Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(vil @ 2008 03 17, 13:20)
o ar imanoma is nespalvotos nuotraukos kazkaip isgaut spalvas?  4u.gif


Galima. Cia butu naudojantis greitaja kauke, ir image->adjusment->hue/saturation. Jei reikes gal velaiu ikelciau pamokele. blush2.gif
Atsakyti
sveikos darbstuollytes lotuliukas.gif darau darau ivairius darbelius is temos kur pamokeles o va vakar supratau kad nemoku daryti pacio elementariausio darbo doh.gif negaliu idet keliu foto i remeli blush-anim-cl.gif2 uzdedu foto ant remelio poto ji sumazinu iki reikiamo didzio o va pakist po remeliu neiseina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 03 17, 15:02)
sveikos darbstuollytes lotuliukas.gif darau darau ivairius darbelius is temos kur pamokeles o va vakar supratau kad nemoku daryti pacio elementariausio darbo  doh.gif negaliu idet keliu foto i remeli blush-anim-cl.gif2 uzdedu foto ant remelio poto ji sumazinu iki reikiamo didzio o va pakist po remeliu neiseina doh.gif


Tai reikia tiesiog sluoksnius pakeisti vietomis sluoksniu paleteje. mirksiukas.gif
Atsakyti
na kad kilnoju bet vistiek nepavyksta doh.gif kartais nuotrauka dingsta is remelio kartais atsiranda o puo remeliu lyst nenori g.gif
gal problema tame kad remelio sluoksnije yra akies ikona g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 17 kovo 2008 - 15:54
QUOTE(almara @ 2008 03 17, 15:31)
na kad kilnoju bet vistiek nepavyksta  doh.gif kartais nuotrauka dingsta is remelio kartais atsiranda o puo remeliu lyst nenori g.gif
gal problema tame kad remelio sluoksnije yra akies ikona g.gif


Atjungsi akyte, nematysi remelio, nebent naudoji remelio kopija, tada gali pagrindinio sluoksnio akyte atjungti. O gal remelio vidus nepermatomas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 17, 17:38)
Atjungsi akyte, nematysi remelio, nebent naudoji remelio kopija, tada gali pagrindinio sluoksnio akyte atjungti. O gal remelio vidus nepermatomas? g.gif

oi ne akies ikona o spynute ax.gifo remelius naudoju issaugotus JPEG formate
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 17 kovo 2008 - 16:50
QUOTE(Nanda @ 2008 03 17, 11:10)
Laba diena. Priimsit mane?  4u.gif 

Sveika prisijungus drinks_cheers.gif

QUOTE(Tiosyte @ 2008 03 17, 12:15)
Rodau ir aš savuosius darbelius 4u.gif

saunuole labai grazu thumbup.gif
jeigu iskeltum kojyte ir rankyte, kur daug foto, atrodytu thumbup.gif

QUOTE(Amiletta @ 2008 03 17, 14:31)
Sveikutės. Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(almara @ 2008 03 17, 16:47)
oi ne akies ikona o spynute ax.gifo remelius naudoju issaugotus JPEG formate

paspausk 2 kartus ir spyna pranyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 03 17, 19:16)
Sveika prisijungus  drinks_cheers.gif


4u.gif

Kas turi CS3 ? Niekaip nesuprantu kaip suinstaliuoti... verysad.gif Parsisiunciau visa 4.48 GB faila ir nezinau ka su juo daryti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 03 17, 18:11)
4u.gif

Kas turi CS3 ?  Niekaip nesuprantu kaip suinstaliuoti...  verysad.gif  Parsisiunciau visa 4.48 GB faila ir nezinau ka su juo daryti...  blush2.gif

turiu SC2 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 03 17, 18:11)
4u.gif

Kas turi CS3 ?  Niekaip nesuprantu kaip suinstaliuoti...  verysad.gif  Parsisiunciau visa 4.48 GB faila ir nezinau ka su juo daryti...  blush2.gif

Kodel nesigauna? g.gif as turiu CS3, visu pirma isskleisk failus, poto atrask kur Setup. turetu gautis. Tik instaliuojant praso uzdaryti visus langus/programas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 17 kovo 2008 - 18:33
QUOTE(Nanda @ 2008 03 17, 19:11)
4u.gif

Kas turi CS3 ?  Niekaip nesuprantu kaip suinstaliuoti...  verysad.gif  Parsisiunciau visa 4.48 GB faila ir nezinau ka su juo daryti...  blush2.gif

pas mane cs2 kaip ir pas dauguma rolleyes.gif
Atsakyti
Airiduko mamyte, susimazink parasa, nes mane perspejo, kad per didelis ax.gif
Atsakyti