Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(oveja @ 2008 04 24, 10:28)
mergaites o kaip man ant vaiko nuotraukos grazei uzkelti toki foniuka blush2.gif aciukas didelis


Kaip aš suprantu, tai nuotrauką "po fonu" geriau kelti biggrin.gif Galiu paieškot pamokėlių, jei labai reikia mastau.gif

QUOTE(ciaramashka @ 2008 04 24, 10:51)
Nu ta su autostrada tai su gilia mintim... thumbup.gif


Aha, gilia hihihi.gif kaip jau išėjo, tokia ir "mintis" mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(liamuna @ 2008 04 24, 11:11)
Faina, bet as siek tiek pamazinciau ir trupuciuka zemiau daryciau (prasei gi kritikos) biggrin.gif


Taip taip, dabar ir aš taip daryčiau biggrin.gif Ale kai sugalvojau, tai jau labai tingėjau keisti blush2.gif O ir "apkarpiusi jau truputį ne taip buvau hihihi.gif Su "grįžimu ir pataisymu" problemų turėjau, tai taip ir palikau ax.gif

Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 23, 23:28)
su stamp tool atrodo. Rytoj bandysiu atrast pamokele, nes snd jau tingiu  blush2.gif



QUOTE(liamuna @ 2008 04 24, 08:52)
ikeliau i pamokeles nuoroda, gal tiks  ax.gif

aciu labai liuks pamokeles bandysiu is foto istrinti zmogu

QUOTE(Hmmm... @ 2008 04 24, 09:13)
Parsisiunčiau vakar šitą programą biggrin.gif

Kol kas tik pirmi bandymai, ale galit kritikuoti biggrin.gif ax.gif

user posted image

Va, mano vaikio akys virš autostrados  biggrin.gif

na saunuole tikrai liuks o autostrada kartais ne i ukmerge
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 24, 10:37)
......o autostrada kartais ne i ukmerge
Greiciausia Kaunas-Vilnius......

QUOTE
(Hmmm... @ 2008 04 24, 09:13)
Parsisiunčiau vakar šitą programą 

Kol kas tik pirmi bandymai, ale galit kritikuoti 

QUOTE
Taip taip, dabar ir aš taip daryčiau  Ale kai sugalvojau, tai jau labai tingėjau keisti  O ir "apkarpiusi jau truputį ne taip buvau  Su "grįžimu ir pataisymu" problemų turėjau, tai taip ir palikau 

Sumanymas fainas thumbup.gif , technika ateis su laiku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lira: 24 balandžio 2008 - 10:57
QUOTE(almara @ 2008 04 24, 10:37)
o autostrada kartais ne i ukmerge



QUOTE(lira @ 2008 04 24, 10:54)
Greiciausia Kaunas-Vilnius......

Man irgi taip atrodo, kai daznai vazinejam ten tai labai jau panasu g.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 24, 11:37)

na saunuole tikrai liuks o autostrada kartais ne i ukmerge



QUOTE(lira @ 2008 04 24, 11:54)
Greiciausia Kaunas-Vilnius......



Ot ir ne biggrin.gif

Vilnius -Kaunas biggrin.gif Tik išvažiavus iš Vilniaus biggrin.gif Važiavom prie ežeriuko netoli Vievio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 04 24, 12:28)
Ot ir ne biggrin.gif

Vilnius -Kaunas biggrin.gif Tik išvažiavus iš Vilniaus biggrin.gif  Važiavom prie ežeriuko netoli Vievio  biggrin.gif
Ech, ne ish to galo atsakiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 04 24, 12:28)
Ot ir ne biggrin.gif

Vilnius -Kaunas biggrin.gif Tik išvažiavus iš Vilniaus biggrin.gif  Važiavom prie ežeriuko netoli Vievio  biggrin.gif

lotuliukas.gif doh.gif tai automagistrale nuo to nesikeicia, ta pati lieka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinksutė @ 2008 04 24, 14:56)
lotuliukas.gif  doh.gif  tai automagistrale nuo to nesikeicia, ta pati lieka  lotuliukas.gif


Vaizdas iš kitos pusės devil.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. Nu nieko nesuprantu, kai atidarau PS nuotr., kad ja redaguoti, bet nieko negaliu padaryti, kad ir kokia funkcija rinkciausi, uzvedus pele ant nuotr., man vietoj rodikl.rodo rankyte ir nieko neleidzia daryti. Jei paspaudziu Alt ir su pele spust.ant nuotr., ji mazinasi. Matyt, esu kazka nuspaudusi, bet kaip atitaisyti? Seniau viskas buvo gerai g.gif Hand tool irankineje nebuna paspaustas g.gif
Atsakyti
Kaip į tuos rėmelius įdėti nuotrauką? Kažkas rašė, kad pridėjo paaiškinimą į pamokėles. O kur tos pamokėlės?
Atsakyti
QUOTE(Lakutė @ 2008 04 24, 20:31)
Kaip į tuos rėmelius įdėti nuotrauką? Kažkas rašė, kad pridėjo paaiškinimą į pamokėles. O kur tos pamokėlės?

Va cia apacioj yra pamokele kaip i remeli ideti foto.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 04 24, 11:27)
Kaip aš suprantu, tai nuotrauką "po fonu" geriau kelti biggrin.gif Galiu paieškot pamokėlių, jei labai reikia mastau.gif
Aha, gilia hihihi.gif kaip jau išėjo, tokia ir "mintis" mirksiukas.gif  biggrin.gif
Taip taip, dabar ir aš taip daryčiau biggrin.gif Ale kai sugalvojau, tai jau labai tingėjau keisti  blush2.gif  O ir "apkarpiusi jau truputį ne taip buvau hihihi.gif Su "grįžimu ir pataisymu" problemų turėjau, tai taip ir palikau ax.gif

aha dar reiktu aciukas 4u.gif
Atsakyti