Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

prasau padekite, man neiseina, is dvieju nuotrauku padaryti viena, pvz. vienoj nuotraukoj turiu vaizda o kitoj vaikas ir noriu perkelti vaika i kita nuotrauka kur vaizdas, ir man niekaip neiseina. doh.gif doh.gif tikiuosi aiskiai parasiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 04 01, 13:31)
prasau padekite, man neiseina, is dvieju nuotrauku padaryti viena, pvz. vienoj nuotraukoj turiu vaizda o kitoj vaikas ir noriu perkelti vaika i kita nuotrauka kur vaizdas, ir man niekaip neiseina. doh.gif  doh.gif  tikiuosi aiskiai parasiau. ax.gif


Iskirpk vaika poligonal lasso tool pagalbe ir Move tool pagalba tiesiog pertempk i paveiksliuka su vaizdu
Atsakyti
Geras photoshopinio vaizdelio pavyzdys. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 04 01, 14:31)
prasau padekite, man neiseina, is dvieju nuotrauku padaryti viena, pvz. vienoj nuotraukoj turiu vaizda o kitoj vaikas ir noriu perkelti vaika i kita nuotrauka kur vaizdas, ir man niekaip neiseina. doh.gif  doh.gif  tikiuosi aiskiai parasiau. ax.gif

susidubliuok sluoksni .
Atsakyti
sveikos turiu klausimeli ar imanoma is foto istrinti nereikalinga zmogu kad viskas butu ciki user posted image
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 01, 18:31)
sveikos  turiu klausimeli ar imanoma is foto istrinti nereikalinga zmogu kad viskas butu ciki user posted image

Imanoma,tik reik labai kruopsciai dirbt.Ir man rodos yra toks action'as g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 04 01, 18:35)
Imanoma,tik reik labai kruopsciai dirbt.Ir man rodos yra toks action'as g.gif

kas tas actionas man reik istrynt didesne mergaite na tai ir kaip tai padaryt g.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Mano darbelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 04 02, 13:06)
Mano darbelis



wub.gif wub.gif
jau koks vaikiukas tarp tu triusiuku
Graziai isejo padaryt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 04 02, 12:06)
Mano darbelis

super thumbup.gif kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
merginos,help


prisidirbau-turbut istryniau visus savo brushus,kurie jau buvo is pat pradziu photoshope cray.gif cray.gif cray.gif Tas linijas,vingius......
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 04 02, 22:33)
merginos,help
prisidirbau-turbut istryniau visus savo brushus,kurie jau buvo is pat pradziu photoshope cray.gif  cray.gif  cray.gif Tas linijas,vingius......

Kaip ištrynei? Ir iš failo, kur jie sukelti, ty C:/Program Files/Adobe/Adobe photoshop/Presets/Brushes?????
Jei ir iš ten, tai nebent vakare per skype galėčiau sumesti juos, o jei jie pradingo tik pačiam fotošope, tai pasirinkus teptuką ir įrankių juostoj viršuj kur nusistatinėji jo dydį paspaudus į dešinę mažytę rodyklytę išskleistuke pasirink arba reset brushes... (tada paklaus ar nori atstatyti default brushes), atstačius pradinius brushus visus parsisiųstus turėsi susikelt iš naujo (vėl išskleistuke pasirinksi Load brushes... ir po vieną susikelsi) arba nedarius reset brushes (jei dabar turi susikėlus tuntą parsisiųstų brushų, bet dingo pradiniai) gali tik pasirinkt load brushes ir įsikelsi po vieną tuos pradingėlius.
Nežinau ar čia pakankamai aiškiai parašiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 03 balandžio 2008 - 06:18