Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(oveja @ 2008 04 24, 22:13)
aha dar reiktu aciukas 4u.gif


Toj nuorodoj, kur anksčiau įdėjo yra ankstesnės temos, tai ten visokių "mandrybių" pilna smile.gif O jei dar pasižiūrėjus ir pirmam psl nurodytas ankstesnes temas, tai nespėsi mokytis biggrin.gif Dar nemažai paprastesnių pamokų yra www.studijuok. lt puslapy... Ir šiaip, SM daug nuorodų į angl ir rusiškus puslapius su įvairiom pamokom smile.gif

Nu bet dabar pati pabandysiu tai padaryti, o paskui gal pamesiu keletą idėjų mirksiukas.gif Bo visas nuorodas darbe išsisaugojau, tai daba neturiu, abet jei ką, tai ryt dar peržiūrėsiu mirksiukas.gif

O dabar man klausimas toks iškilo - va, padariau tokį keistoką dalyką doh.gif

user posted image

Iškirpdama vaiko atvaizdą padariau tuos vadinamus "feather" kraštus, ale kad galutiniam rezultate taip nesižiūri. Mažu kas žino kaip tai panaikinti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 24 balandžio 2008 - 22:21
QUOTE(Hmmm... @ 2008 04 24, 23:17)
Iškirpdama vaiko atvaizdą padariau tuos vadinamus  "feather" kraštus, ale kad galutiniam rezultate taip nesižiūri. Mažu kas žino kaip tai panaikinti? g.gif

fainai atrodo.o ka panaikinti nori?
Atsakyti
Nu va, pabandžiau su rėmeliu padaryti (nuotrauka ir rėmelis parinktos atsitiktinai ir "be idėjos" biggrin.gif), tai visai nesunku smile.gif

user posted image

Svarbu (jei rėmelis šiaip iš int išsaugotas) iškirpti baltą plotą ir po juo "pakišti" reikiamą nuotrauką biggrin.gif Čia toks paprasčiausias variantas. jei labai tingisi skaityti, bet norisi padaryti, tai galiu kada prisėsti ir smulkiai aprašyti kaip tai daroma g.gif Tiesa, su sudėtingesniais variantais dar nebandžiau, bet principas turėtų būti panašus, tik daugiau įrankių panaudoti gal reiktų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bumbasi @ 2008 04 24, 23:22)
fainai atrodo.o ka panaikinti nori?


Matai, aplink vaiką yra toks šviesesnis fonas smile.gif Ypač matomas gėlės vidury, tai vat, aš norėčiau, kad jo nebūtų, ale pati pasirinkau taip... ir nežinau kaip finale "atstatyti" taip, kad nereiktų visko perdarinėti iš naujo...
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 04 24, 23:41)
Matai, aplink vaiką yra toks šviesesnis fonas smile.gif Ypač matomas gėlės vidury, tai vat, aš norėčiau, kad jo nebūtų, ale pati pasirinkau taip... ir nežinau kaip finale "atstatyti" taip, kad nereiktų visko perdarinėti iš naujo...

Jus gal kirpimo irankiui nusatet feahter dideli?As statau tik 2 dazniausiai.jei taip tai gaunat kirpt is naujo.Arba ten kur reikia patvarkyti patrinkit su minkstu trintuku.turetu pavykt.
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 04 24, 23:52)
Jus gal kirpimo irankiui nusatet feahter dideli?As statau tik 2 dazniausiai.jei taip tai gaunat kirpt is naujo.Arba ten kur reikia patvarkyti patrinkit su minkstu trintuku.turetu pavykt.


Jo, nustačiau doh.gif Galvojau gal yra būdas patvarkyti neperkerpant biggrin.gif Nu, bet ateičiai turėsiu omeny smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Banginis išplaukia i plačiuosius vandenis ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 25, 16:07)
Banginis išplaukia i plačiuosius vandenis  ax.gif

user posted image


Mintis graži thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 25, 16:07)
Banginis išplaukia i plačiuosius vandenis  ax.gif

user posted image


sauniai sugalvota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 25, 16:07)
Banginis išplaukia i plačiuosius vandenis  ax.gif
user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 25, 15:07)
Banginis išplaukia i plačiuosius vandenis  ax.gif

user posted image

maciau si pamokele tik man nesigavo nieko doh.gif
Atsakyti
Man irgi taip nesigavo. blush2.gif
Atsakyti
Noriu pasidžiaugt savo ką tik iškeptu pirmuoju web dizainu. smile.gif
user posted image
Atsakyti