Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(liamuna @ 2008 04 03, 23:48)
Kad ir tos pagalbos nera  blush2.gif  matyt reikes kurti nauja dezute  verysad.gif

niu bet manau kad turi kazkaip atsitvarkyti negai juk taip buti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 04 03, 23:30)
net nzn gal albuma,ir laikrastuka vat kas labiausei domina bigsmile.gif jo jau nuotraukytes kai bus tai prigaminsiu visko,bet paciom krikstynom kazko grazaus noriu wub.gif

o šitą temą ar skaitinėjai? ten nemažai gražių krikštynų kvietimų pavyzdukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 04 balandžio 2008 - 06:21
Merginos help pradejau daryti kvietimus i vestuves draugei bet nezinau kokio dydzio daryti g.gif (jie bus kaip atvirutes) is vieno A4 lapo yturi gautis dvi atvirutes bet problema kad nezinau kaip nustatyti viska teisingai, kad nunesus jas spausdinti viskas gautusi gerai, nes viena karta nuotrauka man labai negraziai atspausdino, puse "nukando" verysad.gif ir dar PNG formato nuotraukas atspausdins?
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 03, 22:40)
Merginos HELP. zinau kad neitema bet kazkodel mano pastas nepriima nauju laisku. Gal zinot ka daryt? Nustatymuose lyg ir tvarka. Tik langelyje virsuje pradingo eilute gauti. blush2.gif

kaip idomiai g.gif nesu su tokiu dalyku susidurusi. O koks tavo pastas yra ax.gif

QUOTE(Sfinksutė @ 2008 04 04, 07:52)
Merginos help pradejau daryti kvietimus i vestuves draugei bet nezinau kokio dydzio daryti  g.gif ............................................

gali nusistatyti kokio nori dydzio mirksiukas.gif
Saugok JPG formatu ir atspauzdins mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 04 balandžio 2008 - 08:02
QUOTE(Amiletta @ 2008 04 02, 12:06)
Mano darbelis
user posted image


super thumbup.gif Kokiu budu taip graziai iskirpai savo vaikuti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 04, 09:02)
kaip idomiai  g.gif  nesu su tokiu dalyku susidurusi. O koks tavo pastas yra  ax.gif
gali nusistatyti kokio nori dydzio  mirksiukas.gif
Saugok JPG formatu ir atspauzdins  mirksiukas.gif

o tai visi didinimai mazynimai neturi reiksmes g.gif o tai jaigu sakikim fonas yra beveik kvadratas darant nuotraukas nelieka balti krastai ar neissitampo vaizdas blink.gif o gal reikia dirbant su foto laikytis kaskokiu ismatavimu [pikseliu ar cm]jaigu taip tai informuokit nes as dabar darau viska kaip yra /user posted image
kaska dariau ir as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 04 04, 08:02)
kaip idomiai  g.gif  nesu su tokiu dalyku susidurusi. O koks tavo pastas yra  ax.gif



Tele2.lt
Ziuresiu snd, gal serveris buvo perkrautas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2008 04 04, 08:15)
super  thumbup.gif  Kokiu budu taip graziai iskirpai savo vaikuti?  g.gif

Kirpau su Magnetic Lasso Tool. Vėliau pratryniau su trintuku.
Atsakyti
Sfinksutė, ačiū. Pavyko brush'us išsisaugoti. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 04 balandžio 2008 - 10:56
QUOTE(almara @ 2008 04 04, 08:23)
o tai visi didinimai mazynimai neturi reiksmes g.gif o tai jaigu sakikim fonas yra beveik kvadratas darant nuotraukas nelieka balti krastai ar neissitampo vaizdas blink.gif o gal reikia dirbant su foto laikytis kaskokiu ismatavimu [pikseliu ar cm]jaigu taip tai informuokit nes as dabar darau viska kaip yra          /user posted image
kaska dariau ir as blush2.gif

tai man pvz viena karta buvo atspausdine nuotrauka kur mes su vyru buvome sirdies formos remelyje ir tas remelis buvo nukirptas is vienos puses o is kitos puses buvo baltas fonas, man pasake kad formatas netinkamas buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinksutė @ 2008 04 04, 11:59)
tai man pvz viena karta buvo atspausdine nuotrauka kur mes su vyru buvome sirdies formos remelyje ir tas remelis buvo nukirptas is vienos puses o is kitos puses buvo baltas fonas, man pasake kad formatas netinkamas buvo  unsure.gif

Kaip man paaiškino viena mamytė, kuri nuotraukas siunčia spausdinimui į Eurokos, tai reikia, kad nuotraukso kraštinės būtų santykiu 3:2.
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 04 04, 13:10)
Kaip man paaiškino viena mamytė, kuri nuotraukas siunčia spausdinimui į Eurokos, tai reikia, kad nuotraukso kraštinės būtų santykiu 3:2.

Visus montaziukus darau 30 ant 20.Dazniausiai.
Atsakyti