Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

Photoshop CS3 gal kas turit koduka aciukas didelis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
prireike vel jusu pagalbos blush2.gif ,kaip panaikint raudonas akis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzinamaze @ 2008 04 14, 23:33)
Sveikutes 4u.gif
prireike vel jusu pagalbos blush2.gif ,kaip panaikint raudonas akis? mirksiukas.gif


gal sita pamokele tiks ax.gif
Papildyta:
ir dar viena cia
Atsakyti
Nesigauna man niekas su tuo photošopu schmoll.gif
Kai iškerpu norimą objektą su lasoo tools, tada su moove tools nutemou ant kito atsidaryto fono, tas iškirptas objektas būna toks mažas ir visai nesižiūri dideliam fone.Sakykit ką ne taip darau g.gif
Kaip padaryti kad gautūsi normali nuotrauka gražiam fone bigsmile.gif
Ta prasme, kad iš paprastos nuotraukos iškirpus objektą ir nutempus į kokį gražų foną būtų normalaus dydžio nuotrauka arba jpg failas kurį aš galėčiau įkelti į wordo dokumentą ir ten jį pritaikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 15, 14:19)
gal sita pamokele tiks  ax.gif
Papildyta:
ir dar viena cia

Aciuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2008 04 15, 15:33)
Kai iškerpu norimą objektą su lasoo tools, tada su moove tools nutemou ant kito atsidaryto fono, tas iškirptas objektas būna toks mažas ir visai nesižiūri dideliam fone.Sakykit ką ne taip darau g.gif ....


is tavo pasakojimo supratau , kad tavo fonas ir nuotrauka tiesiog skirtingu formatu, todel taip gaunasi. Tai arba mazink fona, arba naudok didesne nuotrauka kirpimui. Gali pabandyti pertempus abjekta ji padidinti, spausk Ctrl+T, tada laikyk Shift+Alt ir tempk uz kampo, kad tolygiai didintusi, tada enter.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 15, 14:54)
is tavo pasakojimo supratau , kad tavo fonas ir nuotrauka tiesiog skirtingu formatu, todel taip gaunasi. Tai arba mazink fona, arba naudok didesne nuotrauka kirpimui. Gali pabandyti pertempus abjekta ji padidinti, spausk Ctrl+T, tada laikyk Shift+Alt ir tempk uz kampo, kad tolygiai didintusi, tada enter.

Grįšiu namo pabandysiu.Ačū 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, 4u.gif ir man prireikė jūsų pagalbos .Kokius matmenis reikia nustatyti nuotraukai , kad ,kai nunešiu atspausdinti, jos nereiktu nei mažinti, nei kitaip koreguoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2008 04 16, 18:23)
Labas vakaras,  4u.gif  ir man  prireikė jūsų pagalbos .Kokius matmenis reikia nustatyti nuotraukai , kad ,kai nunešiu atspausdinti, jos nereiktu nei mažinti, nei kitaip koreguoti?  4u.gif


kokiu bebutu matmenu jie atspaudina norimo formato, tik mazdaug santikis sonu, kad butu 2:3, jau kazkuri minejo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2008 04 16, 18:23)
Labas vakaras,  4u.gif  ir man  prireikė jūsų pagalbos .Kokius matmenis reikia nustatyti nuotraukai , kad ,kai nunešiu atspausdinti, jos nereiktu nei mažinti, nei kitaip koreguoti?  4u.gif


Va, pasiskaityk čia

Atsakyti
Labas smile.gif gal kas galetu man perdaryt foto, jei kas netingi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2008 04 16, 20:58)
Va, pasiskaityk čia

bet dauguma fonu yra daug mazesnes rezoliucijos g.gif
Atsakyti