Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(juperi @ 2008 07 25, 13:33)
super moterytes smile.gif idomu ar viska taip iki galo ir "isglostet" rankom, ar vyniojot i kokia burbuline milzine plevele ir desra kociojot wink.gif ?

Idejusi nuoroda, kurioje daugiau matosi darbo procesas. Tokio milziniskio darbo nelabai pakocios 11 moterisku. Bandem, bet....
Atsakyti
Užmojis tai bent 4u.gif Stiprios moterytės biggrin.gif O tai kur kabės tas herbas ?
Atsakyti
Galingas herbas - šaunuolės moteros bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2008 07 25, 22:46)
Užmojis tai bent  4u.gif Stiprios moterytės  biggrin.gif O tai kur kabės tas herbas ?


Uzmojis jau tapo faktu biggrin.gif
O jis kabes kulturos namuose ir bus naudojamas renginiams, prase jau ir katedra musu, kad prireikus paskolintu biggrin.gif
Vienu zodziu nebus pasleptas smile.gif

QUOTE(JulieTa @ 2008 07 26, 10:52)
Galingas herbas - šaunuolės moteros  bigsmile.gif  mirksiukas.gif


Labai aciu...
Atsakyti
Pasirodau ir aš ax.gif Liepos mėnesį užgimęs, todėl ir vadinas Vidurvasario angelas

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 07 30, 14:39)
Pasirodau ir aš  ax.gif  Liepos mėnesį užgimęs, todėl ir vadinas Vidurvasario angelas



user posted image

Tavo angelai tai kartu su tavo vaikais auga, į ūgį, turiu galvoje bigsmile.gif o fantazijos tai jau net nebegiriu tavo, gražiai čia visas "aplenkei" su tokiais darbais thumbup.gif Būtų įdomu pamatyt kada gyvai kaip jie atrodo, tai jei jau pribręsi kada kokiai parodėlei, tai pasigirk rolleyes.gif
Atsakyti
NA herbas tai ohoho koks thumbup.gif wub.gif
Ievuschka, super super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif angelas pasakiškas wub.gif wub.gif wub.gif o jau tos gelytės wub.gif eina sau kokios puikios wub.gif thumbup.gif visi tie perėjimai ant padalkų ir gėlytės ir išraišką, paskaka wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kuo toliau tuo tobuli angelai tam dar tobulesni wub.gif
Atsakyti
Oho, superinis angelelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O herbas neilinis kurinelis, šaunuolės mergaitės biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
g.gif MELYNA PAUKŠTĖ-ohoho herbas blink.gif thumbup.gif .ievuschka - kuo toliau tuo nerealiau thumbup.gif .kazin kaip kitas atrodys?ir nepristik tu man tiek fantazijos biggrin.gif nerealu wub.gif



p.s.kai ismoksiu deti foto pazadu pasirodyt savo pirmuosius bandymus gamint veltinio karolius....kazin kiek tie mokslai uztruks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dragon.fly: 30 liepos 2008 - 17:07
Ir herbas, ir angelas begalo ispudingi.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 07 30, 15:39)
Pasirodau ir aš  ax.gif  Liepos mėnesį užgimęs, todėl ir vadinas Vidurvasario angelas

user posted image

user posted image

user posted image

Laimingos vasaros angelas.Koks grožis thumbup.gif Labai ir aš norėčiau pabandyti mažytį nuvelti.Mieloji,kaip tai padaro tavo rankutės? 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif suzavejo mane angelas. as tai turiu klausima - jis turbut pasirodys kvailas igudusioms velejoms, bet doh.gif vistiek uzduosiu ji:
ar i tokias veliamas figureles ddate kazka i vidu, kad jos stovetu? g.gif tos kojeles tokios laibos.. ir rankeles - gal kokias vielutes ten apveliat?
suprantu, kad visos technikos cia nenupasakosit man, bet siaip lb smalsu doh.gif juk jei apvelt ka kieto, tai adatos luztu unsure.gif
neisikertu blush2.gif
Atsakyti