Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

Uppsa, nuostabuoliška thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif. Kur tiek dėsi, sakau gal suprasi užuomina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 13 rugsėjo 2008 - 10:22
QUOTE(Katinytis @ 2008 09 13, 10:20)
Uppsa, nuostabuoliška  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif. Kur tiek dėsi, sakau gal suprasi užuomina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


padetos jau lotuliukas.gif
uzhuomina tai supratau....jeez, kiek tokiu uzhuomminu gaunu blink.gif
ale, zhinai, nezhinosi kas kieno feja...tai lauk mirksiukas.gif shviesiai rudas, kaip visada? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 09 12, 18:55)
iveltas kitos spalvos veltinis smile.gif

uups, koki sablona naudojat? arba tiksliau ant ko pabaigoj formojat? l.grazi forma Jusu tapkuciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 09 13, 11:37)
uups, koki sablona naudojat? arba tiksliau ant ko pabaigoj formojat? l.grazi forma Jusu tapkuciu  thumbup.gif


ant beleko, kas pasitaiko po ranka, svarbu, kad butu panashaus didumo smile.gif turejau tokia kojos 'ishkamsha' pasidarius, kartais ant savos kojos, vaikishku guminuku, arba tu guminiu batuku, kur i jura skirti eit maudytis (ne lastu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 09 12, 01:37)
nu chia kas kiek megsta padirbet g.gif ....ash, pvz, tikrai nematau prasmes lankstinet kas 2 sluoksnius...nebent 2 spalvu tapkes veliu, tada jau nori-nenori tenka...
Ir 6 sluoksniu deliot tp nematau prasmes schmoll.gif  kam?- man ir 3, max4, sluoksniai-per akis.... o perejimai ir uzhlenkimai nuo lankstymo ar sluoksniu skaichiaus tikrai neatsiranda  schmoll.gif  jei gerai ishtempi vilna  palei  shablono krashteli ir pradedi velt butent nuo jo,- niekada neatsiras tokio pobudzhio 'broko'  rolleyes.gif
apsirodysiu ta pacia proga ax.gif
[


tu čia tikrai apie tapkių vėlimą kalbėjai????? nesupratau nė vieno žodžio doh.gif tik supratau, kad niekad nemokėsiu jų velti doh.gif tu ką tik atėmei iš manęs viltį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 09 13, 21:10)
tu čia tikrai apie tapkių vėlimą kalbėjai????? nesupratau nė vieno žodžio  doh.gif tik supratau, kad niekad nemokėsiu jų velti  doh.gif tu ką tik atėmei iš manęs viltį cool.gif

topsecret.gif chia konspiracija.... ish tiesu tai ash apdedu vilna sportbati ir metu i skalbianke...yzi didis.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 09 13, 22:14)
topsecret.gif chia konspiracija.... ish tiesu tai ash apdedu vilna sportbati ir metu i skalbianke...yzi didis.gif


šitą metodą aš žinau, bet kartais gaunas pustapkė tik topsecret.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš ne taip lengvai, bet kartais gaudavau dovanu, manau ši karta nepraslysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Nes man abi variacijos labai sudetingos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 13 rugsėjo 2008 - 22:31
reiks rinkt kolektyva ir pravest kursus, skaitau unsure.gif
Atsakyti
uups, su sportbaciu tai manau, kad apskritai nieko nesigautu...sad.gif karta bandziau baliona apvelt skalbenkej- tai tik daug vilnos sugadinau, kuri veliau siukslinej atsidure.
dar beda- kaip pasidaryti atitinkamu dydziu formas? sau tau nusiveliu- pabaigoj apveldama ant savo kojos, bet kaip pvz . kokiam vyrukui 43 d. ??? pasisodint svetima vyra vonioj ir "damusinet" ??? ...cia jau negerovem kvepia ...smile.gif smile.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif man ir su balionais ner bedos,- apklostau vilna,- shmuksht i skalbykle ir voila:
user posted image

in fact, ketinu pirkt kokia geresne skalbykle, kur tik vilna imetei, rezhima uzhprogramavai ir nuvelia ka nori didis.gif

o del vyru koju tai nezhinau...manau, galima tiesiog pagal centimetrus 'ish akies' rankomis formuot ir viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 09 12, 00:37)
nu chia kas kiek megsta padirbet g.gif ....ash, pvz, tikrai nematau prasmes lankstinet kas 2 sluoksnius...nebent 2 spalvu tapkes veliu, tada jau nori-nenori tenka...
Ir 6 sluoksniu deliot tp nematau prasmes schmoll.gif  kam?- man ir 3, max4, sluoksniai-per akis.... o perejimai ir uzhlenkimai nuo lankstymo ar sluoksniu skaichiaus tikrai neatsiranda  schmoll.gif  jei gerai ishtempi vilna  palei  shablono krashteli ir pradedi velt butent nuo jo,- niekada neatsiras tokio pobudzhio 'broko'  rolleyes.gif
apsirodysiu ta pacia proga ax.gif


drinks_cheers.gif
as irgi nesivarginu deti begales sluoksniu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2008 09 14, 06:46)
uups, su sportbaciu tai manau, kad apskritai nieko nesigautu...sad.gif karta bandziau baliona apvelt skalbenkej- tai tik daug vilnos sugadinau, kuri veliau siukslinej atsidure.
dar beda- kaip pasidaryti atitinkamu dydziu formas? sau tau nusiveliu- pabaigoj apveldama ant savo kojos, bet kaip pvz . kokiam vyrukui 43 d. ??? pasisodint svetima vyra vonioj ir "damusinet" ??? ...cia jau negerovem kvepia ...smile.gif  smile.gif

o tu savo vyra pasodink ir tegul velia vyriskas slepetes wink.gif maniskis tai vis klausia, ar siandien darbo bus? tongue.gif Vyriskom rankom velti veltiniai nerealios kokybes thumbup.gif
Kazkada sededavo jis ant kedutes laikrasti skaitydamas, o as jam tas kojas "glostydavau" per vilna tongue.gif Po to jis pats sako, kad tu cia labai letai vozoji, duok as pabandysiu smile.gif Ir man patiko lotuliukas.gif Dabar tik sudedu i vonia pusfabrikacius, randu po kiek laiko gatavus wink.gif
Atsakyti