Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(XXXXXX @ 2008 04 03, 17:50)
as vel su klausimais doh.gif Kaip suzipintus brushus isskleisti ir issisaugot?? blush2.gif Nu nemoku pasirodo doh.gif

Aš irgi parsisiunčiau tiek gražių brush'ų, o man jų neatidaro kažkodėl. g.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 04 03, 17:50)
as vel su klausimais doh.gif Kaip suzipintus brushus isskleisti ir issisaugot?? blush2.gif Nu nemoku pasirodo doh.gif


Atidarai parsiusta faila, du kart click su pele ant papkutes, turi atsirasti daug eiluciu, tarp ju atrandi setup, tada 2 kart bakstelk ta funkcija, brushai isirasys i kompa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arminux @ 2008 04 03, 08:11)
pirmiausiai gali užeit į paslaugų skyrelį, gal ten kokių idėjų rasi..........
Aš pati tuom užsiimu, bet tikrai savęs nereklamuoju, o tik noriu padėti, patarti.....
Gali bandyti derinti kopmiuterio grafika su rankų darbu.......
pasirodysiu visai šviežų  kvietimą skirtą krikštynoms........ smile.gif Darbo nedaug, bet rezultatas....pačios vertinkite............. mirksiukas.gif

user posted image

oho kaip grazu bigsmile.gif tikrai super thumbup.gif oj as pasimetusi sunku bus..... rolleyes.gif
Atsakyti
Airiduko mamyte o tai ko butent nori daryti? Kvietymus? Albuma?

Jau po krikstynu tai tikrai galesi su nuotraukom pazaist mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 03, 19:31)
Atidarai parsiusta faila, du kart click su pele ant papkutes, turi atsirasti daug eiluciu, tarp ju atrandi setup, tada 2 kart bakstelk ta funkcija, brushai isirasys i kompa  ax.gif

nieko nesigauna schmoll.gif Jokio setup neismeta g.gif
Papildyta:
o gali buti ,kad jis uzrakintas ir as jio jau ir neatidarysiu?
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 04 03, 21:32)
nieko nesigauna schmoll.gif Jokio setup neismeta g.gif

Paprasciausiai isarhyvuok i brushus ir tiek.Su desiniu klavisu spaudi ant to failo neatidarius ir pasirenki extrakt hier.Lygtais taip parasiau.Na kazkas panasaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 04 03, 21:40)
Paprasciausiai isarhyvuok i brushus ir tiek.Su desiniu klavisu spaudi ant to failo neatidarius ir pasirenki extrakt hier.Lygtais taip parasiau.Na kazkas panasaus ax.gif

dabar gavosi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 04 03, 17:50)
as vel su klausimais doh.gif Kaip suzipintus brushus isskleisti ir issisaugot?? blush2.gif Nu nemoku pasirodo doh.gif



QUOTE(Amiletta @ 2008 04 03, 18:04)
Aš irgi parsisiunčiau tiek gražių brush'ų, o man jų neatidaro kažkodėl. g.gif

as buvau ikelusi pamokele kaip reikia teisinga saugoti brushus, ja rasit cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinksutė: 03 balandžio 2008 - 20:58
QUOTE(liamuna @ 2008 04 03, 20:28)
Airiduko mamyte o tai ko butent nori daryti? Kvietymus? Albuma?

Jau po krikstynu tai tikrai galesi su nuotraukom pazaist  mirksiukas.gif

net nzn gal albuma,ir laikrastuka vat kas labiausei domina bigsmile.gif jo jau nuotraukytes kai bus tai prigaminsiu visko,bet paciom krikstynom kazko grazaus noriu wub.gif
Atsakyti
Merginos HELP. zinau kad neitema bet kazkodel mano pastas nepriima nauju laisku. Gal zinot ka daryt? Nustatymuose lyg ir tvarka. Tik langelyje virsuje pradingo eilute gauti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 03, 23:40)
Merginos HELP. zinau kad neitema bet kazkodel mano pastas nepriima nauju laisku. Gal zinot ka daryt? Nustatymuose lyg ir tvarka. Tik langelyje virsuje pradingo eilute gauti. blush2.gif

blink.gif o gal pagalboje pamegink gal ka rasi su tai susije g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 04 03, 22:42)
blink.gif  o gal pagalboje pamegink gal ka rasi su tai susije g.gif


Kad ir tos pagalbos nera blush2.gif matyt reikes kurti nauja dezute verysad.gif
Atsakyti