Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Stilo

sveiki.reikia masiniuko.galvojam apie fiat stilo.gal jau turit kokios patirties su sia masina.butu labai idomu suzinoti.ar netapsim serviso klientais nuolatiniais g.gif
Atsakyti
tai taip niekas tokio masiniuko neturit ar ir turinciu nepazystat? doh.gif
Atsakyti
Turi fiatu klube pora berniuku tuos stiliukus:)man jie bent jau is isores suoer atrodo 4u.gif o manau perkant itala reikia atsizvelgti i tai,kiek pralekes,i jo bukle,kad apziuretu servise ir viskas bus super thumbup.gif uzsiregistruok fiatu klube,pasiklausinesi,susizinosi 4u.gif bet tikrai patariu 4u.gif maniske po daugiau nei 1,5 m lietuvoj,atrodo kaip cia nevazineta,net taip man servise pasake meistriukas,kuris ja pacioj pradzioj apziurejo thumbup.gif meistriukas sake,kad zmones nusiperka desimt kartu brangesnes masinas ir neisvaziuoja is servisu,o cia tokia masina,fiatas,visi juokiasi kad fiatas ne masina,bet tikrai labai klysta.
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 03 23, 00:10)
Turi fiatu klube pora berniuku tuos stiliukus:)man jie bent jau is isores suoer atrodo 4u.gif o manau perkant itala reikia atsizvelgti i tai,kiek pralekes,i jo bukle,kad apziuretu servise ir viskas bus super thumbup.gif uzsiregistruok fiatu klube,pasiklausinesi,susizinosi 4u.gif bet tikrai patariu 4u.gif maniske po daugiau nei 1,5 m lietuvoj,atrodo kaip cia nevazineta,net taip man servise pasake meistriukas,kuris ja pacioj pradzioj apziurejo thumbup.gif meistriukas sake,kad zmones nusiperka desimt kartu brangesnes masinas ir neisvaziuoja is servisu,o cia tokia masina,fiatas,visi juokiasi kad fiatas ne masina,bet tikrai labai klysta.

jo kam pasakau kad fiato ieskau kazkaip kreivai pasiziuri.myli musu tautieciai passatus audines lotuliukas.gif o as sakiau specialiai eksperimenta padarysiu.ir bandysiu yrodyti kad fiatas irgi masina 4u.gif
Atsakyti
as sau jau irodziau,kad fiatas yra masina,turiu ir audi a4,2003-12 metu ,bet vat kad ten tai tikras LAUZAS!:)
Atsakyti
prieš porą metų buvo mums stilo kritęs į akį, įdomi mašina, kažkuo išsiskiria iš kitų. Vyras važinėja fiatu ulysium, tai liuks mašina, kol neturėjom galvojau, kad fiat gaidys, bet labai klydau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2008 04 02, 17:03)
prieš porą metų buvo mums stilo kritęs į akį, įdomi mašina, kažkuo išsiskiria iš kitų. Vyras važinėja fiatu ulysium, tai liuks mašina, kol neturėjom galvojau, kad fiat gaidys, bet labai klydau. biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
triduriu yra daugiau ir jos grazesnes.bet su seimyna geriau penkiaduris.ieskau ieskau.jau apziurejau pora.bet padroztos buvo.tikiuosi rasiu kazka geresnio. 4u.gif
Atsakyti
jo,jei jau su seimyna tai tiksliai geriausiai 5 duru 4u.gif maniske triju duru,tai man kazkaip kol vaiku nera per akis uztenka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 04 03, 00:15)
jo,jei jau su seimyna tai tiksliai geriausiai 5 duru 4u.gif maniske triju duru,tai man kazkaip kol vaiku nera per akis uztenka blush2.gif

o universalas isvis neblogai atrodo
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 04 08, 15:16)
o universalas isvis neblogai atrodo

drinks_cheers.gif draugai turi balta universala.grazi masina rolleyes.gif
jie gyvena Italijoj, tai itala ir pirko, o be to tik dvieju sedimu vietu, naudoja kaip darbine masina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uvetta @ 2008 04 08, 16:38)
drinks_cheers.gif draugai turi balta universala.grazi masina  rolleyes.gif
jie gyvena Italijoj, tai itala ir pirko, o be to tik dvieju sedimu vietu, naudoja kaip darbine masina  ax.gif

vat italijoj tai ju pilna,tik pas mus kazkaip neprigyja schmoll.gif
Atsakyti