Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

ievuschka, nuostabus angelas mirksiukas.gif wub.gif thumbup.gif rūbeliai ir portfelis tokie gražūs wub.gif tikras "senas hipis" thumbup.gif fainas toks wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Faini visų darbeliai 4u.gif

Atėjau tik trumpam pasivaidenti su savo pirmąja garbiniuota gėle.
Dabar visai nebeliko laiko veltiniaut. Tai darau tik iš reikalo, kai skubiai reik dovanos lotuliukas.gif
Atsakyti
Ievuchka, labai fainas angelo "CEMODANAS", o jau plaiku raudonumas doh.gif
Atsakyti
Ievuscha,tave žiūriu angelai traukia.Aš tai tiek kantrybės neturėčiau,galiu pasigrožėt tik kitų darbais.Man prie širdies šlapias vėlimas.

Praeitą savaitę gėlių vėlimo manija buvo užėjusi biggrin.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 03 30, 16:25)
Ievuscha,tave žiūriu angelai traukia.Aš tai tiek kantrybės neturėčiau,galiu pasigrožėt  tik kitų darbais.Man prie širdies šlapias vėlimas.

  Praeitą savaitę gėlių vėlimo manija buvo užėjusi biggrin.gif



Tai kad nelabai jie mane ir betraukia, ale kad prisižadėjusi esu doh.gif tai dar kokie 8-9 turėtų atsirasti, o paskui tikrai pertrauką darysiu, nes šlapias vėlimas ir man patinka, va tik laiko nebelieka...O be to-ir to laiko šlapias vėlimas mažiau užima, greičiau rezultatas matosi, daugiau darbų padaryt galima...

Labai dailios tavosios gėlytės wub.gif

DOSETH- drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 03 30, 15:25)
  Praeitą savaitę gėlių vėlimo manija buvo užėjusi biggrin.gif

Nerealios gėlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita-atiloj @ 2008 03 31, 17:13)
Laba diena,
Prisiziurejau i jusu darbelius. Vienas ivertinimas - PUIKU. Esat tikros saunuoles  4u.gif .
Nusipirkau vilnos. Veliau rutuliukus, dariau karolius. Viskas puikiai gavosi.
Vakar veliau kepure i pirti. Darbu eiga:
-pasidariau iskarpa is kartono, apklijavau plevele, kad neperslaptu.
-dejau vilna trim sluoksniais, ant virsaus tinkleli, slapinau siltu vandeniu, muilinau muilu.
-visa darba apverciau, uzlenkiau galus,krastus ir vel vilna deliojau 3 sluoksniais, dejau tinkleli ant virsaus, slapinau, muilinau.
-visa darba vel apverciau, nuemiau tinkleli ir uzlanksciau, priglosciau krastus.
-uzdejau tinkleli
-visa darbeli susukau ant kocelo, apvyniojau ranksluosciu ir kociojau
-kas kazkiek laiko isvynioju ir kita puse apvynioju
-kocioju, kocioju....
-kai iskarpai pasidaro ankstoka kepureje, prakerpu apacia ir isimu iskarpa.
KAIP MAN TOLIAU VELTI KEPURE???
As tryniau rankomis. Man kai kur gavosi skylutes? Tikriausiai reikejo vilnos deti 4 sluoksniais?
Dziovinau ant pripusto baliono  lotuliukas.gif
Kuri vilna slapiuoju budu veliasi geriau. Ta kuri svelnute ar ta kuri 'kandziojasi" ir yra siurksti? g.gif


Kiek žmonių, tiek skirtingų vėlimo būdų! Pabandysiu papasakot, kaip daryčiau aš:
-iškarpą geriau daryk iš storos polietileno arba tokios medžiagos, kuri dedama po laminato grindim.O kaip tu sugebėjai visą kepurę su kartonu ant kočėlo užsukt?
-išklojus vilną reiktų paviršių atsargiai paglostyt rankomis, iš pradžių-labai švelniai, po to-gal kiek stipresniais judesiais, kol nors šiek tiek vilna sukibs. O iš karto pradėjus kočioti vilną, ji susistumia, vietomis sustorėja, vietomis suplonėja, atsiranda skylės.
-kočioti reikia labai atsargiai,nuolat keisti gaminio kočiojimo kryptį, t.p. ne per ilgai, kad nesusidarytų siūlės tose vietose,kur užlankstei vilną. Todėl išėmus šabloną pirmiausia labai atsargiai rankomis užglostyk tas siūlių vietas, išlygink.
-o paskui jau trink rankomis, ar kočiok bambukiniu kilimėliu. Sluoksnių skaičius tikrai neįtakoja skylučių atsiradimą. Čia matyt būsi per stipriai patrynus dar nesukibusią vilną, t.y. tik išklotą vilnelę iškart kočiot pradėjai.

Dėl vilnos rūšies. Šlapiai, mano manymu, geriau velti sluoksną(tą švelnutę), bet ne dėl paties vėlimosi, o tiesiog ją lengviau lygiai vienodai iškloti, ji švelnesnė, galima suvelti tvirtą, bet tuo pačiu ir gana ploną veltinį, paviršius lygesnis. O karšinys labiau tinka sausam vėlimui, bet tikrai tai nėra taisyklė. Aš pati esu bandžiusi iš karšinio batukus velti, labai gerai susivėlė, tvirti. Viskas priklauso nuo būsimo gaminio paskirties, tavo norų ir įsivaizdavimų.
Sėkmės 4u.gif

Gal kas dar parašys ir kitokių nuomonių bei patyrimų smile.gif
Atsakyti
Mažoji Baatričė - Ąžuolo meilė
user posted image
Atsakyti
Ąžuolo rafinuotas skonis wub.gif
Atsakyti
tikrai taip skoni vaikinas turi puiku , labai grazu viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 03 31, 19:43)
Mažoji Baatričė


hmm...gal ir shita imt? bigsmile.gif
Atsakyti
Fantastiškai aprėdyta Ąžuolo meilė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 01 balandžio 2008 - 08:17