
Šiandienos darbelis  bigsmile.gif
Laukiu kritikos  mirksiukas.gif

user posted image

laaabai grazu thumbup.gif laaabai grazus dukriukas 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes na pasikluaisu ir cia blush2.gif blush2.gif kaip manote ar galiu su photoshopu padaryti tokius banknotus?user posted image
ta prasme ideti kito zmogaus veida g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dij@n@: 01 gegužės 2008 - 20:37
QUOTE(Dij@n@ @ 2008 05 01, 21:36)
Sveikutes na pasikluaisu ir cia  blush2.gif  blush2.gif kaip manote ar galiu su photoshopu padaryti tokius


Gali, net maciau kazkiam forume pamokele mirksiukas.gif
Atsakyti