Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

Turiu ir aš jau Photoshopą thumbup.gif Didelis ačiū *Irmai* mirksiukas.gif
Ir iš kart nuskubėjau į pamokėles, ir va problema, rašo Pasidarome rėmelio kopiją (antrą sluoksnį). Spaudžiam (ant Backgound) dešnį pelės klavyšą ir pasirenkam Dublicate Layer.
kaip suprantu reikia spausti ant įsikėlto paveikslėlio, o paspaudus nera nieko panasaus į Dublicate Layer doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 04 25, 23:20)
Turiu ir aš jau Photoshopą thumbup.gif Didelis ačiū *Irmai*  mirksiukas.gif
Ir iš kart nuskubėjau į pamokėles, ir va problema, rašo Pasidarome rėmelio kopiją (antrą sluoksnį). Spaudžiam (ant Backgound) dešnį pelės klavyšą ir pasirenkam Dublicate Layer.
kaip suprantu reikia spausti ant įsikėlto paveikslėlio, o paspaudus nera nieko panasaus  į Dublicate Layer  doh.gif


Pabandyk ctrl + j paspaust turėtų nusikopijuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2008 04 25, 21:47)
Noriu pasidžiaugt savo ką tik iškeptu pirmuoju web dizainu. smile.gif

liuks thumbup.gif , saunuole drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 26, 09:47)
liuks  thumbup.gif , saunuole  drinks_cheers.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 04 24, 23:17)
Toj nuorodoj, kur anksčiau įdėjo yra ankstesnės temos, tai ten visokių "mandrybių" pilna smile.gif O jei dar pasižiūrėjus ir pirmam psl nurodytas ankstesnes temas, tai nespėsi mokytis biggrin.gif Dar nemažai paprastesnių pamokų yra www.studijuok. lt puslapy... Ir šiaip, SM daug nuorodų į angl ir rusiškus puslapius su įvairiom pamokom smile.gif

Nu bet dabar pati pabandysiu tai padaryti, o paskui gal pamesiu keletą idėjų mirksiukas.gif Bo visas nuorodas darbe išsisaugojau, tai daba neturiu, abet jei ką, tai ryt dar peržiūrėsiu mirksiukas.gif

O dabar man klausimas toks iškilo - va, padariau tokį keistoką dalyką  doh.gif

user posted image

Iškirpdama vaiko atvaizdą padariau tuos vadinamus  "feather" kraštus, ale kad galutiniam rezultate taip nesižiūri. Mažu kas žino kaip tai panaikinti? g.gif



labai grazi nuotrauka thumbup.gif kam ja trint? g.gif
Atsakyti
pas mane kazkas pasidare iskerpi norima daikta keli ir jis baltas pasidaro prasau paaiskinti kas cia pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 04 27, 15:11)
pas mane kazkas pasidare iskerpi norima daikta keli ir jis baltas pasidaro prasau paaiskinti kas cia pasidare g.gif

jau susitvarke blush2.gif .niekaip nesigauna ant foto uzdeti remelio,kad butu ireminta ax.gif
Atsakyti
Atsidarome nuotrauka kuria kelsime i remeli.
Kad sujungti foto su rėmeliu ir nuotrauka ir rėmelis turi būti vienodų išmatavimų,išmatavimus mes galime patikrinti štai taip...:


Kaip padaryti, kad tiek rėmelio, tiek nuotraukos išmatavimai būtų vienodi? Ar reikia keisti einant per IMAGE SIZE...g.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 04 27, 18:09)
Atsidarome nuotrauka kuria kelsime i remeli.
Kad sujungti foto su rėmeliu ir nuotrauka ir rėmelis turi būti vienodų išmatavimų,išmatavimus mes galime patikrinti štai taip...:


Kaip padaryti, kad tiek rėmelio, tiek nuotraukos išmatavimai būtų vienodi?  Ar reikia keisti einant per IMAGE SIZE...g.gif

atsidarau bet man keliasi tik foto ant remelio ir uzdengia remialio pagrazinimus g.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(oveja @ 2008 04 28, 09:59)
atsidarau bet man keliasi tik foto ant remelio ir uzdengia remialio pagrazinimus g.gif  doh.gif

ir dar kodel niekaip negaliu pagrazinta foto nei nusiusti nei ikelti .keliu per http://part.lt/index.php?p=form ir raso per didelis formatas ka as darau ne taip ax.gif prasau paaiskinti aciukas didelis 4u.gif
Papildyta:
gal galite man pagelbeti ir sujunkti remeli su foto?aciu didelis butu uz pagalba 4u.gifuser posted image ir user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oveja: 28 balandžio 2008 - 09:18
Spausk ctrl+T (transform) -tai didina arba mazina nuotrauka

user posted image

O kad neishkraipyt proporciju, nuspausk ir laikyk klavisha shift
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lira: 28 balandžio 2008 - 09:44
QUOTE(oveja @ 2008 04 28, 10:12)
gal galite man pagelbeti ir sujunkti remeli su foto?aciu didelis butu uz pagalba  4u.gifuser posted image ir user posted image

Nuotraukos mažos. Įdėk didesnes, tada galėsiu pagelbėt.
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 04 28, 10:12)
atsidarau bet man keliasi tik foto ant remelio ir uzdengia remialio pagrazinimus g.gif  doh.gif
Papildyta:

ir dar kodel niekaip negaliu pagrazinta foto nei nusiusti nei ikelti .keliu per  http://part.lt/index.php?p=form ir raso per didelis formatas ka as darau ne taip ax.gif prasau paaiskinti aciukas didelis 4u.gif
Papildyta:
gal galite man pagelbeti ir sujunkti remeli su foto?aciu didelis butu uz pagalba  4u.gifuser posted image ir user posted image

Galit kelt per www.radikal.ru
Atsakyti