Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Stilo

Sveikos, as turiu Brava dyzeliuka, kuro sanaudos tikrai mazos, 4-7 litrai. Ziema puikiai kuriasi ir smagiai vaziuoja. Vazineju jau antrus metus, tai tavrkiau vaziuokle amortizatorius priekinius restauravau(apie 300lt nebepamenu senai buvo), bet kazkaip susivelinau susitvarkyt juos tai paskui dar keiciau ir sarnyrus,salenblokus ir ten su sake kakzokia (mokejau 380lt) . O rankeneliu gumos tikrai lupinejas labai, cia sako fiatu liga.
Va o ana diena pamaciau Stilo gatvej vaziuojania ir uzsimaniau jos:) tai va sekanti mano masina turbut bus Stilo smile.gif) Kaina pagal metus maza, daug privalumu ivairiu. Manau geriau varyt su fiatu, kaip poniai su kondiske, elektriniais langais,air bagais, sildomom sedynem ,abs,srs ir tt ir pan , zodziu su daug privalumu, negu su kokia bulka ar golfu , atseit vokiska kokybe bet tusciam kibire:))
Atsakyti
As turiu Stiliuka wub.gif rinkausi is paveiksliuko, man jis toks grazus. Vairuoju ji jau beveik 2 metai, problemos nebent su kokiomis nors lemputemis, kurios nei is sio nei is to uzsidega ir paskui vel uzgesta. Taip sakant elektronika. Turejau didele beda, kai man neuzsivede (buvau, neseniai nusipirkus ir jokiu diagnostiku nedariau) nes susipyko kompas. Istryne klaidas ir viskas gerai. Tik va meistriuka rast sudetinga, bet radau smile.gif sekmingai gydomes pas ji elektronines bedas.
Siaip man jis net labai prie sirdies wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 04 vasario 2010 - 17:50
fiat stilo turiu jau apie 2 metus.... na suryjo man ji pinigeliu, pirma i autoservisa nuvariau sumokejau 600 lt, o savaites pavoge ratus biggrin.gif masina stovejo ant plytu, vaizdelis tikrai ne koks buvo biggrin.gif bet cia jau praeitas etapas... praeitais metais buvo vel tvarkymas, veztas pas meistra 500 lt, ir sia ziema atsisake akumas, susikniso kompas biggrin.gif istruko dirzas.... ir tas malonumas jau kainavo 1000... mm.. plautas dar beros kuro voztuvas 600 lt, ir dabar kazkas darosi su turbina arba vel su kuro voztuvu ar kazkuom ten, nes traukos nebera... niu va.. dirbu tik masinai biggrin.gif na, nepirkciau as jos, nors tikrai man ji prie sirdies... bet tikrai vokieciu masinos ne taip turbut bira..o detaliu kainos tikrai pigesnes nei fiatu biggrin.gif
beje, dirzas keiciasi au airbagu smile.gif tai kainuoja irgi nemazai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldūška: 08 kovo 2010 - 09:26
QUOTE(saldūška @ 2010 03 08, 10:25)
fiat stilo turiu jau apie 2 metus.... na suryjo man ji pinigeliu, pirma i autoservisa nuvariau sumokejau 600 lt,  o savaites pavoge ratus biggrin.gif masina stovejo ant plytu,  vaizdelis tikrai ne koks buvo biggrin.gif bet cia jau praeitas etapas... praeitais metais buvo vel tvarkymas,  veztas pas meistra 500 lt,  ir sia ziema atsisake akumas,  susikniso kompas biggrin.gif istruko dirzas.... ir tas malonumas jau kainavo 1000... mm.. plautas dar beros kuro voztuvas 600 lt,  ir dabar kazkas darosi su turbina arba vel su kuro voztuvu ar kazkuom ten,  nes traukos nebera... niu va.. dirbu tik masinai biggrin.gif na,  nepirkciau as jos,  nors tikrai man ji prie sirdies... bet tikrai vokieciu masinos ne taip turbut bira..o detaliu kainos tikrai pigesnes nei fiatu biggrin.gif
beje,  dirzas keiciasi au airbagu smile.gif tai kainuoja irgi nemazai...

