Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

Kaip faina kad veltini įsileidžia vis daugiau žmonių. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 30 spalio 2008 - 12:43
Aš irgi pasidžiaugsiu tuo pačiu - labai smagu, kad veltinis vis labiau matomas... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos vėlėjėlės 4u.gif Ruduo įsisiautėjo, tad pristatau Rudeninį angelą:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 31 spalio 2008 - 16:12
Ievuschka, taip ir sušilo širdelė nykią rudens dieną.... Ačiū, kad pasirodai su tokiomis grožybėmis wub.gif
Atsakyti
Labutis.
Seniai varlinėju po forumą blush2.gif ir vis žaviuosi darbeliais. ax.gif bigsmile.gif
Na o tie angelai tai labai įspūdingi. thumbup.gif Šis rudeninis labai jau gero veido. mirksiukas.gif
Atsakyti
Puikus angelas! MAn ypac patiko jo rubu spalvos ir zibaline lempa wub.gif
Atsakyti
ievuschka
aš sužavėta, jis toks rudeniškas wub.gif wub.gif
Atsakyti
pasakiskas, bene graziausias, nors apie kiekviena taip sakau thumbup.gif: sekantis tikriausiai bus irgi pats graziausias wub.gif
bet matau nuo veltinio prie zibaliniu lempu tenka pereiti smile.gif grazu, jei pati padirbai tai isvis thumbup.gif:
Atsakyti
Niu smagu,kad patiko mano naujasis kūrinys smile.gif
Kiekvienąkart vis norisi ką nors naujo sugalvoti, ką nors sudėtingiau, vis tikiu-kad galo nebus ir minčių nepritrūks...
Tai šįkart pabandžiau plaštakas su pirščiukasi padaryt, anksčiau rankos kaip su kumštinukėmis būdavo, tik jei ranka būdavo badyta prilipusi pvz. prie angelo šono, tai pirštų reljefą išbadydavau. Bet atskirus pirštus pirmąkart dariau. Na, nelengva, pasakysiu, tokiu mažus suformuot doh.gif Bet įdomu rolleyes.gif
Pirmąkart išbandžiau lino pluoštą, jis įveltas rūbe ir šalike.Ir kažkokias raukšleles tyčia stūmiau, pasirodė gražu...

QUOTE(linada @ 2008 10 31, 19:37)
pasakiskas, bene graziausias, nors apie kiekviena taip sakau thumbup.gif: sekantis tikriausiai bus irgi pats graziausias wub.gif
bet matau nuo veltinio prie zibaliniu lempu tenka pereiti smile.gif grazu, jei pati padirbai tai isvis thumbup.gif:


O žibalinę lempą pati dariau, stiklas-nuo vaistų ampulės, kai kurios dalys lipdytos iš paperclay, jungta viela, net vilna apsukta ir galiausiai dažyta akrilu. Prasicackinau visą dieną vien su lempa doh.gif
Atsakyti
Sveikutės
turiu tokį klausimėlį gal nelabai į tema:
prisireikė veltinio laštų (mačiau yra rankdarbiuose.com pirkti,) bet labai noriu gyvai pasižiūrėti, tai gal esat užmačiusios kai perkatės sau vilna kurioj nors Vilniaus parduotuvių? Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2008 10 17, 20:35)
Labas vakaras, cia radau daugybe visokiausiu graziu dalyku, super !! ka galima nusivelti is vilnos. Esu bandziusi, ir sakyciau visai pavyko, nuvelti auskkrus is rutuliuku ir apyranke, maza rankine...bet dabar labai susizavejau tokiais "Banguotais salikais" Gal kasnors geletu patarti kur ieskot, kaip juos daryt,  perverciau kruva pasikalbejimu, bet neradau sad.gif radau tik gatavus padarytus..... jei nesunku parasykit, kur mazdaug iekoti. Kaip supratau jie veliami su silku, tik niekaip nesuprantu, kaip ten tos bangos padarytos?? Labai  Aciu, jei kas atsilieps smile.gif



mane taip pat zavi sitie banguoti saliai thumbup.gif vis bandau pasidaryt tik niekaip nesigauna doh.gif
gal galit bent uzsimint situ saliu velimo technika?
is anksto labai deloju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2008 11 02, 18:59)
mane taip pat zavi sitie banguoti saliai  thumbup.gif  vis bandau pasidaryt tik niekaip nesigauna  doh.gif
gal galit bent uzsimint situ saliu velimo technika?
is anksto labai deloju  blush2.gif


ax.gif
Atsakyti