Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

Atrodo, kad paslaptis išaiškinta, belieka laukti autorės patvirtinimo arba paneigimo biggrin.gif

O aš retokai ką benuveliu, o kai jau nuveliu, tai puolu pasirodyti ax.gif
Komplektuks-sagė ir riešinės:

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Labas vakaras. Saunuole Vaida wink.gif

Ievuchka, bet jau kaip ateini ir parodai....galima nuo kedes nukristi. Nuostabu,tvarkinga,skoninga ir viskas taip kruopsciai atlikta ......
Atsakyti
Vaida_P,man patinka tavo šalikėlis- ypač jo spalva jauki 4u.gif
ievuschka,,gražumai tie tavo darbai biggrin.gif Gal pamilai ir šlapią vėlimą?
Atsakyti
Ačiū visoms už komplimentus.

Ievuschka - tavo darbeliai, kaip visuomet, tiesiog puikūs thumbup.gif

O tos "gyvačiukės" tikrai papaišytos - spec. kontūrai šilko tapybai, ir tiek. Anokia čia paslaptis... O kai dar nesi super veltinio specas, tokie dažai - puiki išeitis dekoro paįvairinimui mirksiukas.gif
Atsakyti
o ievuschka koks grozis, o kaip riesines uzsisega ar uzsirisa bigsmile.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos aciuks.gif

QUOTE(god@ @ 2008 08 15, 16:48)
o ievuschka koks grozis, o kaip riesines uzsisega ar uzsirisa bigsmile.gif


Riešinės užsisega mažais prisiuvamais "knopkiukais" smile.gif

Vaida_P-dėkui už hipotezės patvirtinimą biggrin.gif Liuks idėja thumbup.gif
Atsakyti
Ievuschka - visados prašom mirksiukas.gif

Tik idėja tikrai nėra nauja...
Atsakyti
QUOTE(Vaida_P @ 2008 08 15, 18:34)
Ievuschka - visados prašom  mirksiukas.gif

Tik idėja tikrai nėra nauja...


Idėja papaišyti ant šilko-tikrai ne nauja, bet papaišyti būtent tokius gyvačiukus, imituojančius šilko sruogeles- gal irgi ne nauja, bet man nematyta , užtat ir sužavėjo mirksiukas.gif

Sedona - mėgstu aš šlapią vėlimą, visada mėgau, o protarpiais net labiau negu sausąjį, tiesiog užsakymai diktavo darbų pobūdį. Tiesa, didelės apimties darbai manęs kažkodėl nevilioja, daug smagiau "žaisti" su smulkesniais veltinukais-gėlėmis, interjero detalėmis, net nedidelis rankiniukas-man jau atrodo nemažas darbas , ką jau bekalbėt apie didesnę rankinę lotuliukas.gif Todėl turbūt niekaip ir neprisiruošiu išbandyt šalį nuvelt doh.gif Gal šį rudenį ? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ievuschka - būtinai išbandyk kokį šalį nuvelti, smagu gi mirksiukas.gif Juo labiau, kad su tavuoju kruopštumu turėtų gautis tikrai gražus ir įdomus dalykėlis... Aš pati veliu irgi itin retai - tiek tiesioginis darbas ne visados leidžia užsiimti tuo, ko norėtųsi, tiek ir kita papildoma veikla atima daug laiko....

Dėl papaišymo būtent tokiomis gyvatėlėmis - tokių ir aš turbūt nemačiau, na, nebent nebeprisimenu (visko gi būna gyvenime). Tiesiog norėjosi kokio nors papildomo dekoro, tad papaišymas pasirodė puiki išeitis. O kadangi piešti aš nemoku.... Tad kas beliko - gyvatėlės.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida_P: 16 rugpjūčio 2008 - 09:58
QUOTE(Vaida_P @ 2008 08 14, 12:28)
mano paskutinysis (vienas iš labai nedaugelio..... ):
user posted image

P.S. Ačiū Jumi už visokeriopą pagalbą ir palaikymą  mirksiukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
ruteliux,
dėkui.... ax.gif
Atsakyti
komplektelis
tik kazkaip nepavyksta didesniu nuotrauku sukelt sad.gif

user posted image

is arciau cia:
http://juperi.veltinis.lt
Atsakyti