Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

rolleyes.gif moterys, jus visos nerealios 4u.gif man zodziu truksta, apsakyti, ka jus cia visos pridariusios is tos vilnos doh.gif snd kepiau pirma rnakinuka blush2.gif kol nebaigiau, tikrai nesirodysiu, bet landzioju po senas temas ir renku info g.gif ir vistiek nerandu, kaip pvz vientisos rankenos nuveliamos tokios placios kartu su rankine schmoll.gif man cia toks aukstas pilotazas doh.gif bet lb noreciau pameginti salikiuka koki blush2.gif ai, na nieko gero nepasakiau. tiesiog esu apzaveta - ir vilnos, ir jusu darbu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2: 09 spalio 2008 - 21:21
padekoravau "rudukus"-siek tiek gyvesni atrodo smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 10 09, 22:28)
padekoravau "rudukus"-siek tiek  gyvesni atrodo smile.gif



Labai įdomus ornamentas, ir tikrai šlepetės nuotaikingiau atrodo thumbup.gif Labai fainos wub.gif
O gal čia koks ženklas, ką nors reiškia?
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 10 10, 08:48)
Labai įdomus ornamentas, ir tikrai šlepetės nuotaikingiau atrodo  thumbup.gif Labai fainos  wub.gif
O gal čia koks ženklas, ką nors reiškia?

smile.gif nu jooo...pati prisifantazavau- ir visiems sakau, kad tai "pagoniskas " simbolis doh.gif ot melage doh.gif bet kazkas panasaus i stilizuota saule g.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 10 10, 09:40)
smile.gif nu jooo...pati prisifantazavau- ir visiems sakau, kad tai "pagoniskas " simbolis  doh.gif  ot melage  doh.gif bet kazkas panasaus i stilizuota saule  g.gif

Kas kada nors studijavo ką nors "prie meno", puikiai žino, kad svarbu gerai padaryti, o dar svarbiau gerai papasakoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gražios šlepetės 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, istiko man tokia beda ir nezinau kaip ja pataisyt,jei is viso dar galima verysad.gif ,nuveliau tapkes(pirma karta)bet matyt kazka negerai padariau,gal nelygiai sudejau sluoksnius.tai ir neuzsivele ties siulem,gavosi skyles,vietoj to,kad viena ant kitos uzeitu.gal kas gali patart? ar jau mesti jas lauk? blush2.gif
Atsakyti
Žiūrint kokios ten skylės, gal parodyk, nes pagal pasakymą sunku patarti.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 10 10, 12:27)
Žiūrint kokios ten skylės, gal parodyk, nes pagal pasakymą sunku patarti.

tai kad neturiu fotiko ax.gif
Atsakyti
Noriu savo keletą darbų parodyti, tik labai ne koks pateikimas, reikės perfotografuot, o kol kas šios nuotraukos
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2008 10 10, 17:03)
Noriu savo keletą darbų parodyti, tik labai ne koks pateikimas, reikės perfotografuot, o kol kas šios nuotraukos




Nu man tai laaaaabai grazu thumbup.gif , o va klausimas kur pirkai medziaga blush2.gif ?
Atsakyti
Ačiū, medžiagą pirkau www.vilnosfabrikas.lt ir galerijoje "Balta" Kaune. Tai šifoninis šilkas 4u.gif
Atsakyti
labukas! grazumelis! 4u.gif
ir tinkamas metas saliams thumbup.gif tas su raudonu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrineplastake: 11 spalio 2008 - 19:15