Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(uups @ 2008 09 16, 09:48)
o kam tas lyginis? g.gif  nera jokios logines ar technines priezhasties unsure.gif  sluoksniai dedami statmenai vienas kitam, kad 'susikabintu' gijos, jokio skirtumo kiek sluoksniu, jei bent du yra rolleyes.gif  shiaip, ir vienos krypties vilna  veliama ir susivelia  mirksiukas.gif  ne tapkems, aishku smile.gif

technine priezasti paminejo Vilke, galeciau pridet tik tiek, jei darai kazhkoki spec. rasta arba reikia isvelt konkreciu matmenu gamini, neteisingai isklota vilna (t.y. daugiau sluoksniu viena kryptimi) gali buti nemalonus siurprizas - veli veli, o traukiasi nesimetrishkai, arba ne i ta puse, kur reikia... na bet tokie dalykai aktualus pasidaro, kai jau nebe siaip veli-eksperimentuoji "kas gausis, tas idomu/gerai", o zinai tiksliai, ko nori...
Atsakyti
Reikia kad vilną valdytumėm, o ne ji valdytų mus mirksiukas.gif
Atsakyti
apie tapkes kalbejom doh.gif ne jaunosios sukneles arkazhkaten lotuliukas.gif


Atsakyti
Maniau kad kalbama apie veltinį, o pasirodo apie tapkes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 09 16, 22:40)
apie tapkes kalbejom doh.gif  ne jaunosios sukneles arkazhkaten lotuliukas.gif

tinka ir tapkems, jei ju dekore nori isvelt pvz obuolius, o cia uups siurprizas, pvz kriauses...
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 09 17, 09:15)
tinka ir tapkems, jei ju dekore nori isvelt pvz obuolius, o cia uups siurprizas, pvz kriauses...

jeez wacko.gif ....teorishkai,- gal taip...praktishkai,- veliu nemazhai dekoruotu tapkiu,- bumbuliukais, gelytem, kuo nori...nu ish obuolio kriaushe visvien nesigauna...nu niekaip g.gif

o shitaji, anaji, shablonas,- apibrezhta koja tp nera anatomishkai tikslus...keltis, visakita...neabejotinai inesha keliu mm paklaida...skaitau, norint tiksliu dekoru, reiketu kaiptai gerai ishmatuot viska rolleyes.gif skaitau, bunant pedantais,- bukim iki galo lotuliukas.gif


shiaip ash nieko priesh,- klokit jus 6 sluoksnius, gi neliepiu niekam sekti mano blogu pavydziu 4u.gif
Atsakyti
Skaitau skaitau čia apie tuos sluoksnių skaičius, deduosi galvon smile.gif Aš pati tai nejučiom ir be jokių išankstinių paskaičiavimų visada klodavau porinį sluoksnių skaičių, bet gal dėl to, kad kažkas iš vidaus taip liepdavo daryt, kažkokią tvarką įvest-jei viena kryptim tiek, tai ir kita tiek lotuliukas.gif Jei vienoj pusėj taškelis, tai ir kitoj, man labai sunku ką nors asimetriškai padaryt, turiu specialiai tam prisiruošt ir darant būtinai apie tai galvot. O jei leidžiu laisvai mintims plaukt, tai visad kažkaip perdėm tvarkingai išeina doh.gif O kartais aš to taip nenoriu schmoll.gif

Uups - o kiek tu sluoksnių būtent šlepetėms kloji? Aišku, sluoksnis sluoksniui nelygus, vieni įpratę storiau vilnos atplėšt, kiti-ploniau, bet maždaug?
Labai fainuoliškos tavosios šlepsės, tokios tvirtos atrodo, patvarios, ir kasbeko-labai dailios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 17 rugsėjo 2008 - 14:50
QUOTE(ievuschka @ 2008 09 17, 14:48)
Uups - o kiek tu sluoksnių būtent šlepetėms kloji? Aišku, sluoksnis sluoksniui nelygus, vieni įpratę storiau vilnos atplėšt, kiti-ploniau, bet maždaug?
Labai fainuoliškos tavosios šlepsės, tokios tvirtos atrodo, patvarios, ir kasbeko-labai dailios  wub.gif

