Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

Na šiais klausimais tokia aš ir patarėja, parvežė vienas žmogus iš Graikijos gabaliuka, bet jis labai taupiai kažkaip naudojasi. Bet jaučiu, kad sunku bus vėl pereit prie paprasto pabaigus, taigi teks ieškoti budu isigyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 09 18, 11:39)
Tikiuosi, kad i tema pataikiau su klausimu? mirksiukas.gif

Klausimelis bus apie "zalia" muila. TAigi nusipirkau jo ir pameginau su juo velti. Issimaisiau valgoma sauksta muilo 1l vandens. Ir tuo tirpalu drekinau vilna. Taciau, man nlb slydo ranka per tinkleli schmoll.gif JIs tarsi velesi po delnu ir atrode, kad per mazai muilo. Klausimas: ka as dariau ne taip? Ar taip ir turi buti ir as tiesiog pripratus prie per daug muiluoto velimo? blush2.gif


jei jusu vanduo kietokas, muilo reikes daugiau. o masazuojant per tinkleli, pravartu papildomai rankas issimuiluot arba su slapiu muilu dar patrynt is virsaus

QUOTE(ievuschka @ 2008 09 18, 11:56)
Šalikėlis-fainuoliškas, toks katinytiškas  wub.gif

O dabar apie muilą-kur pirkai, kaip atrodo, kiek kaštavo? Jau seniai noriu išbandyt, nežinau,kur tokio ieškot (mačiau tik Vilnos fabrike yra, o jei "gyvai" pirkt, tai kur?)


aga, salikelis ispudingas smile.gif

ievuschka, gero alyvuogiu muilo yra skonis ir kvapas kosmetikos parduotuvelese. siaip alyvuogiu muilo olivia yra euro vaistinese - kaip sitas muilas, nezinau. tik apie skonis ir kvapas galiu pasakyt, kad geras
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 09 18, 10:56)
<....>Bet sako, kad nuo jo rankų oda labai kenčia. Man tai nuo visų kenčia. Šiaip paskutiniu metu veliu su vaikišku tindi rindi muilu, bet daugiau pavėlus-oda šerpetoja, ypač tarpupirščiuose  doh.gif


Cia nuo "Zalio" kencia rankos?? O is Doseth supratau, kad kaip tik rankom jis gerai g.gif Tai, kaip cia is tikruju?

As naudoju ukini palmiu aliejaus koncentruota muila (ji perku pozeminej perejoj einant i Europa, rus. kosmetikos parduotuvelej) - man jis patinka. Bet [amaniau, kad tas "zalias" dar geresnis
Atsakyti
juperi,- is sluoksnos veliu...

pirshtines, mergaites, gumines pirshtines reikia muvet, nekankinkit ranku.... unsure.gif
Atsakyti
Su pirstinem as veliu tik pacioj pabaigoj, kai jau dekoras prikibes. O iki tol, man jos trukdo - nejauciu as su pirstinem tikslumo verysad.gif
Atsakyti
Mano geriausias išbandytas derinys Žaliasis muilas ir IKI glicerininis APTA.
1l/1š ir dar dėl didesnio putojimo glicerininis.

O muilo drožlės, ar visas muilas ar dar ten koks itin puikus, rankų odelė kaip mat lupasi mirksiukas.gif
Jei paveli į savitę 1-2 kart. gal ir tinka bet kas.
O jei veli kas dien...
Taigi kiekviena atranda tai kas tinka ir patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
laukiu kritikos... doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 09 18, 19:39)
Mano geriausias išbandytas derinys Žaliasis muilas ir IKI glicerininis APTA.
1l/1š ir dar dėl  didesnio putojimo glicerininis.

O muilo drožlės, ar visas muilas ar dar ten koks itin puikus, rankų odelė kaip mat lupasi mirksiukas.gif
Jei paveli į savitę 1-2 kart. gal ir tinka bet kas.
O jei veli kas dien...
Taigi kiekviena atranda tai kas tinka ir patinka mirksiukas.gif


Aga, vadinas reik dar papildomai del putojimo! meginsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 09 17, 16:22)
aciu....tris- keturis sluoksnius kloju...gal dazniau keturis unsure.gif 

che che chuligane tu esi Uups lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(ievuschka @ 2008 09 18, 09:56)
Bet sako, kad nuo jo rankų oda labai kenčia. Man tai nuo visų kenčia. Šiaip paskutiniu metu veliu su vaikišku tindi rindi muilu, bet daugiau pavėlus-oda šerpetoja, ypač tarpupirščiuose  doh.gif

o as zalio muilo netaupau, uzdedu tinkleli ant vilnos,suslapinu, tada grybst muilo, patrinu tarp delnu ir vilna per tinkleli istrinu... taigi zalio muilo indelio uztenka 2-3 savaitems doh.gif be zalio muilo dar naudoju Senukuose pirkta tualetini(fui citrininis kvapas) arba ukini (fui kazhkoks kvapas) alyvuogiu muila, pakuoteje 4 ar 5 gabalai, kaina ~4 lt
tarpupirsciai kentejo pirmas pora savaiciu, dabar nieko, na nebent pora dienu paeiliui po 3 poras sliopkiu veliu, tada rankos jautrios pasidaro, bijo slapiu indu, skalbiniu.
Atsakyti
Kestutis Rimdzius apie veltini smile.gif : "Praėjusią žiemą „ant bangos“ buvo drabužiai ir aksesuarai iš veltinio. Ar jie šį sezoną dar madingi?
Veltinį galima vadinti nesenstančia mados klasika, nes tinkamai priderinus jis bus puikus aprangos akcentas. Renkantis drabužius, aksesuarus ir papuošalus, reikia vadovautis sena taisykle: kas tinka masėms, netinka tau!"
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2008 09 19, 10:16)
Kestutis Rimdzius apie veltini smile.gif : "Praėjusią žiemą „ant bangos“ buvo drabužiai ir aksesuarai iš veltinio. Ar jie šį sezoną dar madingi?
Veltinį galima vadinti nesenstančia mados klasika, nes tinkamai priderinus jis bus puikus aprangos akcentas. Renkantis drabužius, aksesuarus ir papuošalus, reikia vadovautis sena taisykle: kas tinka masėms, netinka tau!"


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2008 09 19, 09:16)
Kestutis Rimdzius apie veltini smile.gif : "Praėjusią žiemą „ant bangos“ buvo drabužiai ir aksesuarai iš veltinio. Ar jie šį sezoną dar madingi?
Veltinį galima vadinti nesenstančia mados klasika, nes tinkamai priderinus jis bus puikus aprangos akcentas. Renkantis drabužius, aksesuarus ir papuošalus, reikia vadovautis sena taisykle: kas tinka masėms, netinka tau!"


O as siaip net nustebau si rudeni atsalus orams - tiek moteru su veltinio papuosalais nesu macius net per didiji veltinio buma bigsmile.gif
Atsakyti