Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 26, 22:24)
mhm visai aptyngomuser posted imageo ypac as bet reiks susimti ir pradeti daryti ka nors grazaususer posted image


Aham. As irgi, kazkuo fantazijos ilsisi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 27, 00:30)
Aham. As irgi, kazkuo fantazijos ilsisi hihihi.gif

tai reiskias ne as viena aptyngauuser posted imagenors tiek gerai user posted image
Atsakyti
man ne visada leidzia galimybes prie kompiuterio prisest - vaikas mazasdar, tik tada prisedu kai jis miega blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 26, 23:55)
tai reiskias ne as viena aptyngauuser posted imagenors tiek gerai user posted image

as irgi jungiuosi prie fantaziju ilsejimo klubo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 27 kovo 2008 - 11:46
o as turiu programa bet nemoku is vis su ja dirbti blush2.gif blush2.gif o kaip norisi
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 03 27, 13:56)
o as turiu programa bet nemoku is vis su ja dirbti blush2.gif  blush2.gif o kaip norisi

yra daug pamokeliu senoje temeleje,arba temukeje vien pamokeles lotuliukas.gif paziurek tikrai rasi...ir ismoksi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2008 03 27, 12:46)
as irgi jungiuosi prie fantaziju ilsejimo klubo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na va jau ir Benitux prie musu jungiasi hihihi.gif jau trijule gaunasi hihihi.gif nu bet kai susimsim mes paskui tai nespesim deti ir rodyti ko pridareme bigsmile.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 27, 13:29)
na va jau ir Benitux prie musu jungiasi hihihi.gif jau trijule gaunasi hihihi.gif nu bet kai susimsim mes paskui tai nespesim deti ir rodyti ko pridareme bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 27, 13:29)
na va jau ir Benitux prie musu jungiasi hihihi.gif jau trijule gaunasi hihihi.gif nu bet kai susimsim mes paskui tai nespesim deti ir rodyti ko pridareme bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif

as taisausi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 03 27, 15:37)
as taisausi  blush2.gif

user posted image

grazu turiu toki paveiksleli tik su angeleliu thumbup.gif super....benitux taisosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
man toks klausimas iskilo g.gif O as galima "pataisyt "issiliejusia foto??? g.gif As kol nufotkinu,mano mergina sujuda ir gaunasi "isplaukus"nuotrauka unsure.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai, o aš vis niekaip neprisiruošiu savųjų parodyti. Nes turbūt ir neverta, nieko stebuklingo nepadariau, tik išmokau truputį dirbt su nuotraukų funkcijom (kaip padaryt kad nuotrauką kaip piešinį rodytų ir pan.)

Pakeičiau kompiuterį, todėl iš naujo reikia atsisiųsti ir photoshopą, gal kas dar padėsit mirksiukas.gif ?

Ir dar, norėčiau rudas savo akis kai kuriose nuotraukose padaryt žaliomis, ar galiu? Jei galiu, tai gal įdėtumėt pamokėlių į tik pamokėles. Ir dar, kaip būtų galima pailginti švarkelį?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2008 03 27, 22:09)
Labai gražūs darbeliai, o aš vis niekaip neprisiruošiu savųjų parodyti. Nes turbūt ir neverta, nieko stebuklingo nepadariau, tik išmokau truputį dirbt su nuotraukų funkcijom (kaip padaryt kad nuotrauką kaip piešinį rodytų ir pan.)

Pakeičiau kompiuterį, todėl iš naujo reikia atsisiųsti ir photoshopą, gal kas dar padėsit mirksiukas.gif ?

Ir dar, norėčiau rudas savo akis kai kuriose nuotraukose padaryt žaliomis, ar galiu? Jei galiu, tai gal įdėtumėt pamokėlių į tik pamokėles. Ir dar, kaip būtų galima pailginti švarkelį?

akiu spalva gali pakeisti bet as dar neisbandziau sito, tad oie buna rezultatai nezinau turiu pamoka tai veliau galesiu idet, o svareli gali prailginti su free transform mirksiukas.gif
Atsakyti