Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Stilo

QUOTE(aggree @ 2010 04 28, 23:10)
Rūpūžė rrrrrrrrrrrrrrrrrr mano Stiliukas rrrrrrrrrrrr
Jei tik ilgiau niekas negenda, tai bent jau smulkmena turi kokia sugest sad.gif arba bent lemputė perdegt.
Vakar sugedo valytuvas, nustojo valyt. Gerai MB šiandien pažiūrėjo ir sutvarkė, bet ten jau kažkokią traukutę reikia keist. Taip sakant, laukiu kada vėl tas valytuvas pabirs sad.gif Smulkmena, bet svarbi smulkmena sad.gif

Oooo, labai svarbi smulkmena, tas ypač pasijaučia, kai lietui pliaupiant kur viduryje sankryžos valytuvas užstringa ir tu nieko apart vandens nebematai lotuliukas.gif oj kiek tokios patirties su savo stiliuku apturėjau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo /Eglute/: 29 balandžio 2010 - 07:57
QUOTE(/Eglute/ @ 2010 04 29, 08:56)
Oooo, labai svarbi smulkmena, tas ypač pasijaučia, kai lietui pliaupiant kur viduryje sankryžos valytuvas užstringa ir tu nieko apart vandens nebematai  lotuliukas.gif oj kiek tokios patirties su savo stiliuku apturėjau  doh.gif

Tai va taip panašiai ir buvo, tik važiavau autostradoj, o ne mieste doh.gif bet šiaip tai nieko gero, gerai nebent, kad valytuvas nevalė keleivio pusėje.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 04, 18:47)
As turiu Stiliuka wub.gif rinkausi is paveiksliuko, man jis toks grazus. Vairuoju ji jau beveik 2 metai, problemos nebent su kokiomis nors lemputemis, kurios nei is sio nei is to uzsidega ir paskui vel uzgesta. Taip sakant elektronika. Turejau didele beda, kai man neuzsivede (buvau, neseniai nusipirkus ir jokiu diagnostiku nedariau) nes susipyko kompas. Istryne klaidas ir viskas gerai. Tik va meistriuka rast sudetinga, bet radau smile.gif sekmingai gydomes pas ji elektronines bedas.
Siaip man jis net labai prie sirdies wub.gif  wub.gif  wub.gif

Kazkur girdejau, regis per radija, kad Fiatai papus krato. Kazi ar tiesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 05 02, 17:11)
Kazkur girdejau, regis per radija, kad Fiatai papus krato. Kazi ar tiesa g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nepasakyčiau, kad krato. Tai neišprusę vyrai nesąmonę sugalvojo schmoll.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki, nesenai įsigijau Fiat Stilo 2002m.1,6 benzinas. Šiaip labai graži mašinytė, gerai važiuoja, patogios sėdynės, tik ji buvo truputį daužta, iššovus vairuotojo airbag ir sugedęs diržas. Diržą pakeitė, dabar liko tik pagalvę suprogramuoti, nes meta klaidą. Bandė keli elektrikai užgesinti airbag, bet jiems nepavyko. Gal žinot kokį meistrą Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Lincija @ 2010 11 14, 20:45)
Sveiki, nesenai įsigijau Fiat Stilo 2002m.1,6 benzinas. Šiaip labai graži mašinytė, gerai važiuoja, patogios sėdynės, tik ji buvo truputį daužta, iššovus vairuotojo airbag ir sugedęs diržas. Diržą pakeitė, dabar liko tik pagalvę suprogramuoti, nes meta klaidą. Bandė keli elektrikai užgesinti airbag, bet jiems nepavyko. Gal žinot kokį meistrą Kaune?

Siulau paskaityti fiat klubo foruma. Del kauno nezinau, bet Vilniuje butent per juos radau saunu meistriuka smile.gif
Atsakyti
Man su airbag kaip ir tvarkoj viskas (jos yra, ir masina nedauzta), bet vis tiek karts nuo karto meta klaida. Tai vienas elektrikas sake, kad reikia kazkoki laideli sulituot po keleivio sedyne. Bet jei vairuotojo pusej, tai nzn. O kadangi as is pnv, tai negaliu patart pas ka kreiptis smile.gif
Atsakyti
Skaičiau ir Fiat klubo forumą, ir kitus, kuriuos radau apie Fiatus, bet kol kas meistrų rast nepavyko :-(
Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2010 11 15, 09:34)
Man su airbag kaip ir tvarkoj viskas (jos yra, ir masina nedauzta), bet vis tiek karts nuo karto meta klaida. Tai vienas elektrikas sake, kad reikia kazkoki laideli sulituot po keleivio sedyne. Bet jei vairuotojo pusej, tai nzn. O kadangi as is pnv, tai negaliu patart pas ka kreiptis smile.gif

Jei mašina dvidurė ir dažnai kažką vežioji gale, tai ir susidėvi tie kontaktai, gi sėdynė pastoviai važinėja. Pas mane tokia pati problema dabar. Kol nieko gale nevežiojau viskas buvo čiki. Ėmiau vežioti atsikontaktino keleivio sėdynė, atjungė, kad praeitų technikinę. O dabar ėmė degti ir dėl vairuotojo. Et.. matyt laikas pereiti prie keturdurės.
Bet šiaip JIS man toks gražus... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lincija @ 2010 11 15, 09:37)
Skaičiau ir Fiat klubo forumą, ir kitus, kuriuos radau apie Fiatus, bet kol kas meistrų rast nepavyko :-(


8612 63 215 FIAT diagnostika Kaune, manau žmogus nesupyks, radau jo numerį viešai paskelbtą kitame forume. (jei aišku, jis vis dar tuo užsiima)
Atsakyti
Ačiū, bandysiu kreiptis
Atsakyti
QUOTE(Lincija @ 2010 11 15, 09:54)
Ačiū, bandysiu kreiptis

paskui parašyk atsiliepimą smile.gif žinosim visos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 11 15, 11:01)
paskui parašyk atsiliepimą smile.gif žinosim visos smile.gif



Sveiki, tas meistriukas, kurio telefoną parašėte, sakė, nėra programavęs Airbag, bet sakė, kad gali pabandyt.Bandyt nenorėjom, nes reikia dar technikinę praeiti, tai vyras vakar kitus meistrus rado Kaune, Taikos pr., prie Melgos, ten elektroniką tvarko, tai sutvarkė, Airbag nebedega.
Bet iškilo kita problema, nei iš šio, nei iš to, užsidega visos lemputės (klaidos) ir mašina užgesta. Po to iškart neužsiveda, palaukus 20 sekundžių užsiveda ir vėl viskas normaliai.Arba bevažiuojant užgesta (galvojau, kad gal nemoku sankabos jungt, nes prieš tai mano buvusi mašina Polo, tai ten sankaba kieta, nehidraulinė).
Bet keista kažkaip, kad stovint užgęsta.Gal buvote susidūrę su šia problema? Kas čia galėtų būti?
Atsakyti