Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Stilo

Tai visi ir sako, kad čia bus tik smulkmena, bet niekas jos neranda :-(
Į Fiatų servisą paskambinau, pasakiau problemą, tai sako, kad vėl reikia diagnostiką daryt. Aš sakau jau dariau dvi diagnostikas, vieną rimtam servise, klaidų nemeta. Sakau, ar taisysite mašiną, jei kompiuteris klaidų nemes? Sako, ne, nes nežinosim ką taisyt.Jau nervai nebelaiko doh.gif


Papildyta:
QUOTE(aggree @ 2010 11 30, 16:56)
Mums nelabai patinka žiema, jau ir akumas senokas, bet dar per pirmąsias šaltas naktis atsilaikėm ir net dvi paros nuobodaus stovėjimo nebuvo tokios baisios. Bėda tik, kad purkštukai užšalo. Nors kai jau pajutau, kad vėsta visą skystį specialiai išpurškiau, bet jau vienas purkštukas buvo užšalęs sad.gif paguoda, kad kitą savaitę turėtų atšilt smile.gif

O pas jus dyzelinas ar benzinas? Svarbiausia, kad užsikuria, ir važiuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincija @ 2010 11 30, 16:03)
Tai visi ir sako, kad čia bus tik smulkmena, bet niekas jos neranda :-(
Į Fiatų servisą paskambinau, pasakiau problemą, tai sako, kad vėl reikia diagnostiką daryt. Aš sakau jau dariau dvi diagnostikas, vieną rimtam servise, klaidų nemeta. Sakau, ar taisysite mašiną, jei kompiuteris klaidų nemes? Sako, ne, nes nežinosim ką taisyt.Jau nervai nebelaiko  doh.gif
Papildyta:

O pas jus dyzelinas ar benzinas? Svarbiausia, kad užsikuria, ir važiuoja biggrin.gif

Benzinas, labai bijojau dyzelio, bet dabar gal truputį gailiuosi, visgi pigiau ir mašinos lyg patvaresnės. Nors tai laimės dalykas.

Mano fiatas kaip vyras, kuo gražiau kalbi, tuo labiau spyriojasi biggrin.gif o kai vadini ožiu, gaidžiu, ir kitaip necenzūriškai (mano mama net negali klausyti kai paberiu litanijas) rieda kuo puikiausiai smile.gif
Papildyta:
nei nežinau, ką patart, gal kokiam mėgėjui studentui būsimam mechanikui duokit... Kad vistiek iš to daikto (atsiprašau, bet čia apie jūsų mašiną) nieko gero, tai gal bent ką nesugadintas senių vaikas ras biggrin.gif juokas juokais, įsivaizduoju kaip jums nelinksma...
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 11 30, 17:16)
nei nežinau, ką patart, gal kokiam mėgėjui studentui būsimam mechanikui duokit... Kad vistiek iš to daikto (atsiprašau, bet čia apie jūsų mašiną) nieko gero, tai gal bent ką nesugadintas senių vaikas ras biggrin.gif juokas juokais, įsivaizduoju kaip jums nelinksma...


Bandysiu dar pas vienus elektrikus važiuot, sakė, kad jie tik itališkas mašinas taiso, gal tie ką nors ras verysad.gif
Atsakyti
Labas,
Pradėjo ir mūsų Fiat stilo užgesinėti ir aukštų apsukų nepalaikyti. Norėjau pakalusti, gal kas Vilniuje žino kokį gerą autoservisą? Reikia pasitvarkyti mašiną, kur žino kaip su italais elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2011 05 29, 15:25)
Labas,
Pradėjo ir mūsų Fiat stilo užgesinėti ir aukštų apsukų nepalaikyti. Norėjau pakalusti, gal kas Vilniuje žino kokį gerą autoservisą? Reikia pasitvarkyti mašiną, kur žino kaip su italais elgtis.

pabandykit sita
nezinau kiek jie geri, bet viskas kas maniskiui buvo blogai, sutvarke.
Atsakyti
Daviau rankpinigius uz sia masina. Tema buvo apmirus. Gal kas galetu pasidalinti savo patirtimi. Pirksiu 2003 dizelina su 1,9 varikliu. Domina kuro sanaudos, dazniausi gedimai, taisymo kainos ir visi kiti Jusu pastebejimai
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2012 04 02, 14:38)
Daviau rankpinigius uz sia masina. Tema buvo apmirus. Gal kas galetu pasidalinti savo patirtimi. Pirksiu 2003 dizelina su 1,9 varikliu. Domina kuro sanaudos, dazniausi gedimai, taisymo kainos ir visi kiti Jusu pastebejimai

Mano ne dyzelis, bet netaisiau daugiau nei metus laiko. Pries technikine biski teko paremontuoti - sailenblokai, kaladeles ir lempos - kazkodel buvo pakritusios. Bet vis ne is pirmo karto uzsiveda, jau nepamenu, kada diagnostika daryta, reik nusivezt. Vazineju ketvirti metai berods.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 02, 14:48)
Mano ne dyzelis, bet netaisiau daugiau nei metus laiko. Pries technikine biski teko paremontuoti - sailenblokai, kaladeles ir lempos - kazkodel buvo pakritusios. Bet vis ne is pirmo karto uzsiveda, jau nepamenu, kada diagnostika daryta, reik nusivezt. Vazineju ketvirti metai berods.

Aciu uz operatyvu atsakyma. Ar esat patenkinta siuo automobiliu? Kaip ,,charakterizuotumet'' ?
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2012 04 02, 14:54)
Aciu uz operatyvu atsakyma. Ar esat patenkinta siuo automobiliu? Kaip ,,charakterizuotumet'' ?

Jis man iki siol grazus wub.gif
Vaziuoja lyg normaliai smile.gif biski prastoka garso izoliacija, bet palyginus su toyota picnic dyzeliu (patevis tokia turi), tai mano vaziuoja labai labai tyliai.
Per visa si laika buvo visko. Sunki buvo pati pradzia, kai teko tikrai nemazai rupesciu aptureti, nors gal veike ir moteriskas nepatyrimas - reikejo is karto viska pasitikrinti ir pasikeisti, pvz., dirzus, pasidaryti diagnostiska.
Bisko daugokai valgo ~6-11litrus benzino, cia priklausomai nuo metu laiko ir kur vazineju, o vazineju nemazai (ziema gal maziau) - per nepilnus keturis metus - 70000 km.
Atsakyti
Jau turiu masiniuka thumbup.gif . Esu labai patenkinta.
Ankstesnis mano automobilis buvo labai primityvus, nebuvo jokios elektronikos, tad dabar meginu perprasti visas gudrybes blush2.gif .
Vaziuoja labai maloniai, minkstai, lengvai valdomas.
Ar pas visu Fiat stilo nera uzrakto bakui?
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2012 04 06, 17:26)
Jau turiu masiniuka  thumbup.gif . Esu labai patenkinta.
Ankstesnis mano automobilis buvo labai primityvus, nebuvo jokios elektronikos, tad dabar meginu perprasti visas gudrybes  blush2.gif .
Vaziuoja labai maloniai, minkstai, lengvai valdomas.
Ar pas visu Fiat stilo nera uzrakto bakui?


Sveikinu su pirkiniu smile.gif
Tikiuosi dideliu problemu neturesi. O as ju turejau pirmus metus, ir dar antrais vis kas islisdavo, bet jau trecius metus vazineju, tai db megaujuosi sia masina. Na, bet as ir daug vazineju (per 2 metus - 50 000km). Mano dyzelis 1,9, tai lb ekonomiska.
O kokio tu nori uzrakto?juk kai masina uzrakinta, tai ir bakelis uzsirakina.
Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2012 04 07, 08:26)
Sveikinu su pirkiniu smile.gif
Tikiuosi dideliu problemu neturesi. O as ju turejau pirmus metus, ir dar antrais vis kas islisdavo, bet jau trecius metus vazineju, tai db megaujuosi sia masina. Na, bet as ir daug vazineju (per 2 metus - 50 000km). Mano dyzelis 1,9, tai lb ekonomiska.
O kokio tu nori uzrakto?juk kai masina uzrakinta, tai ir bakelis uzsirakina.

Sito as nezinojau, aciu, kad pasidalinot mirksiukas.gif .
Pas mane irgi 1,9 dyzelis. Jau pastebejau jos ekonomiskuma. Net vazinejant mieste tikrai mazai ,,valgo'' degalu.
Atsakyti