Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

4u.gif sakykit, kiek ilgai Jums laiko bambukinis padekliukas? doh.gif nu visiskai nusivyliau...kol tik gelytes veldavau-tai ilgiau naudojau, o dabar viso labo 2 poras tapciu nuveliu ir payra... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 10 12, 08:19)
4u.gif sakykit, kiek ilgai Jums laiko bambukinis padekliukas?  doh.gif nu visiskai nusivyliau...kol tik gelytes veldavau-tai ilgiau naudojau, o dabar viso labo 2 poras tapciu nuveliu ir payra... doh.gif

Velk su žaliuzėm, ir abi iš karto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 10 12, 12:31)
Velk su žaliuzėm, ir abi iš karto mirksiukas.gif

4u.gif aciukas... teks nuvaziuoti iki Jysk
Atsakyti
Bet tos žaliuzė ar ne per retos? Kažkada apžiūrinėjau Jyske ir galvojau gal nusipirkti, bet man tokios retos pasirodė, daug retesnės, nei kilimėlis...

Bet įsivaizduoju jei kokį rankinuką velt, tai reikia kažkokio didelio "kilimėlio", vis tiek jį reikia kietai suvelti.
Atsakyti
Man tai labai patiko Jyske,toks daug didesnis bambukinis kilimėlis už 10 lt,kokiai rankinei vietos pilnai užtenka mirksiukas.gif Ten mačiau ir dar didesnių yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2008 10 12, 15:02)
Man tai labai patiko Jyske,toks daug didesnis bambukinis kilimėlis už 10 lt,kokiai rankinei vietos pilnai užtenka mirksiukas.gif Ten mačiau ir dar didesnių yra ax.gif

nu va, doh.gif o as ka tik grizau is jysk su bambukinem zaliuzem- ale jos tikrai tokios retokos...bet gal stipresnes, nei padekliukas ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 10 12, 15:38)
nu va,  doh.gif  o as ka tik grizau is jysk su bambukinem zaliuzem- ale jos tikrai tokios retokos...bet gal stipresnes, nei padekliukas ??  g.gif

Man kažkaip atvirkščiai atrodo,kad kilimėlis už žaliuzes tvirtesnis g.gif Jis toks su pakietinimu gale,man jau kokį pusmetį tai tikrai laiko rolleyes.gif
Atsakyti
yra ir stipresnių žaliuzių, bet ir kaina didesnė. Na o aš sėkmingai naudojausi, tom skystesnėm smile.gif Pradžioje kol jos naujos į gamini prilenda šakaliukų. Akai jau susidėvi virbeliai lenda per šonus, virvutė nuyra... unsure.gif bet gi nieko nėra amžino 4u.gif
Atsakyti
O kiek tos skystos kainuoja Jyske? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evanescene @ 2008 10 12, 17:00)
O kiek tos skystos kainuoja Jyske? ax.gif

80x160 cm mokejau 13 Lt
Atsakyti
Man tai visi kilimėliai laiko labai trumpai, pirkdama žiūriu, kad siūlai, kuriais perpinti bambukiniai pagalėliai, būtų stori kaip virvelės ir gana tankiai persiūta, t.y. kuo daugiau tų siūlų eilių.
Bet išvis geriausią nusipirkus buvau "Skirpus" parduotuvėj prie atliekų.Jie prekiauja įvairių rūšių žaliuzėmis, geros kokybės, tai tų likučių pas juos ir didesnių, ir mažesnių būna. Su mažesniais gėles ir visokias smulkmenas veliu, su didesniais-rankines, takelius ir kitus didesnius daiktus. Kai nuyra siūlai, nuardau žaliuzių galą, nuimu kažkiek tų bambukų ir vėl stipriai suraišioju virveles. Taip vieną ilgą žaliuzę jau ilgai naudoju, kai pirkau-buvo apie 2,5m ilgio, dabar-jau tik apie 1,5m liko, bet vis dar sėkmingai veliu su tuo pačiu.
Vilniuje Skirpus yra Domus galerijoj Žirmūnuose.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 10 12, 18:51)
Man tai visi kilimėliai laiko labai trumpai, pirkdama žiūriu, kad siūlai, kuriais perpinti bambukiniai pagalėliai, būtų stori kaip virvelės ir gana tankiai persiūta, t.y. kuo daugiau tų siūlų eilių.
Bet išvis geriausią nusipirkus buvau "Skirpus" parduotuvėj prie atliekų.Jie prekiauja įvairių rūšių žaliuzėmis, geros kokybės, tai tų likučių pas juos ir didesnių, ir mažesnių būna. Su mažesniais gėles ir visokias smulkmenas veliu, su didesniais-rankines, takelius ir kitus didesnius daiktus. Kai nuyra siūlai, nuardau žaliuzių galą, nuimu kažkiek tų bambukų ir vėl stipriai suraišioju virveles. Taip vieną ilgą žaliuzę jau ilgai naudoju, kai pirkau-buvo apie 2,5m ilgio, dabar-jau tik apie 1,5m liko, bet vis dar sėkmingai veliu su tuo pačiu.
Vilniuje Skirpus yra Domus galerijoj Žirmūnuose.

aciu, kad pasidalinai informacija 4u.gif kai tik busiu Vln- butinai nuleksiu paziuret.
Atsakyti