Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Stilo

QUOTE(fiona35 @ 2009 12 04, 10:56)
Maniškis stilo turi orig.serviso knygą,kur parodyta kaip reguliuot borto komp.,ką reiškia gedimai ir t.t.O šiaip, ieškok meniu(man vyriškis daug ten ko prijungė  ax.gif ,pvz.kad praneštų, jei važiuoju greičiau nei 60km/h doh.gif )


Aha, atsisiunciau internetu ta vadova, tai jau viska issiaiskinau thumbup.gif ten yra greicio limitas, gal ir geras daiktelis, jei bijai greiti virsyt ax.gif na o man tai nelaime atsitiko...manajam grazuoliui uzkale varikli verysad.gif verysad.gif verysad.gif tepalu nespejau pasikeist....pati kalta kad vis atideliojau, o pati nepapildziau unsure.gif bet su dalim tai sunkoka ziuriu...del variklio viska radom, bet pvz sankaba ten eina komplektu, t.y., jei reikia sankabos disko, tai turi pirkti visa sankaba (kurios kaina apie 800lt)...o lauzynuose nera ju, deficitas. Na tikiuosi jau ryt tureti vel savo masiniuka, ir vazineti toliau be jokiu problemu g.gif p.s. variklis kainavo 1500lt (nenaujas aisku, bet geresnis nei buvo, naujesnis). Dirzelis 100lt, guoliai 220 ir 85lt. O kaip jums siai masinai pavaros junginejasi? man taip siurksciai sakyciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2009 12 05, 20:28)
Aha, atsisiunciau internetu ta vadova, tai jau viska issiaiskinau  thumbup.gif  ten yra greicio limitas, gal ir geras daiktelis, jei bijai greiti virsyt  ax.gif na o man tai nelaime atsitiko...manajam grazuoliui uzkale varikli verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  tepalu nespejau pasikeist....pati kalta kad vis atideliojau, o pati nepapildziau  unsure.gif bet su dalim tai sunkoka ziuriu...del variklio viska radom, bet pvz sankaba ten eina komplektu, t.y., jei reikia sankabos disko, tai turi pirkti visa sankaba (kurios kaina apie 800lt)...o lauzynuose nera ju, deficitas. Na tikiuosi jau ryt tureti vel savo masiniuka, ir vazineti toliau be jokiu problemu g.gif p.s. variklis kainavo 1500lt (nenaujas aisku, bet geresnis nei buvo, naujesnis). Dirzelis 100lt, guoliai 220 ir 85lt. O kaip jums siai masinai pavaros junginejasi? man taip siurksciai sakyciau... g.gif

Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2009 12 05, 20:28)
Aha, atsisiunciau internetu ta vadova, tai jau viska issiaiskinau  thumbup.gif  ten yra greicio limitas, gal ir geras daiktelis, jei bijai greiti virsyt  ax.gif na o man tai nelaime atsitiko...manajam grazuoliui uzkale varikli verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  tepalu nespejau pasikeist....pati kalta kad vis atideliojau, o pati nepapildziau  unsure.gif bet su dalim tai sunkoka ziuriu...del variklio viska radom, bet pvz sankaba ten eina komplektu, t.y., jei reikia sankabos disko, tai turi pirkti visa sankaba (kurios kaina apie 800lt)...o lauzynuose nera ju, deficitas. Na tikiuosi jau ryt tureti vel savo masiniuka, ir vazineti toliau be jokiu problemu g.gif p.s. variklis kainavo 1500lt (nenaujas aisku, bet geresnis nei buvo, naujesnis). Dirzelis 100lt, guoliai 220 ir 85lt. O kaip jums siai masinai pavaros junginejasi? man taip siurksciai sakyciau... g.gif

Tas greičio limitas gerai mieste,kad skrist nepradėtum lotuliukas.gif
O su dalim teks pavargt,ypač jei dyzelis.Itališka mašina-tai ne vokiška.MB su alfa romeo važinėja,prieš tai irgi turėjom alfa romeo,tai teko keist sankabą doh.gif doh.gif doh.gif ,visus "šrotus" išvažinėjom,mokėjo dar daugiau,tiksliai nepamenu,seniai buvo,bet tikrai virš 1000lt.tik už sankabą,į salonų pusę net nežvilgterk blink.gif ,už eilinį patikrinimą per kompą tokią kainelę užsišauks ,kad wacko.gif
O kas dėl pavarų,man irgi taip atrodė,kad sunkiai,kai variau pas meistrus važiuoklę tikrint,sako viskas gerai,o paskui vyras paaiškino,kad visai kitaip sankabos pedalą reikia spaust,nei vokiškoj mašinoj (aš anksčiau su '3'golfu važinėjau)-ne visa pėda,o įsivaizduokit,kaip su aukštakulniais ,pakėlus kulną.
na ,aš čia taip paaiškinau blush2.gif ,tik moterim suprantamai hihihi.gif
O kas dėl tepalų-tai mes įsigiję automobilį pirmoj eilėj keičiam tepalus, filtrus,diržus(nebent pirktas iš salono ar patikimo pažįstamo,kai tiksliai žinai kiek nuvažiuota,o šiaip, nežinant,tuos spidometrus atsuka,sukčiai verysad.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 08 gruodžio 2009 - 11:04
Kaip galima suprasti, sis auto buvo gaminamas specialiai moterims, jei net sankaba reikia spausti kaip avint aukstakulnius biggrin.gif jo, su tais servisais tai oojj...db laukiu kol generatoriaus rele pakeis, tai sake apie 300lt kainuos blink.gif na bet guodzia mintis, kad gal jau bus paskutinis taisymas, kad vazinesiu sau ilgai ir laimingai wub.gif
Tai va, o toji generatoriaus rele kainuoja 150lt, jei kam idomu mirksiukas.gif dar zvake pakeite, tai lyg 55lt. O mane dar domina vienas dalykas..ar jus draudziat savo Stiliukus KASKO draudimu? Mat norint apsidraust, reikia isidet signalizacija, o kai isidejau, db bagazine neatsidaro su pulteliu, nes berods kertasi su gamykline signalizacija verysad.gif gal kas buvot susidure?

p.s. gal cia uzsuka daugiau Fiat Stilo savininkiu panevezieciu? ax.gif
Atsakyti
Pas mane gamyklinė signalizacija,užvedimo raktelyje,viskas viename.O kasko nedraudžiu,per keturis metus tik "kalpokus"nuo ratų nufyrino(tfu-tfu-tfu).
Pas mus kieme gerokai prabangesnės auto stovi(nors gal apdraustos g.gif )

Atsakyti
o tai ta signalizacija suveikia kai pvz spiri i rata, ar bandai dureles atidaryt? g.gif
Atsakyti
Na nejau tiek mazai Stiliuku vairuotoju yra lietuvoj? g.gif Butu smagu nuotraukytes pamatyt jusu masiniuku, pasidalint info, kur taisot masina, kasip priziurit, kokie gedimai, trukumai lenda, kokie privalumai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2009 12 09, 16:56)
Pas mane gamyklinė signalizacija,užvedimo raktelyje,viskas viename.O kasko nedraudžiu,per keturis metus tik "kalpokus"nuo ratų nufyrino(tfu-tfu-tfu).
Pas mus kieme gerokai prabangesnės auto stovi(nors gal apdraustos g.gif )

Jau stiliuku tai tikrai niekas nevogs... biggrin.gif
nebent atsitrenks
Atsakyti
QUOTE(e.klevinskaite @ 2009 12 15, 12:07)
Jau stiliuku tai tikrai niekas nevogs... biggrin.gif
nebent atsitrenks


Na man Kasko ne tik del vagystes, jie daug kitu paslaugu siulo. Pvz auto nemokamas nutempimas, uzvedimas cool.gif o juk gali nebutinai masina vogt, gali kokia navigacija islupt, stikla isdauzt ar ratus nuimt blink.gif tongue.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif jungiuosi prie jusu. nusipirkome pries savaite fiat stilo 2002 m 1.6 benzas. galiu pasakyti, kad labai patinka man ja vairuoti. buvau nustebusi, kokia minksta pakaba, garso izoliacija neprasta, o ir visokiu elektroniku prideta ax.gif tikrai smagi masinyte. nepaisant to, kad bandem vazinetis pries pirkdami ir borto kompiuteris nerode jokiu gedimu, mes nuvezem i auto servisa kompiuterine diagnostika daryti. meistriukai pajunge fiatuka, ivertino puikiai o kai isvaziavom is serviso pradejo visokios lemputes degti, kad neveikia antipraslydimo sistema (nors veikia, jau isbandyta), kad ABS neveikia (tas taipogi isbandytas ir veikia), kad airbag nera (sake sevise, kad yra) ir vis uzvedus varikli pradeda bambeti, kad kazkas neveikia, nors is tikruju veikia doh.gif sakem, kad vel vesim i servisa, kad sutvarkytu ta elektronika. o siaip kaip tokiai pigiai masinytei daug visokiu pliusu yra, isvaizda irgi nebloga, tik matosi, kad viduj pigios plastmases. bet kai ja taip smagu vairuoti ir kaina tokia nedidele, tai tos plastmases nebe tokios svarbios.
turejau tu paciu metu idealaus techninio stovio BMW 320, aisku vos liezuvis beapsivercia, bet FIAT stilo man smagiau vairuoti ax.gif zodziu esu patenkinta, fiat zenklas kelia nepasitikejima, bet pagalvojau, kad jeigu daznai ges, tai uz ta kaina, kiek jos kainuoja gali dar daaaaug remontuoti masina, kad pasiektu tu paciu metu toyota ar bmw markes kaina tongue.gif svarbiausia, kad tik avarijos nepadaryciau ir bus liuks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruggiagele: 26 gruodžio 2009 - 15:12
QUOTE(e.klevinskaite @ 2009 11 29, 23:43)
Viena problema.. taip rasoja langai, kad neimanoma... Jau ir filtrus pakeiciau, ir meistras ziurejo, bet va rasoja ir vsio! Gal kas zino kame beda?  g.gif

man tai patinka FIAT tik mano brava dyzelis,vazineju jau daugiau kaip 2metai nereike dar nei kart taisyt thumbup.gif tik akuma pakeitem.kai nusipirkom ir labai rasojo sakiau reiks parduot bet vyras mano taiso masinas tai pataise sake yra tokia sklende tai ji buvo padaryta kad pustu ora is salono tai jis perstate kad pustu is lauko ir nustojo rasot biggrin.gif vazinesiu t.b kol pabirs biggrin.gif ju beda tik dureliu rankenos labai atsilupineja
Atsakyti
O maniskis dar ir vedasi sia ziema puikiai smile.gif)) tai isvias smagumelis man sita masina! o dar per sniega, per pusnis kaip lipa, ohoho!! kaip dzipas koks biggrin.gif cool.gif
Atsakyti