Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(Aurelia @ 2008 09 14, 10:37)
drinks_cheers.gif
as irgi nesivarginu deti begales sluoksniu  tongue.gif
Papildyta:

o tu savo vyra pasodink ir tegul velia vyriskas slepetes wink.gif maniskis tai vis klausia, ar siandien darbo bus?  tongue.gif Vyriskom rankom velti veltiniai nerealios kokybes  thumbup.gif
Kazkada sededavo jis ant kedutes laikrasti skaitydamas, o as jam tas kojas "glostydavau" per vilna tongue.gif Po to jis pats sako, kad tu cia labai letai vozoji, duok as pabandysiu smile.gif Ir man patiko  lotuliukas.gif Dabar tik sudedu i vonia pusfabrikacius, randu po kiek laiko gatavus wink.gif

aurelia, nerealu thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai, kad tau toks vyras supratingas atiteko... thumbup.gif maniskis tik galutiniam variantui savo nuomone pasako bet kartais geriau jos nesakytu

uups, reikia pas tave i kursus vaziuoti lotuliukas.gif ar toli gyveni nuo Alt wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 14 rugsėjo 2008 - 09:44
QUOTE(juperi @ 2008 09 14, 10:43)
aurelia, nerealu  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gerai, kad tau toks vyras supratingas atiteko... thumbup.gif  maniskis tik galutiniam variantui savo nuomone pasako bet kartais geriau jos nesakytu

uups, reikia pas tave i kursus vaziuoti  lotuliukas.gif ar toli gyveni nuo Alt wink.gif  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif aha tolokai tektu vaziuoti,gal geriau skristi:D biggrin.gif


Uups labai fainos dezutes o tapkiukus simta kart gyriau bet manau galima ir toliau girti. Man tai tos su raisteliais super wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2008 09 14, 10:49)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif aha tolokai tektu vaziuoti,gal geriau skristi:D biggrin.gif
Uups labai fainos dezutes o tapkiukus simta kart gyriau bet manau galima ir toliau girti. Man tai tos su raisteliais super wink.gif

kazkodel maniau, kad aurelia ne LT, o cia pasirodo uups doh.gif
tai Jumi , gal pas tave i kursus ? lotuliukas.gif verbuoju dabar visas is eiles, lotuliukas.gif nes turiu daug neatsakytu klausimu, bet manau kai realiai kas parodo- aiskiau nei skaityti... pasigirsiu, jog didziuojuosi savimi, nes ir taip tik is "skaitymo" internete pradejau velti, niekas neparode net kaip primityvaus rutuliuko nuvelti smile.gif va !
Atsakyti
Juperi,kad sauniai veli . O kursai dazniausiai neatsako i visus rupimus klausimus ;)Viska tenka atrasti paciai.
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2008 09 14, 11:23)
Juperi,kad sauniai veli . O kursai dazniausiai neatsako i visus rupimus klausimus ;)Viska tenka atrasti paciai.

Jumi, nu va cia ir beda, kad niekaip neatrandu pati kai kuriu dalyku, pvz.: kiek bandziau apvelti sali- nu ne per kur man ta vilna neprilimpa...sad.gif su tapukais irgi kazka ne taip dar darau- tiesiog rezultatas nedziugina... sau gal ir tinka, o kitiems , kurie praso- nedristu nuvelti, bijau, kad ne stipriai suvelsiu- ir greit "issileis" sad.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 09 14, 11:33)
Jumi, nu va cia ir beda, kad niekaip neatrandu pati kai kuriu dalyku, pvz.: kiek bandziau apvelti sali- nu ne per kur man ta vilna neprilimpa...sad.gif  su tapukais irgi kazka ne taip dar darau- tiesiog rezultatas nedziugina... sau gal ir tinka, o kitiems , kurie praso- nedristu nuvelti, bijau, kad ne stipriai suvelsiu- ir greit "issileis" sad.gif

nu, chia jau tikrai tik praktikos reikia... 'ranka atkalt' tsakant.... rolleyes.gif
o shaliams gal tiesiog netinkama medzhiaga pasirenki g.gif
Atsakyti
rodausi snd darbuka- vaikiski tapukai
user posted image

o sitas va perveliau ir "uzslepiau" trukumus wink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 14 rugsėjo 2008 - 13:48
Sveikos, veltinio meistres 4u.gif

LABAI REIKIA PAGALBOS!!!!


Gal kas turi parduoti latekso batuku padukams? unsure.gif Internetinej parduotuvej tai itk po 1,5 savaites bus, o man reikia KUUOOOO SKUBIAU! noriu suvelti batukus vaikui, nes jau kojytes shala, o grindys tokios ledines... verysad.gif batukus suvelsiu ir slidines-griuvines. reikia latekso! Jei kas gali pagelbeti, parasykit i A.Z. prasau 4u.gif Skolinga neliksiu mirksiukas.gif
(Vilnius)

Aciu! 4u.gif
Atsakyti
juperi, labai gražiai tau išeina tikrai nėra ko skųstis. O kaip suprasti tavo "pervėliau"?

uups, gražios tavo šlepkės, o balionai tai mistika man, reiks kada pabandyti.

O kaip supasti, kad 3 sluoksnius dedat šlepetėm - visada įsivaizdavau, kad turi būti lyginis skaičius keičiant dėliojimo kryptį?

Aurelia, labai gražiai įsivaizuoju tavo vyrą veliantį šlepetes bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 09 16, 09:51)
juperi, labai gražiai tau išeina tikrai nėra ko skųstis. O kaip suprasti tavo "pervėliau"?

uups, gražios tavo šlepkės, o balionai tai mistika man, reiks kada pabandyti.

O kaip supasti, kad 3 sluoksnius dedat šlepetėm - visada įsivaizdavau, kad turi būti lyginis skaičius keičiant dėliojimo kryptį?

Aurelia, labai gražiai įsivaizuoju tavo vyrą veliantį šlepetes  bigsmile.gif  smile.gif

Kerpena, taip ir suprasti lotuliukas.gif kita diena paemiau ir dar karta veliau tas pacias, nes ties nerinuku negraziai gavosi...o dar viduj priveliau dekora- tai tuo paciu slapiai priveliau- "uztvirtinau " lotuliukas.gif ... doh.gif gera cia is manes veleja ....
vakar vakare dar svogeriukui dovanu kepse nuveliau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 09 16, 08:51)
O kaip supasti, kad 3 sluoksnius dedat šlepetėm - visada įsivaizdavau, kad turi būti lyginis skaičius keičiant dėliojimo kryptį?



o kam tas lyginis? g.gif nera jokios logines ar technines priezhasties unsure.gif sluoksniai dedami statmenai vienas kitam, kad 'susikabintu' gijos, jokio skirtumo kiek sluoksniu, jei bent du yra rolleyes.gif shiaip, ir vienos krypties vilna veliama ir susivelia mirksiukas.gif ne tapkems, aishku smile.gif
Atsakyti
porinis skaicius yra rekomendacija, o ne taisykle. galima det ir 3 ar 5, aisku, kad susivels. bet..visuomet bent minimaliai daugiau trauksis i ta matmeni, kurio kryptimi daugiau sluoksniu sudeta. tapkem gal ne taip aktualu - ant kojos sedesi ir nubruzinsi kur reikia ssmarkiau, isformuosi veliau ar su lgintuvo garu pratempsi, bet jei veli daikta, kur reikia ypatingo tikslumo ir negalesi paskui pratampinet, tai geriau det porini, bent jau pradedanciom velt tai tikrai. nors ir minimaliai, bet daugiau kontroles tas priduos.
Atsakyti