Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(Benitux @ 2008 04 07, 12:33)
ikelk sia nuoroda prie pamokeliu  mirksiukas.gif


pioneer.gif padaryta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif Mokausi dirbti photoshopu jau kokius du metus. smile.gif Įdėsiu kelis darbelius. smile.gif
Šitie piešti su Pen Tool:
user posted image
user posted image

Nuotraukų fotomanipuliacijos:
user posted image
user posted image
user posted image


Jeigu kam nors reiks pagalbos visada mielai padėsiu. smile.gif
Atsakyti
Benitux, dėkui už photoshopo nuorodėlę, deja, man kažko nepavyksta jo siųstis iš ten, kompas rodo kažkokią klaidą.

Beje, dar norėjau paklaust. Kai koreguoju nuotrauką, pataisius spaudžiu save as, ir turėtų išsisaugoti, bet uždarinėjant programą irgi klausia ar išsaugoti pakeitimus. Jei išsaugosiu, tai originalios foto neliks g.gif Tai tada neišsaugoti?
Atsakyti
LadyLina labai grazus darbai thumbup.gif man butu idomu pabandyti daryt darbeli pagal tavo paskutine foto gal yra kur pamokeles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 07, 22:00)
LadyLina labai grazus darbai thumbup.gif  man butu idomu pabandyti daryt darbeli pagal tavo paskutine foto  gal yra kur pamokeles blush2.gif


Labai dėkuj. smile.gif Tuoj trumpą pamokėlę į pamokų skiltį įkelsiu smile.gif
Atsakyti
gera pamokele aciu 4u.gif einu daryti 4u.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
oj faina pamokele laaabai wub.gif
Atsakyti
o ar yra skirtumas jei foto nespalvota padarai su gradientu ir jei per desaturate?
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2008 04 07, 19:17)
Sveikos. smile.gif Mokausi dirbti photoshopu jau kokius du metus. smile.gif Įdėsiu kelis darbelius. smile.gif

labai grazus darbeliai thumbup.gif wub.gif O ta sukabintom lupom man tokia baisi atrodo blush2.gif , bet padaryta graziai thumbup.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 04 07, 22:39)
gera pamokele aciu 4u.gif einu daryti 4u.gif

oj faina pamokele laaabai wub.gif

saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 08, 08:40)
labai grazus darbeliai  thumbup.gif  wub.gif  O ta sukabintom lupom man tokia baisi atrodo  blush2.gif , bet padaryta graziai  thumbup.gif
saunuole  thumbup.gif

aciu user posted image
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 04 08, 00:36)
o ar yra skirtumas jei foto nespalvota padarai su gradientu ir jei per desaturate?


Šioks toks yra. Su desurate gaunasi blankesnė nuotrauka, ne tokia ryški. smile.gif
Atsakyti
ax.gif mergaites kodel kazin man neleidzia nuotraukos ikelti pasidariau pirma noriu ideti bet negaliu blush2.gif issaugojau reso per didelis formatas sumazinu ir vistiek tas pats doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 04 08, 18:21)
ax.gif mergaites kodel kazin man neleidzia nuotraukos ikelti pasidariau pirma noriu ideti bet negaliu blush2.gif issaugojau reso per didelis formatas sumazinu ir vistiek tas pats doh.gif  doh.gif


Išsaugot neleidžia ar čia įkelt neleidžia? g.gif
Jei įdėt, tai talpink čia. Browse - pasirenki darbą iš kompiuterio. Resize image - sumažini dydi iki kokių 640x480 ir pažymi varnele, spaudi host it ir tada įkeli čia visi nuorodą prie užrašo Hotlink for forums. smile.gif
Atsakyti