aciu....tris- keturis sluoksnius kloju...gal dazniau keturis unsure.gif paskutiniu metu storesnes darau, kazkaip labiau patinka rolleyes.gif daznai dar ten, kur bus padas papildoma eilute ishkloju, nors storumo tai nepriduoda kai susivelia, bet isivaizduoju kad gal tvirciau taip mastau.gif dar veliu ne per viena diena,- dazniausiai koki karta isdziovinu,- lengviau suvelt, lygesnes, tvirtesnes gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 09 17, 17:22)
aciu....tris- keturis sluoksnius kloju...gal dazniau keturis unsure.gif  paskutiniu metu storesnes darau, kazkaip labiau patinka rolleyes.gif daznai dar ten, kur bus padas papildoma eilute ishkloju, nors storumo tai nepriduoda kai susivelia, bet isivaizduoju kad gal tvirciau taip mastau.gif dar veliu ne per viena diena,- dazniausiai koki karta isdziovinu,- lengviau suvelt, lygesnes, tvirtesnes gaunasi  rolleyes.gif

uups, jeigu gerai supratau- isdziovini, o kita diena imi vel muila ir vandeni ir veli?? mano tapukai kazkokie nepatvarus atrodo- susibubuliuoja doh.gif ir bijau, kad greit neisdiltu...lateksas manau siek tiek sutvirtina- skyles gali issinesioti nebent kur pirstai ar kulnas ??

o cia tavo sluoksna ar karsinys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 17 rugsėjo 2008 - 17:16
Tikiuosi, kad i tema pataikiau su klausimu? mirksiukas.gif

Klausimelis bus apie "zalia" muila. TAigi nusipirkau jo ir pameginau su juo velti. Issimaisiau valgoma sauksta muilo 1l vandens. Ir tuo tirpalu drekinau vilna. Taciau, man nlb slydo ranka per tinkleli schmoll.gif JIs tarsi velesi po delnu ir atrode, kad per mazai muilo. Klausimas: ka as dariau ne taip? Ar taip ir turi buti ir as tiesiog pripratus prie per daug muiluoto velimo? blush2.gif
Atsakyti
Išbandžiau vakar alyvuogiu muila ir galiu pasakyt, kad vėlimas su juo fantastiškas thumbup.gif
O stai ir bandinys biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2008 09 18, 10:46)
Išbandžiau vakar alyvuogiu muila ir galiu pasakyt, kad vėlimas su juo fantastiškas  thumbup.gif
O stai ir bandinys  biggrin.gif



Šalikėlis-fainuoliškas, toks katinytiškas wub.gif

O dabar apie muilą-kur pirkai, kaip atrodo, kiek kaštavo? Jau seniai noriu išbandyt, nežinau,kur tokio ieškot (mačiau tik Vilnos fabrike yra, o jei "gyvai" pirkt, tai kur?)

renefelt-man kažkada vyras buvo nupirkęs pora kibiriukų žaliojo muilo, tai neskaičiavau,kiek ten šaukštų dėjau ir į kiek litrų vandens.Tiesiog prisipyliau dubenį vandens, su ranka grybštelėjau tokią saujelę, išmaišiau ir žiūriu-putoja ar ne. O sulaisčius per tinklelį visada mėgstu dar muilo gabalu patrint, tai kai vėliau žaliuoju-dar į ranką jo psisėmiau ir pamozojau tinklelį, tai suputoooooojo !!!
Bet sako, kad nuo jo rankų oda labai kenčia. Man tai nuo visų kenčia. Šiaip paskutiniu metu veliu su vaikišku tindi rindi muilu, bet daugiau pavėlus-oda šerpetoja, ypač tarpupirščiuose doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 18 rugsėjo 2008 - 10:00