blink.gif nu jo... bet cia gal tiesiog su masina nepasiseke. Mano kolege nusipirko Audi, ir ka... varo ir varo i servisus - ir beda variklyje ir pavaru dezej. O perkant jos servisas pasake, kad normali masina. o dabar ir parduot sunku.

as tiesa savo parduociau, bet suda gausiu arba niekas nepirks. ne todel kad jis man nemielas, tiesiog man reikia aukstesnes ir gal net keturiais ratais varomos masinos, nes dugnas visgi zemai, o man daznai tenka i purvyna ivaziuoti.
Atsakyti
Na aš savąjį stiliuką pardaviau jau, bet papaskoti apie mūsų nuotykius galiu smile.gif
Mašinytė tikrai super buvo, turėjau 2002m 4/5 durų su stoglangiu, 1,9 JTD dyzeliuką. Na daaaug ji man pinigėlių suvalgė smile.gif
Norėjau draustis kasko, tad teko įsidėti signalizaciją. Kai ją įdėjo kažkur paliko elekros nutekėjimą ar kažką pan ir prasidėjo bėdos su elektra doh.gif
Žiemą pora dienų neužvetas akumuliatorius išsikraudavo visiškai, po to visada susikimarindavo kompas ir pradėdavo mest klaidų galybę, galiausiai viskas baigdavos tuo, kad reikdavo net į servisą važiuot, kad klaidas kompo ištrintų, nes kitaip stiliukas jau tiesiog nebeužsivesdavo lotuliukas.gif
stoglangis buvo super, bet vieną dieną ėmė ten kažkas ir nulūžo tam vaikščiojančiame mechanizme.. jokie servisai to neapsiėmė tvarkyti, bet paskambinom įdomumo dėlei i saloną, pasakė, kad jie keistų nebent į naują stoglangį, šito netvarkydami, o naujas kainuoja iki 15 000 Lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif brangiau už visą mašiną lotuliukas.gif
taigi šio jau nebetvarkėme smile.gif
tuomet buvo sudurniavę valytuvai, būdavo važiuoju per lietų, o valytuvai ima ir užstringa viduryje stiklo ir taip kokiai pusei minutės, kartais ir visai minutei, o aš absoliučiai nieko nebematau per pliaupiantį lietų lotuliukas.gif to priežasties meistrai irgio neatrado, nes mano stiliukas gudrutis buvo, nuvažiavus į servisą valytuvai niekada niekada neužstrigdavo, veikdavo idealiai, net buvo kartą visai parai pasilikę jį, kad išbandyti ir jie per visą tą laiką nei karto neužstrigo, aš tik pasiėmus kokį kilometrą nuvažiavau ir užstrigo lotuliukas.gif taigi galiausiai teko keisti visą valytuvų mechanizmą.
nu sakau išdykėlį tikrą turėjau, bet super mašiniukas man jis buvo wub.gif
Atsakyti
Oho blink.gif mano vyras irgi jau urzgia ant manes del sito pirkinio (pirkau be jo) blush2.gif na bet tiesiog kaip ir kiekvienai masinai, taip ir siai devisi detales, kurios kas zino kiek amziu buvo nekeistos (guolis, dirzelis). Db pasikeitem daug detaliu, todel man ramu, kad ogai nereiks db nieko keist. O siaip tai masinyte super wub.gif tik db pirkciau kokia Megane ar dar labiau pataupius Mazda 3 wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aha, mes taip ir padarėm - Mazdute nusipirkom trečią, suprinė mašinytė wub.gif visiškai kitas komfortas, bet man Stiliukas buvo pradžiai, kad išmokčiau vairuoti, kol susilaužiau koją ir išmokom su viena mašina gyventi lotuliukas.gif
Bet šiuo metu jau ir mazdute ruošiamės keisti, nes benzinas brangsta ir galo nemato, reikia dyzeliuko ieškot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(/Eglute/ @ 2010 03 31, 13:52)
Aha, mes taip ir padarėm - Mazdute nusipirkom trečią, suprinė mašinytė wub.gif  visiškai kitas komfortas, bet man Stiliukas buvo pradžiai, kad išmokčiau vairuoti, kol susilaužiau koją ir išmokom su viena mašina gyventi  lotuliukas.gif
Bet šiuo metu jau ir mazdute ruošiamės keisti, nes benzinas brangsta ir galo nemato, reikia dyzeliuko ieškot  unsure.gif


Jezau kaip pavydziu... verysad.gif nu nieko, viskam savas laikas smile.gif o as su mazda ir pradejau vazinet (323F), tai man vis traukia mazdos, tik jau naujesnes wub.gif o db del Stiliuko dziaugiuosi dar ir kad dyzelis, nes daug pigiau vazineju, o db kaip tycia daug vazinet reikia, kasdien i darba vaziuoju 45 km. smile.gif sekmes ieskant naujos masinytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2010 03 31, 14:35)
Jezau kaip pavydziu... verysad.gif nu nieko, viskam savas laikas smile.gif o as su mazda ir pradejau vazinet (323F), tai man vis traukia mazdos, tik jau naujesnes  wub.gif o db del Stiliuko dziaugiuosi dar ir kad dyzelis, nes daug pigiau vazineju, o db kaip tycia daug vazinet reikia, kasdien i darba vaziuoju 45 km. smile.gif  sekmes ieskant naujos masinytes  mirksiukas.gif

Mes irgi keliamės į namą gerokai už miesto, todėl dyzeliukas pasidarė labai aktualu rolleyes.gif Va Stiliukas, tai beveik oru gyvas būdavo, įpildavau pilną baką, tai kol jį išvažinėdavau pamiršdavau kada pyliau thumbup.gif tiesiojoj pastoviu greičiu suvartojimas būdavo apie 3.5L thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(/Eglute/ @ 2010 04 01, 08:49)
Mes irgi keliamės į namą gerokai už miesto, todėl dyzeliukas pasidarė labai aktualu  rolleyes.gif Va Stiliukas, tai beveik oru gyvas būdavo, įpildavau pilną baką, tai kol jį išvažinėdavau pamiršdavau kada pyliau  thumbup.gif  tiesiojoj pastoviu greičiu suvartojimas būdavo apie 3.5L  thumbup.gif

Oho kiek mazai valgo!
Pas mane benzinas, tai negaliu pasakyti, kad labai ekonomiskas butu vasara ~7, ziema gal net ir 10 ima.

Beje, gal kas nors priklausot Fiat klubui?
Atsakyti
Na mieste mano dyzeliukas irgi imdavo apie 6L, bet autostradoj važiuojant apie 100km/val stabiliai, tai numesdavo suvartojimą iki 3.5L smile.gif
Būdavo išvažiuodama kur nors toliau, prisipildavau pilną baką, kompiuteris rodydavo, kad galiu nuvažiuot apie 600km kol būdavau mieste, o kai išvažiuodavau į tiesiąją šitas skaičiukas visą kelią kildavo, nuvažiavus apie 100km jau rodydavo, kad dar galiu važiuot apiw 1100km su savo baku thumbup.gif
Atsakyti
Rūpūžė rrrrrrrrrrrrrrrrrr mano Stiliukas rrrrrrrrrrrr
Jei tik ilgiau niekas negenda, tai bent jau smulkmena turi kokia sugest sad.gif arba bent lemputė perdegt.
Vakar sugedo valytuvas, nustojo valyt. Gerai MB šiandien pažiūrėjo ir sutvarkė, bet ten jau kažkokią traukutę reikia keist. Taip sakant, laukiu kada vėl tas valytuvas pabirs sad.gif Smulkmena, bet svarbi smulkmena sad.gif
Atsakyti