Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(Amiletta @ 2008 04 04, 10:16)
Kirpau su Magnetic Lasso Tool. Vėliau pratryniau su trintuku.


Aciu wink.gif Bandziau ir as taip, bet aplink pirstelius taip graziai nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2008 04 04, 14:09)
Aciu wink.gif Bandziau ir as taip, bet aplink pirstelius taip graziai nesigauna  verysad.gif

Na, dar nuo nuotraukos priklauso. ax.gif Ir man kai kurios nesigauna. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2008 04 04, 15:09)
Aciu wink.gif Bandziau ir as taip, bet aplink pirstelius taip graziai nesigauna  verysad.gif

pasididinti nuotrauka reikia.Tada lengviau,nors ir ilgiau iseina.ir feather uzsidekit 1-2 kad nebutu labai kampuota
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 04 04, 12:10)
Kaip man paaiškino viena mamytė, kuri nuotraukas siunčia spausdinimui į Eurokos, tai reikia, kad nuotraukso kraštinės būtų santykiu 3:2.

o kaip man tuos krastus ismatuoti? kur yra tokie nustatymai? unsure.gif pas amne yra CS2 photoshopas.
Atsakyti
QUOTE(Sfinksutė @ 2008 04 04, 22:23)
o kaip man tuos krastus ismatuoti? kur yra tokie nustatymai? unsure.gif  pas amne yra CS2 photoshopas.

as visada pasirenku file -new.nusistatau kokius noriu parametrus (dazniausiai 20 ant 30)Rezoliucija dar pasirenku.Tada norima fona tempiu ant to naujo tuscio lapo,jei lieka baltos vietos(arba pavyzdziui fonas kvadratinis)tai prispaudziu shift klavisa ir tempiu su pele uz kampo kiek reikia.Taip neissitampo paveiksliukas ir viskas gaunas liuks.Na gal kam pravers.
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 04 04, 07:21)
o šitą temą ar skaitinėjai? ten nemažai gražių krikštynų kvietimų pavyzdukų

aciu aciu Nijoliux wub.gif wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
senokai čia bebuvau blush2.gif kiek visokių grožybių prikūrėte thumbup.gif
norėjau paklausti gal kas matėte kur pamokėlę 3D-photo efect
t.y. išėjimas už rėmelio kraštų. Pamačiau keletą darbelių ir labai patiko, norėčiau ir aš išmokti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 04 07, 10:03)
Sveikos 4u.gif
senokai čia bebuvau  blush2.gif kiek visokių grožybių prikūrėte  thumbup.gif
norėjau paklausti gal kas matėte kur pamokėlę 3D-photo efect
t.y. išėjimas už  rėmelio kraštų. Pamačiau keletą darbelių ir labai patiko, norėčiau ir aš išmokti  ax.gif

yra pamokele www.ifreal.com
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 04 07, 10:10)
yra pamokele www.ifreal.com


dėkui už nuorodėlę, bet man iki galo neaišku kaip padaryti, norėčiau kažko panašaus į šią nuotrauką ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 04 07, 10:46)
dėkui už nuorodėlę, bet man iki galo neaišku kaip padaryti, norėčiau kažko panašaus į šią nuotrauką  ax.gif
  user posted image

cia viena pamokele
Papildyta:
dar pamokele
Atsakyti
O cia dar viena 3D
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 07, 12:15)
O cia dar viena 3D

ikelk sia nuoroda prie pamokeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 07 balandžio 2008 - 12:40