Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

juperi- įdomus komplektukas thumbup.gif Švelnus, žiemiškas wub.gif
Man tik skrybėlė tokia aukštoka atrodo, tarsi cilindras, bet ant galvos gal kitaip atrodo?

Rodausi su nauja sage:
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 08 22, 11:42)
juperi- įdomus komplektukas  thumbup.gif Švelnus, žiemiškas  wub.gif
Man tik skrybėlė tokia aukštoka atrodo, tarsi cilindras, bet ant galvos gal kitaip atrodo?

Rodausi su nauja sage:
user posted image

user posted image

is tikruju -tai kepurike dariau pirciai- tai jos visos pas mane aukstokos, kad nebutu aptemptos... o paskui ziuriu, kad gan simpatiska gavosi ir uzsidejus nera auksta. Atvirai kalbant- cia as ziopla, nes nemoku tinkamai nufotografuot...
Atsakyti
Sveikos, darbstuoles.

Ar tinginius dar priimsit? smile.gif)

Pilkasis salis:

user posted image

user posted image

user posted image

4u.gif

Atsakyti
nieko sau "tinginys" smile.gif...atleidziama nuodeme, kai rodomas toks grozis...smile.gif
Atsakyti
sveikos ax.gif kazkur sioje temoje skaiciau, kad norint, jog vilna neperslaptu, reikia ja mirkyti lanolina (t.y. veltinio gamini) g.gif snd nusipirkau as to lanolino, bet gi ten kose doh.gif jame niekaip neismirkysi (o skaitydama isivaizdavau ji kaip koki alieju ar pan blush2.gif ) dabar galvoju, kad busiu apsirikus, kad gal reikejo prikt kazkoki skysti vilnos prieziurai su lanolinu? unsure.gif na, nuostolis mano nedidelis bus, bet net paciai is saves juokinga blush2.gif o gal galiu vis delto kazkam ta lanolina panaudoti? g.gif gal is jo galima tirpala tiesiog padaryti pvz? unsure.gif
is anksto dekoju, jei kas parasys apie tai blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras, vėlėjos, turiu tokį subtilų klausimą: ar galimą sluoksną ir karšinį kaip nors išvėdinti, kad nebūtų specifinio kvapo? (katinukus į kartoninę dėžę, kur vilna į celofaninius maišelius buvo sudėta, pasisiojo... doh.gif gun_bandana.gif )
Atsakyti
vien tik klausimai, nera kam atsakyti smile.gif kurgi visos zinoves?
Atsakyti
Jeigu velsi ųlapiai, tai kaip sakant išsiskalbs ir viskas ta vilna, bet jeigu baksnosi adatėlėmis, tai biesas žino kaip pašalint ta kvapa ax.gif
Atsakyti
Juperi, Ievuschka, *Diva* as apsalus wub.gif tiesiog pasaka ax.gif Juperi, del foto dydzio nepergyvenk mane pacia tokia pati beda istikus tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 08 22, 14:10)
is tikruju -tai kepurike dariau pirciai- tai jos visos pas mane aukstokos, kad nebutu aptemptos... o paskui ziuriu, kad gan simpatiska gavosi ir uzsidejus nera auksta. Atvirai kalbant- cia as ziopla, nes nemoku tinkamai nufotografuot...

as nezinau kai jus bet ash jau susiveliau veltinukus ziemai g.gif sako ruosh roges vasara nu tai ash veliau g.gif
na mano veltinukai irgi visai simpatishki g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 08 rugsėjo 2008 - 22:27
QUOTE(mina123 @ 2008 09 08, 23:26)
as nezinau kai jus bet ash jau susiveliau veltinukus ziemai g.gif sako ruosh roges vasara nu tai ash veliau  g.gif
na mano veltinukai irgi visai simpatishki g.gif


O mums belieka juos tik įsivaizduoti???.......

O gal galėtum ir nuotraukytę kokią įmesti? ax.gif
Atsakyti
KVIETIMAS I PARODA

user posted image
[/quote]
Atsakyti