Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

nezagsiu nezagsiu lotuliukas.gif kiek cia demesio man ir ne i tema ( na ne apie velima) doh.gif
taip auginam 5 ir 2 metuku merginas ir trecia mergina organizavom thumbup.gif na jeigu echo neapgavo, tai lyg ir pavyko wink.gif mazdaug per Mindaugines turetume jau ant ranku laikyti bigsmile.gif
o kad i tema butu, tai mano jau taip "abarotai" suleteje... tiesiog nuo to letumo pavargstu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikinu, Auryte, su treciojo laukimu. Vat as pagalvojau, jei padetas +, vadinasi darbas atliktas ir vaikas jau supuojamas nat ranku bigsmile.gif
O abarotai leti, nes gyvybe augini, jai augti reikia daug Tavo jegu biggrin.gif
Atsakyti
Aurelia, dideliausi sveikinimai smile.gif
p.s. kai visos apie veltini kalbes, mes (+Vilke) galesim apie kaku spalva ir kieki mintimis dalintis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 03 18, 11:04)
Aurelia, dideliausi sveikinimai smile.gif
p.s. kai visos apie veltini kalbes, mes (+Vilke) galesim apie kaku spalva ir kieki mintimis dalintis  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aciu paciu aciuks.gif visoms uz sveikinimus, as galvojau, akd mano liniuotie visada matosi nestumo pasirodo nesimato g.gif

Atsakyti
Labai smagu , saunuole sveikinimai dideliausi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
prisidesiu prie sveikinimu ir as wub.gif dideliausi sveikinimai tongue.gif linkiu sveikos sulaukti biggrin.gif dar nezinot koki varda duosit g.gif
Atsakyti
SU ARTĖJANČIOM biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Su šv. Velykom, mielos vėlėjėlės!!!

user posted image
Atsakyti
,
Su Šv.Velykomis!!! mirksiukas.gif
Linksmų Velykų, gražių ir stiprių margučių,laimės, sveikatos ir meilės! mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Su sv. Velykom

user posted image
Atsakyti
Su sventemis visas vilnos myletojas wub.gif

user posted image
Atsakyti
Kokie grožiai!!! Nerealu wub.gif

Su Šventėm, Visas Vilnos Gerbėjas wub.gif
Atsakyti