Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

Mano, kaip naujokes siuose reikaluose, darbelis. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Gražu. 4u.gif
Atsakyti
user posted image, user posted image4u.gif oi kaip sudidino ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oveja: 28 balandžio 2008 - 11:33
ir man įdomu kaip su tais rėmeliais, kad nuotrauka neuždengtų pagražinimų, skaičiau, kad reikia sluoksnius išjungt ir kelt, bet vistiek nieko nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 04 28, 12:30)
user posted image, user posted image4u.gif oi kaip sudidino ax.gif


na as truputeli pabandziau padaryti, bet gal kas profesionaliau pagelbes 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip padarei, kad nuotraukos ir remelio dydis būtų vienodas? Man tai kai įsikelia, tai nuotrauka super didele gaunas ir viską uždengia.
Atsakyti
siaip foto visvien permaza.kokybes nera. ax.gif jei nori atsiusk mildap@draugas.lt normalaus dydzio foto
Papildyta:
QUOTE(linarija @ 2008 04 28, 13:53)
Kaip padarei, kad nuotraukos ir remelio dydis būtų vienodas? Man tai kai įsikelia, tai nuotrauka super didele gaunas ir viską uždengia.

kad foto nezdengtu remelio,reik ja pakist po remeliu.galima keliais budais.viska sudejus i viena foto nuotraukos sluoksni pakisi po remeliu.aisku ta zydra fona iskirpt reik
Atsakyti
labai bloga foto kokybe
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 28, 14:28)
labai bloga foto kokybe
user posted image

user posted image

thumbup.gif labai faina
Atsakyti
O ką daryt, kad rėmelio ir foto dydis butų vienodas, IMAGE-->IMAGE SIZE? Ten ką keist reikia ar pačią nuotrauką su kita programa sumažint?
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 04 28, 14:32)
O ką daryt, kad rėmelio ir foto dydis butų vienodas, IMAGE-->IMAGE SIZE? Ten ką keist reikia ar pačią nuotrauką su kita programa sumažint?

jei kazkuris per didelis prispaudi ctrl ir tempi uz kampo.ir mazdaug suvienodini.nors as ju nedarau vienodo formato niekad ax.gif
Atsakyti
aciu didelis uz pagalba visoms 4u.gif 4u.gif flirt.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2008 04 28, 14:28)
labai bloga foto kokybe
user posted image

user posted image

o gal tada sita butu geresne kokibe foto kaip jus sakot ax.gif user posted image,user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oveja: 28 balandžio 2008 - 13:44