Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

valioo, kaip gražu, kaip tik šiandiena pagalvojau apie ievuchkos angelus, nulindau į jos temą - gal ko nerodo, ir še tau ploja.gif nuojauta......
sparneliai siuvineti?ar adatėlėm baksnoti?
kada laiko randi? mergaitėsne mažutės - dėmesio reikalaujančios wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 07 balandžio 2008 - 14:33
Sedona, linada- dėkui biggrin.gif

Sparneliai siuvinėti aukso siūlu, taip pat ir dūda bei padelkų pakraštėlis. Bet, supratau,kad lengviau yra išbadyti, ypač padelkas, nes siuvinėjant neišeina normaliai ištraukt adatos-duri, o ji ir pasilieka angelo kūne, neįmanoma nei palenkt kaip kokio audinio, nei ką... doh.gif mačiau-būna lenktų adatų pirkt, gal lengviau būtų g.gif

O laiko su kiekviena diena turiu vis mažiau doh.gif Mano mažoji-tikra aktyvistė, alpinistė, darbininkė, viską jai reikia kartu daryti, o jei ne-pradeda stalais, palangėm vaikščioti, į paukščiukus žiūrėti, arba prie kriauklių vandeniu teškentis, vos spėju grindis šluostyt ir rūbus keisti doh.gif Va taip laikas ir lekia... tai čia toks lyrinis nukrypimas, atleiskit... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 03 13, 23:14)
Smagu,kad tikima,jog angelas neš sėkmę  smile.gif
Taigi- Pievų angelas
user posted image

user posted image

user posted image



QUOTE(ievuschka @ 2008 03 28, 13:14)
Atvyko Raudonplaukis angelas keliauninkas

user posted image

user posted image

user posted image



QUOTE(ievuschka @ 2008 04 07, 13:40)
Sedona-šaunus darbas, puikios nuotraukos  thumbup.gif

O aš vėl vaidenuosi su angelu  ax.gif
Angelas Baltramiejus

user posted image

user posted image

user posted image


doh.gif tai bent thumbup.gif .kai vartydama sia tema pamaciau angelus apatinis zandikaulis iki apacios atvypo lotuliukas.gif .ievuschka is kur toks ikvepimas as suzaveta thumbup.gif .gal kur galima pamatyti daugiau angeliuku? rolleyes.gif
Atsakyti
mmm.kokie angeliukai <33
labai sužavėjo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 04 07, 15:00)
O laiko su kiekviena diena turiu vis mažiau  doh.gif Mano mažoji-tikra aktyvistė, alpinistė, darbininkė, viską jai reikia kartu daryti, o jei ne-pradeda stalais, palangėm vaikščioti, į paukščiukus žiūrėti, arba prie kriauklių vandeniu teškentis, vos spėju grindis šluostyt ir rūbus keisti  doh.gif  Va taip laikas ir lekia... tai čia toks lyrinis nukrypimas, atleiskit... ax.gif

nu kodėl nukrypimas- čia netgi labai susiję dalykai cool.gif .
aš pvz siuvieju (viduriukus, prisegimus) atsistojusi virš komodos, kur jau vaikas nieko nepasiekia bigsmile.gif o velti dažnai ir nesiimu, nes žinau kad procesas bus N kartų pertraukiamas, o man kažkaip nesinori. taip va ir nieko nebedarau.
Atsakyti
Bet 27 tema nera skirta tik linksmiems rankdarbiams pavasario tema, ar ne?
Atsakyti
Sedona, Tavo salikas ir Tavo katinas labai grazus. Musu katyte irgi visada prisistato, kai as savo darbelius fotografuoju. Kad ir cia
http://www.flickr.com/photos/feltingme
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2008 04 08, 08:32)
nu kodėl nukrypimas- čia netgi labai susiję dalykai  cool.gif .
aš pvz siuvieju (viduriukus, prisegimus) atsistojusi virš komodos, kur jau vaikas nieko nepasiekia  bigsmile.gif o velti dažnai ir nesiimu, nes žinau kad procesas bus N kartų pertraukiamas, o man kažkaip nesinori. taip va ir nieko nebedarau.

ojoj! O as irgi ne i tema:) LInada- sveikinimai didziausi!!!! Jau zinau- greitai atsiras laiko velimui:)) Lengvo Tau nesiojimo! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ievuschka @ 2008 04 07, 15:00)
Sedona, linada- dėkui  biggrin.gif

Sparneliai siuvinėti aukso siūlu, taip pat ir dūda bei padelkų pakraštėlis. Bet, supratau,kad lengviau yra išbadyti, ypač padelkas, nes siuvinėjant neišeina normaliai ištraukt adatos-duri, o ji ir pasilieka angelo kūne, neįmanoma nei palenkt kaip kokio audinio, nei ką... doh.gif mačiau-būna lenktų adatų pirkt, gal lengviau būtų  g.gif

O laiko su kiekviena diena turiu vis mažiau  doh.gif Mano mažoji-tikra aktyvistė, alpinistė, darbininkė, viską jai reikia kartu daryti, o jei ne-pradeda stalais, palangėm vaikščioti, į paukščiukus žiūrėti, arba prie kriauklių vandeniu teškentis, vos spėju grindis šluostyt ir rūbus keisti  doh.gif  Va taip laikas ir lekia... tai čia toks lyrinis nukrypimas, atleiskit... ax.gif



chiiii- o Tu cia ne apie maniske rasei netycia?smile.gif))))) 4u.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(greeninlosangeles @ 2008 04 09, 01:41)
Sedona, Tavo salikas ir Tavo katinas labai grazus. Musu katyte irgi visada prisistato, kai as savo darbelius fotografuoju. Kad ir cia
http://www.flickr.com/photos/feltingme



Susipažinau ir su tavo katinėliu ir su ta gražia veltinio gėle wub.gif biggrin.gif

*Diva*, - malonu tave ''matyti''- toks retas svečias dabar jau čia bigsmile.gif
Atsakyti
Kas dar nezinot, tai pranesu, kad Kaune ABC vel atsirado ivairiausiu graziu spalvu sluoksnos ir karsinio. Tikrai daug ir graziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramkos @ 2008 04 15, 12:31)
Kas dar nezinot, tai pranesu, kad Kaune ABC vel atsirado ivairiausiu graziu spalvu sluoksnos ir karsinio. Tikrai daug ir graziu smile.gif

Tik reikia neuzmirsti pasakyti kad ta grazi vilna nebutinai gerai velsis wink.gif Tiesiog nepulkit pirkti is karto daug wink.gif
Atsakyti
Sveikos, jei dar liko pradedančių gaminti rankdarbius užsukit ir jei pavyks sudalyvaukit
http://www.supermama...?...02776&st=72
Atsakyti