Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(XXXXXX @ 2008 03 27, 21:06)
sveikutes 4u.gif
man toks klausimas iskilo g.gif O as galima "pataisyt "issiliejusia foto??? g.gif As kol nufotkinu,mano mergina sujuda ir gaunasi "isplaukus"nuotrauka unsure.gif

o pas tave nera funkcijos fotoaparate, nuo judesiu g.gif

QUOTE(Mona187 @ 2008 03 27, 22:09)
Labai gražūs darbeliai, o aš vis niekaip neprisiruošiu savųjų parodyti. Nes turbūt ir neverta, nieko stebuklingo nepadariau, tik išmokau truputį dirbt su nuotraukų funkcijom (kaip padaryt kad nuotrauką kaip piešinį rodytų ir pan.)

Pakeičiau kompiuterį, todėl iš naujo reikia atsisiųsti ir photoshopą, gal kas dar padėsit mirksiukas.gif ?

Ir dar, norėčiau rudas savo akis kai kuriose nuotraukose padaryt žaliomis, ar galiu? Jei galiu, tai gal įdėtumėt pamokėlių į tik pamokėles. Ir dar, kaip būtų galima pailginti švarkelį?

Prasom parodyti darbelius mirksiukas.gif

Kaip pakeist akiu spalva yra pamokele prie pamokeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 03 28, 11:24)
o pas tave nera funkcijos fotoaparate, nuo judesiu  g.gif


o kaip ta funkcija vadinas? ax.gif Pas mus tai vienakart iseina idealios nuotraukos,o kitakart tai isvis ziaurios.nesuprasi nuo ko priklauso.jau ir fotika noreciau keit. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 03 28, 13:26)
o kaip ta funkcija vadinas? ax.gif Pas mus tai vienakart iseina idealios nuotraukos,o kitakart tai isvis ziaurios.nesuprasi nuo ko priklauso.jau ir fotika noreciau keit. doh.gif

pas mane fotike yra net parodyta tokia judanti ranka, tai va sita naudoju jei judanti vaizda fotografuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 03 28, 12:24)
o pas tave nera funkcijos fotoaparate, nuo judesiu  g.gif

kad pas mane telefone daug megapixeliu,tai as juo ir fotkinu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 25, 12:56)
Nuotraukos ikelimas i remeli

Visu pirma reikia atidaryto remeli PS, paskui isitikinkit kad ta vieta kur turi but nutrauka yra permatoma, jei ne tada istrinkit/iskirpkit ja. Tada atidarom nuotrauka ir pertempiam ja i remelio sluoksni, pakisam nuotraukos sluoksni po sluoksniu su remeliu, aktyvus sluoksnis su nuotrauka, jei reikia ja sumazinti spaudziam Ctrl+T ir sumazinam iki norimo didzio. Issaugom norimu formatu. Viskas.


pagal sita pamokele man neleidzia pakist nuotraukos sluoksnio po remeliu g.gif Kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 03 28, 16:26)
pagal sita pamokele man neleidzia pakist nuotraukos sluoksnio po remeliu g.gif Kodel? g.gif


"Atrakink" sluoksni, du kart bakstelk su pele ant sluoksnio, issoks lentele:layer 0, spausk ok.
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 03 28, 16:26)
pagal sita pamokele man neleidzia pakist nuotraukos sluoksnio po remeliu g.gif Kodel? g.gif

tai gal spyna yra uzkabinta. Paspausk 2 kartus ant remelio layer'io mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 03 28, 17:55)
tai gal spyna yra uzkabinta. Paspausk 2 kartus ant remelio layer'io  mirksiukas.gif

merginos noriu pvz iskirpt bet ne keturkampi ar apvalu o pvz koke sirdele ar dar ka yra galima taip?user posted image
Atsakyti
Parodysiu savo pirmą darbelį su iškirpimu. ax.gif
user posted image
Visai nesudetinga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 28, 17:55)
"Atrakink" sluoksni, du kart bakstelk su pele ant sluoksnio, issoks lentele:layer 0, spausk ok.



QUOTE(Benitux @ 2008 03 28, 17:55)
tai gal spyna yra uzkabinta. Paspausk 2 kartus ant remelio layer'io  mirksiukas.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif gavosi
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 03 28, 18:16)
Parodysiu savo pirmą darbelį su iškirpimu. ax.gif
user posted image
Visai nesudetinga. ax.gif

laaabai grazu user posted image
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 28, 17:07)
merginos noriu pvz iskirpt bet ne keturkampi ar apvalu o pvz koke sirdele ar dar ka yra galima taip?user posted image

Pabandyk su Custom shape Tool. Po to sluoksnius sujunk i viena ir su lazdele pazymejus iskirpsi user posted image

Is kur tu keli tokius grazius smailikus blush2.gif

QUOTE(Amiletta @ 2008 03 28, 17:16)
Parodysiu savo pirmą darbelį su iškirpimu. ax.gif

Visai nesudetinga. ax.gif

saunuole user posted image
Atsakyti