Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(ievuschka @ 2008 07 30, 14:39)
Pasirodau ir aš  ax.gif  Liepos mėnesį užgimęs, todėl ir vadinas Vidurvasario angelas

user posted image

user posted image

user posted image

ievuschka,
tu NEREALI !!!! sunku patiket, kad tokius grozius gali sukurti zmones. Parasyk i az kainyte
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2008 07 31, 14:52)
blush2.gif suzavejo mane angelas. as tai turiu klausima - jis turbut pasirodys kvailas igudusioms velejoms, bet doh.gif vistiek uzduosiu ji:
ar i tokias veliamas figureles ddate kazka i vidu, kad jos stovetu? g.gif tos kojeles tokios laibos.. ir rankeles - gal kokias vielutes ten apveliat?
suprantu, kad visos technikos cia nenupasakosit man, bet siaip lb smalsu doh.gif juk jei apvelt ka kieto, tai adatos luztu  unsure.gif
neisikertu  blush2.gif


nežinau, kaip kitos, bet aš vielą dedu. Jei laibas , bet trumpas daiktas, laikosi ir be pakietinimų, bet jei plonas ir dar turi išlaikyti svorį, reik vielos. O adatos... taip, jos lūžta mirksiukas.gif


Angelas puikus.
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad vasarinis angelas jums patiko biggrin.gif Ačiū už gražius žodžius smile.gif

ziogelis2- į kojas ir aš dedu vielą storesnę, tvirtesnę, kad svorį laikytų, o į rankas-plonytę, tik kad formą suteiktų.O adatos ir man lūžta doh.gif Kiekvienas angelas po kelias tikrai "sulaužo" lotuliukas.gif
Atsakyti
ievuschka,
angelas tai graziausias veltinis is visu iki siol matytu sausai ir slapiai veltu. vat.

ir as kaip visad, tokia bishki lyg Pilypas is kanapiu atsilikusi... jauciu miljona kartu klaustas klausimas, kur gauti lanolino?
Atsakyti
g00te, paziurek temoje apie tas daugkartines sauskelnes, tikrai buvo kazkokia parduotuve pamineta, kurioje pirko Akvilyte lanolina mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kaip visad, lyg nujausdama, įlendu čia kaip tik ant Ievuschkos angelų pasirodymo thumbup.gif

Toks romantikas šį kartą gavosi mirksiukas.gif

Veltinio fėja esi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ievuschka - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Žadą atima tavo angelai........

Laimingi tie namai, kuriuose jie apsigyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
velta adatinė
user posted image
veltas rankenukas su šilkinėm sagom
user posted image

Atsakyti
Migla thumbup.gif adatines superine ideja thumbup.gif
Atsakyti
Adatine faina, bet jau tasytes grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grazhe @ 2008 08 05, 19:43)
Adatine faina, bet jau tasytes grozis  wub.gif


Mano veltas deklas telefonui yra labai skystas, minkstas labai ir po truputi lyg ardosi. Kodel cia taip? g.gif Siandien vienoj parduotuvej ciupinejau veltinio tasytes blush2.gif , tai jos kietos pakankamai ir jauciasi, kad neissiardys. Ka darau blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama: ) @ 2008 08 08, 01:08)
Mano veltas deklas telefonui yra labai skystas, minkstas labai ir po truputi lyg ardosi. Kodel cia taip? g.gif  Siandien vienoj parduotuvej ciupinejau veltinio tasytes blush2.gif , tai jos kietos pakankamai ir jauciasi, kad neissiardys. Ka darau blogai? g.gif


Gali būti kelios priežastys: gal per plonai suklojai vilną, gal nepakankamai suvėlei, o gal ir viena , ir kita. Dar gali būti,kad pasitaikė nekokybiška, nesivelianti vilna, kurios ir norėdamas kietai nesuvelsi.
bandyk dar kartą. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti