Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

As kai kuriau savo nuotraukas, net nesusimasciau, kokios jos turetu buti spausdinimui, ir puikiausiai viska atspausdino. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2008 04 16, 17:23)
Labas vakaras,  4u.gif  ir man  prireikė jūsų pagalbos .Kokius matmenis reikia nustatyti nuotraukai , kad ,kai nunešiu atspausdinti, jos nereiktu nei mažinti, nei kitaip koreguoti?  4u.gif

4*6 butu standartinis dydis 10*15

liamuna, koks grazus avataras thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 16 balandžio 2008 - 21:28
QUOTE(Benitux @ 2008 04 16, 22:28)
liamuna, koks grazus avataras  thumbup.gif  wub.gif


Aciu. blush2.gif
Atsakyti
Neturiu photoshopo,todel prasau jusu pagalbos blush2.gif

Gal turite pakvietimu ar sablonu i suaugusiu gimtadieni tiksliau 18metu ? arba bent remeliu,pabandyciau su paint pasibaigt...

Buciau dekinga wub.gif
Atsakyti
gal galite ideti pamokele kad sumazin iskirpta daikta butu galima aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 04 17, 19:14)
gal galite ideti pamokele kad sumazin iskirpta daikta butu galima aciukas 4u.gif

Ctrl+T ir uzspaudus Shift+Alt tempi kampa iki norimo dydzio. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites help help.gif

Snd update padare mano programom, ir dabar kai saugau savo darbeli paskui atidaro i-nete, Nerandu galu. Gal kas netingit patarkit ka, kur kokius nustatymus gal reik pakeist? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 17, 19:10)
Mergaites help  help.gif

Snd update padare mano programom, ir dabar kai saugau savo darbeli paskui atidaro i-nete, Nerandu galu. Gal kas netingit patarkit ka, kur kokius nustatymus gal reik pakeist? blush2.gif

su tokiu dalyku nesu buvusi susidurusi ax.gif
Atsakyti
gal gali is foto panaikinti daiktus ar dar ka nors? smile.gif jei taip tai jei galit parasyk man asmeniskai,reiktu pagalbos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 04 18, 18:37)
gal gali is foto panaikinti daiktus ar dar ka nors? smile.gif jei taip tai jei galit parasyk man asmeniskai,reiktu pagalbos. smile.gif

bandyk su stamp irankiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Žmonės, padėkit. Kodėl visiškai nė vienas šriftas man nerašo lietuviškų raidžių?.. Aš puolusi į neviltį. Kas svarbiausia, jog anksčiau nemažai šriftų rašė lietuviškas raides, po truputį jų vis mažėjo (?), o galiausiai dabar nė vienas šriftas man nerašo lietuviškų raidžių. Galvoju, gal čia kompiuterio bėda? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakutė @ 2008 04 19, 14:38)
Žmonės, padėkit. Kodėl visiškai nė vienas šriftas man nerašo lietuviškų raidžių?.. Aš puolusi į neviltį. Kas svarbiausia, jog anksčiau nemažai šriftų rašė lietuviškas raides, po truputį jų vis mažėjo (?), o galiausiai dabar nė vienas šriftas man nerašo lietuviškų raidžių. Galvoju, gal čia kompiuterio bėda?  verysad.gif


Net Times New Roman lietuviškom raidėm nerašo? g.gif
Atsakyti