Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 28, 14:53)

kaip grazu didelis aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
I tiesų rėmėlį aišku kaip įdėti, kaip suvienodinti, o į pagražintą niekaip doh.gif

Darau pagal pamokėlę: atsidarau riemelį, pasirenku Dublicate Layer.Pasirenku (stebuklingą lazdelę) spaudžiu klaviša (delete). Tada atsidarau foto, pasirenku movie tol ir įkeliu nuotrauka, ir ji neįsikelia taip kaip parodyta pamokėlėje, gaunas didelė ir užsideta ant viso rėmelio, o ne į rėmelį. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 28 balandžio 2008 - 14:48
QUOTE(linarija @ 2008 04 28, 15:39)
I tiesų rėmėlį aišku kaip įdėti, kaip suvienodinti, o į pagražintą niekaip doh.gif

Darau pagal pamokėlę: atsidarau riemelį, pasirenku Dublicate Layer.Pasirenku  (stebuklingą lazdelę) spaudžiu klaviša (delete). Tada atsidarau foto, pasirenku movie tol ir įkeliu nuotrauka, ir ji neįsikelia taip kaip parodyta pamokėlėje, gaunas didelė ir užsideta ant viso rėmelio, o ne į rėmelį.  doh.gif

ir man tas pats gaunasi ax.gif blush2.gif niekaip neisikelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 04 28, 13:42)

o gal tada sita butu geresne kokibe foto kaip jus sakot ax.gif user posted image
Shablonas paimtas ish ineto......
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lira @ 2008 04 28, 16:19)
Shablonas paimtas ish ineto......
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 04 28, 15:57)
ir man tas pats gaunasi ax.gif  blush2.gif niekaip neisikelia  g.gif


Po ilgų bandymų, pavyksta įkelti nuotrauką į patį rėmelį, o ne ant jo, bet neina sumažinti įkeltos foto, rėmelyje gaunas tik matomas vienas nuotraukos kampas. bandau su ctrl + T, bet mažinas pati rėmėlio skylė. Galvoju, kad reikia nuimt būrtų lazdelės bėgančią linija, bet niekaip neišeina, gal tada eitų foto sumažinti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 28 balandžio 2008 - 16:33
Pvz, kaip man neiseina sumazint foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 28 balandžio 2008 - 16:49
Del dejimo i remeli:

1. atidarot norima remeli, spaudziam Ctrl+j, isitikinam kad "skyle" remelyje permatoma.
2. atidarot norima nuotrauka,( ir remelis ir nuotrauka turi but vienodo dydzio, pageidautina)
4. Spaudziam V (arba irankiu juostoj pasirenkam move tool) ir pertempiam nuotrauka i remelio "langa".
Nuotrauka atsiduria ant remelio, nebeda, tiesiog sluoksniu paleteje sluoksni su nuotrauka pertempkit po sluoksniu su remeliu.
Jei nuotrauka perdidele: sluoksniu paleteje aktyvus sluoknis su nuotrauka, spaudziam Ctrl+t, ir uzspaude Shift+Alt tempiam uz kampo (sita kombinacija padeda tolygiai sumazinti/padidinti nuotrauka)

jei kas dar neaisku, bandysiu tada vaizdinem priemonem aiskint, klauskit 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(linarija @ 2008 04 28, 17:45)


kazkaip nerodo man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 28, 18:01)
Del dejimo i remeli:

1. atidarot norima remeli, spaudziam Ctrl+j, isitikinam kad "skyle" remelyje permatoma.
2. atidarot norima nuotrauka,( ir remelis ir nuotrauka turi but vienodo dydzio, pageidautina)
4. Spaudziam V (arba irankiu juostoj pasirenkam move tool) ir pertempiam nuotrauka i remelio "langa".
Nuotrauka atsiduria ant remelio, nebeda, tiesiog sluoksniu paleteje sluoksni su nuotrauka pertempkit po sluoksniu su remeliu.
Jei nuotrauka perdidele: sluoksniu paleteje aktyvus sluoknis su nuotrauka, spaudziam Ctrl+t, ir uzspaude Shift+Alt tempiam uz kampo (sita kombinacija padeda tolygiai sumazinti/padidinti nuotrauka)

jei kas dar neaisku, bandysiu tada vaizdinem priemonem aiskint, klauskit  4u.gif

Papildyta:
kazkaip nerodo man  blush2.gif
.atrodo viska darau kaip parasius bet vistiek nesigauna doh.gif
Atsakyti
Man jau kažkas panašaus gaunas, tik labai daug nuotrauką reikia mažinti ir mažinu ją prieš įkėlimą į rėmeli su ctrl + t. Pačiam rėmelį mažint neišeina (tik kai kampai lygus tada gauas)doh.gif
Atsakyti
Įkėlus nuotrauką į rėmelį, norint panaikint foną ir uždėt spalvotą... prieinu prie tos vietos kai susikuriu naują LAYER, reikia spaust SHIFT+ Backspace ir pasirink spalvą Color. Va to ir nerandu doh.gif

O į rėmelį nuotrauką įkelt pavyksta taip: viska ką reikia atsidarau, tada perkeliu nuotrauką ant rėmelio, ją sumažinu, tada perkeliu ją po rėmelio sluoksniu, ji dingsta, tada iškerpu rėmelį ir nuotrauka įrėminta smile.gif
Atsakyti