Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(ievuschka @ 2008 08 08, 10:56)
Gali būti kelios priežastys: gal per plonai suklojai vilną, gal nepakankamai suvėlei, o gal ir viena , ir kita. Dar gali būti,kad pasitaikė nekokybiška, nesivelianti vilna, kurios ir norėdamas kietai nesuvelsi.
bandyk dar kartą. Sėkmės  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labukas,
tiek daug temu, net nezinau kur kreiptis....nepykit, jei cia ne i tema ax.gif Pamaciau parduotuvej veltas kepures (manau, jos veltos mechaniskai) tik jos rudos (tamsiai ir sviesiai rudos) o as noreciau juodos. Klausimas: ar imanoma/galima nudazyti tokia kepure juodai? Isanksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 08 11, 19:17)
Labukas,
tiek daug temu, net nezinau kur kreiptis....nepykit, jei cia ne i tema  ax.gif  Pamaciau parduotuvej veltas kepures (manau, jos veltos mechaniskai) tik jos rudos (tamsiai ir sviesiai rudos) o as noreciau juodos. Klausimas: ar imanoma/galima nudazyti tokia kepure juodai?  Isanksto dekoju  4u.gif


Imanoma, bet nebutinai pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 08 11, 20:17)
Klausimas: ar imanoma/galima nudazyti tokia kepure juodai?  Isanksto dekoju  4u.gif

Reikia bandyt, man regis gali kazkas iseiti rolleyes.gif
Atsakyti
As manau ,kad iseis ,tik dažai turi buti skirti vilnai,o ne medvilnei,nes kitaip nebus ryškiai juoda.Ir laikytis instrukcijos dažymo metu,kitaip gali paskui dažytis ant galvos užsidejus hihihi.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus aciuks.gif
Atsakyti
mano paskutinysis (vienas iš labai nedaugelio..... ):
user posted image

P.S. Ačiū Jumi už visokeriopą pagalbą ir palaikymą mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaida_P-labai dailus šalikėlis wub.gif
Norėjau paklausti: ant vilnonių šalikėlio kraštų ir galų matosi šilko sruogelių dekoras, o ant šilko audinio, ten, kur nedėta vilnos, irgi tarsi šilko sruogelių gyvačiukai g.gif Jei taip-ar šilko gijos gerai sukimba su šilko audiniu? Ar čia kokia kita paslaptis ?
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 08 14, 14:20)
Vaida_P-labai dailus šalikėlis  wub.gif
Norėjau paklausti: ant vilnonių šalikėlio kraštų ir galų matosi šilko sruogelių dekoras, o ant šilko audinio, ten, kur nedėta vilnos, irgi tarsi šilko sruogelių gyvačiukai  g.gif Jei taip-ar šilko gijos gerai sukimba su šilko audiniu? Ar čia kokia kita paslaptis ?

Dėl dailumo drinks_cheers.gif
O tos gyvačiukės man regis papaišytos ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 08 14, 16:14)
Dėl dailumo  drinks_cheers.gif
O tos gyvačiukės man regis papaišytos  ax.gif  rolleyes.gif


Pala pala-kuom papaišytos? Ant paties šalikėlio ?
Vaida_P-Prašom smulkiau, jeigu galima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 14 rugpjūčio 2008 - 16:08
QUOTE(ievuschka @ 2008 08 14, 16:07)
Pala pala-kuom papaišytos? Ant paties šalikėlio ?

Nu gi kažkokie kontūrai ar tai kokie tai markeriai yra su kuriais galima ant šilko paišyti unsure.gif . Gal aš klystu ax.gif g.gif ? Na atsiras šalikėlio šeimininkė ir mums įmins mįslę keturgyslę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 08 14, 16:23)
Nu gi kažkokie kontūrai ar tai kokie tai markeriai yra su kuriais galima ant šilko paišyti  unsure.gif . Gal aš klystu  ax.gif  g.gif ? Na atsiras šalikėlio šeimininkė ir mums įmins mįslę keturgyslę  mirksiukas.gif


neklysti neklysti 4u.gif silko tapybai tikrai konturai naudojami. ir man cia panasu i juos blush2.gif bet labai puikiai suderinta su silko pluosto 'gyvatelem' wub.gif
Atsakyti