Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai su Photoshop'u

Atsakyti
ziuriu temele patvirtinta saunu bigsmile.gif lotuliukas.gif group.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Laba diena. Priimsit mane? 4u.gif Nemoku dar su sia programa, bet labai noooriu blush2.gif Per torrent parsisiunciau Photoshop CS3 for photographers.. ar cia tas dalykas? Net nemoku dabar jo savo kompe susitvarkyti ... Perskaiciau visa jusu ketvirta temele, labai grazius dalykus kuriate. Su jusu pagalba ir as noriu ismokti 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif pagaliau ir nauja temele patvirtino.

Nanda nezinau ar tas, bet as irgi kankinausi kol suinstaliavau CS3. Pasirodo butinai turi but visi langai uzdaryti, tada gausis. (o fotografams manau tiesiog siek tiek sunkesnis, bus gal daugiau navarotu)
Atsakyti
Sveikutės,
Ks norėtų išmokti dirbti photoshopu, pasivaikščiokite http://www.ifreal.com/ ten yra patys pagrindai, pamokos. Sėkmės! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Doncewa @ 2008 03 17, 12:45)
Sveikutės,
Ks norėtų išmokti dirbti photoshopu, pasivaikščiokite http://www.ifreal.com/ ten yra patys pagrindai, pamokos. Sėkmės!  rolleyes.gif

aciu manau pravers tikrai clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2008 03 17, 12:10)
Laba diena. Priimsit mane?  4u.gif  Nemoku dar su sia programa, bet labai noooriu  blush2.gif  Per torrent parsisiunciau Photoshop CS3 for photographers.. ar cia tas dalykas? Net nemoku dabar jo savo kompe susitvarkyti ...  Perskaiciau visa jusu ketvirta temele, labai grazius dalykus kuriate. Su jusu pagalba ir as noriu ismokti  4u.gif

sveika atvykusi drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Rodau ir aš savuosius darbelius 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Viskas Photoshopui

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 17, 13:20)
:
Nanda nezinau ar tas, bet as irgi kankinausi kol suinstaliavau CS3. Pasirodo butinai turi but visi langai uzdaryti, tada gausis. (o fotografams manau tiesiog siek tiek sunkesnis, bus gal daugiau navarotu)


Bandysiu suinstaliuoti, nors nezinau nuo ko ten pradeti... visai ne taip viskas, nei paprastu programeliu g.gif

QUOTE(Doncewa @ 2008 03 17, 13:45)
Sveikutės,
Ks norėtų išmokti dirbti photoshopu, pasivaikščiokite http://www.ifreal.com/ ten yra patys pagrindai, pamokos. Sėkmės!  rolleyes.gif


Aciu, man tikrai praversti turetu tokiai zaliai.. 4u.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 17, 14:13)

sveika atvykusi drinks_cheers.gif  biggrin.gif


4u.gif uz draugiskuma
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2008 03 17, 12:15)
Rodau ir aš savuosius darbelius 4u.gif
user posted image



Va sitoj nuotraukoj kojite dar gali permest per remeli, prikolnai atrodys (tarsi perzengtu per remeli) mirksiukas.gif
Atsakyti
o ar imanoma is nespalvotos nuotraukos kazkaip isgaut spalvas? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų. Truputį jau pramokau naudotis photoshop'u, bet ne taip gerai, kaip norėčiau. Bus smagu pabendrauti. mirksiukas.gif

O čia mano keli darbeliai smile.gif
Rėmeliai ne mano.
user posted image
Čia jau pati bandžiau kurti rėmelius. ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti