Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Stilo

Aš su tokiu mašiniuku mokiaus vairuot thumbup.gif Ir tikrai skųstis negaliu thumbup.gif
Atsakyti
Nusiziurejau ir as sia masina. tik vienas klausimas kamuoja, o ar ji yra taupi kuro atzvilgiu. Pasidalinkit patirtim merginos
Atsakyti
Brolis nusipirko.. Kai tik pamateme is karto isimylejom.. jau tokio ji grazumo.. Tik va kai masina naudota ir dar Italu ax.gif labai jie ju nepriziuri.. ir seip Italai netvarkingi zmones.. Tepalai jau tokie buvo, kad meistras sake varzto tokiame tepale net nemirkytu.. biggrin.gif O salonas toks uzdroztas.. Zinoma reikejo investuoti, isvaleme cheminiu budu salona, pakeieteme ka reikejo ir liuks! thumbup.gif Cia kazkaip su Bemsu stovejom sankryzoje.. tas bemsas vis rovesi rovesi.. brolis kaip prispaude tai tas bemsas ir apsikakojo biggrin.gif Tuomet taip prispaude prie sedynes mane.. labai isigandau
Atsakyti
QUOTE(e.klevinskaite @ 2009 01 30, 13:10)
Brolis nusipirko.. Kai tik pamateme is karto isimylejom.. jau tokio ji grazumo.. Tik va kai masina naudota ir dar Italu  ax.gif  labai jie ju nepriziuri.. ir seip Italai netvarkingi zmones.. Tepalai jau tokie buvo, kad meistras sake varzto tokiame tepale net nemirkytu.. biggrin.gif  O salonas toks uzdroztas.. Zinoma reikejo investuoti, isvaleme cheminiu budu salona, pakeieteme ka reikejo ir liuks!  thumbup.gif  Cia kazkaip su Bemsu stovejom sankryzoje.. tas bemsas vis rovesi rovesi.. brolis kaip prispaude tai tas bemsas ir apsikakojo  biggrin.gif  Tuomet taip prispaude prie sedynes mane.. labai isigandau

kelintu metu ir kiek benzo ima?
Atsakyti
2002 m. turbo dizelis.. apie 8 litr ima.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(e.klevinskaite @ 2009 01 31, 00:12)
2002 m. turbo dizelis.. apie 8 litr ima.. thumbup.gif

tu gal su juo i daragus vazineji? Alfa 166 su 2.4 jtd ta pati suvalgo. Siaip fiatai neblogi, bet esme tame,kad lt nera daug geru meistru kurie ryzytasi tvarkyt italus. Pats italiskom auto vazineju jau 6 metus, buvau dares pertrauku sedau ir prie japonu,prancuzu,net svedo vairo, bet deja, italas yra italas, tie pinigai ka sumoki uz ji tikrai verta, neziurint i greita nuvertejima,prasta surinkima.
Atsakyti
Sveikas FORUME!!! biggrin.gif ko cia simtas metu nieks nieko neraso? ar tokia jau neidomi ta masinyte, kad nieks pasakyt neturit ko? As nuo penktadienio turiu si Stiliuka, tai nelabai dar galiu ka pasakyti..dar ne apziuros nepravariau, ryt zadu tai padaryt, mat reikia pirma padangas pasikeist doh.gif Mano Fiat Stilo: 1.9 JTD, 85KW, 2001-11; 4/5 duru, tamsiai violetine spalva wub.gif yra navigacija, laisvu ranku iranga. Zodziu, daaaug elektronikos, kuri kelia nerima g.gif nes visi man irgi prie smilkinio pirstus sukioja, kad Fiat'a pirkau : "Na kodel ne AUDI?" blink.gif Na vaziuot siaip smagu, patogu, saugu. Masina stabili kelyje, minkstai vaziuoja, gerai traukia bigsmile.gif greit uzsyla salonas tongue.gif manevringa kelyje, posukiuose. Na, ziuresiu kaip toliau man seksis su ja draugaut. Butu smagu, kad cia uzsuktu daugiau siu Stiliuku seimininku mirksiukas.gif
Atsakyti
Viena problema.. taip rasoja langai, kad neimanoma... Jau ir filtrus pakeiciau, ir meistras ziurejo, bet va rasoja ir vsio! Gal kas zino kame beda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(e.klevinskaite @ 2009 11 30, 00:43)
Viena problema.. taip rasoja langai, kad neimanoma... Jau ir filtrus pakeiciau, ir meistras ziurejo, bet va rasoja ir vsio! Gal kas zino kame beda?  g.gif


Mano mašinos (Renault Laguna) langai irgi rasoja. O dėl to, kad salone yra drėgmės. Ypač priklauso nuo oro lauke.



O dėl Fiat Stilo, tai mes su vyru ja domimės. Neblogas mašiniukas už gerą kainą. Bet nusipirkus tektų pažįstamų ataką atlaikyti, kaip čia kas rašė "kodėl ne AUDI"
Atsakyti
Aš važinėju su stilo jau 3m.Kai prašiau vyro ,kad surastų man mašinytę,reikalavimai buvo-kad ne senesnė kaip 5m,galima būtų vežiot šunį bagažinėj blush2.gif ir dvidurė(čia dėl vaikų,kad be manęs išlipt negalėtų tongue.gif )
Tai va,maniškis mažiukas -2002m,1,9variklis,85kw,dyzelinas.
Traukia -super,kuro minimumas,yra kompe funkcija,kur galima nustatyt ,kad rodytų kuro sanaudas,tai bandžiau autostradoj žiūrėt-~4ltr.ima penkta pavara važiuojant 110km/h.Ir šiaip visokių daug funkcijų galima nustatyt.
šiaip toks truputį kibiriukas,turim dar alfa romeo(šeimyniniams išvažiavimams),tai įsėdus iš stilo į alfą-kaip limuzine jaučiuos.-garsas,važiavimas nėr ką lygint.
nesigailiu visiškai dėl savo stilo,tik dabar jau norėčiau alfa romeo 147(kai baigsis krizė) ax.gif
Atsakyti
O kaip ta funkcija ijungti? blush2.gif na kad rodytu kuro sanaudas... labai idomu butu, nes taip pavirsutiniskai ieskojau, bijojau ko primaigyt doh.gif
Na o as siandien tooookius vargo kelius praejau, kol radau savo stiliukui skardinius ratlankius gun_bandana.gif censored2.gif panevezy ju niekur neradau, vika miesta isvazinejau skersai isilgai. Kol galu gale nusipirkau Noriu Auto, ir skambinau pagal skelbimus. Tai is kokiu septyniu skelbimu, tik paskutinis buvo naudingas doh.gif gavau visus keturis (uz 300lt), bet svarbu gavau thumbup.gif Na ka, paskui dar gavau duru uzrakto varikliuka su visa spynele (nes integruota) (uz 70lt) ir numerio apsvietimo lempute (su visu sviestuvu) - 20lt. Zodziu, tieeeek pinigu ismeciau, kad net bijau skaiciuot kiek liko, is tam skirto rezervo tongue.gif blink.gif paskui susimontavau naujas ziemines padangas, ir variau technikine doh.gif viskas aciu dievui buvo gerai, tik sviesas reikejo reguliuot. Ir dat=r visokiu smulkmenu, del kuriu teko apvaziuot kone visus servisus, ir siek tiek pasinervint. Visa diena praleidau automobilyje, tad bent jau prie jo pripratau, ir vairavimas man yra tikras malonumas wub.gif o dar su garsia muzika... bigsmile.gif biggrin.gif sekmes jums su savaisiai stiliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Culotte @ 2009 11 30, 20:41)
O kaip ta funkcija ijungti?  blush2.gif  na kad rodytu kuro sanaudas... labai idomu butu, nes taip pavirsutiniskai ieskojau, bijojau ko primaigyt  doh.gif
Na o as siandien tooookius vargo kelius praejau, kol radau savo stiliukui skardinius ratlankius  gun_bandana.gif  censored2.gif panevezy ju niekur neradau, vika miesta isvazinejau skersai isilgai. Kol galu gale nusipirkau Noriu Auto, ir skambinau pagal skelbimus. Tai is kokiu septyniu skelbimu, tik paskutinis buvo naudingas doh.gif  gavau visus keturis (uz 300lt), bet svarbu gavau  thumbup.gif  Na ka, paskui dar gavau duru uzrakto varikliuka su visa spynele (nes integruota) (uz 70lt) ir numerio apsvietimo lempute (su visu sviestuvu) - 20lt. Zodziu, tieeeek pinigu ismeciau, kad net bijau skaiciuot kiek liko, is tam skirto rezervo  tongue.gif  blink.gif  paskui susimontavau naujas ziemines padangas, ir variau technikine  doh.gif viskas aciu dievui buvo gerai, tik sviesas reikejo reguliuot. Ir dat=r visokiu smulkmenu, del kuriu teko apvaziuot kone visus servisus, ir siek tiek pasinervint. Visa diena praleidau automobilyje, tad bent jau prie jo pripratau, ir vairavimas man yra tikras malonumas wub.gif  o dar su garsia muzika... bigsmile.gif  biggrin.gif  sekmes jums su savaisiai stiliukais  mirksiukas.gif

Maniškis stilo turi orig.serviso knygą,kur parodyta kaip reguliuot borto komp.,ką reiškia gedimai ir t.t.O šiaip, ieškok meniu(man vyriškis daug ten ko prijungė ax.gif ,pvz.kad praneštų, jei važiuoju greičiau nei 60km/h doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 04 gruodžio 2009 - 09:57