Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(MELDA @ 2008 07 10, 17:50)
labai abejoju  g.gif



QUOTE(MELDA @ 2008 07 11, 21:40)
kad jis sugers tą, ką norite  biggrin.gif

neabejok mirksiukas.gif veikia toks dalyk4lis.. jei nelonalizuotas tai sugers, jei lonalizuotas tai nesušlaps čiužinukas.. ty paklotėlis veiks kaip klijonkė doh.gif bet bus natūralus ir kvėpuojantis mirksiukas.gif
man tai irgi atrodė iš fantastikos srities, bet va augam sau sėkmingai be sauskelnių... nes padeda veltos ir megztos vilnonės kelnytės ax.gif
Atsakyti
man irgi atrodo, kad turetu sugerti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(god@ @ 2008 07 13, 13:48)
man irgi atrodo, kad turetu sugerti blush2.gif

o ! kaip idomu...vaikiukas auga be sauskelniu smile.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad sugers nes auginu saviškį be sauskelnių ax.gif 4u.gif
Atsakyti
jau pasisako patyrusios mamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(in petto @ 2008 07 13, 22:19)
nes auginu saviškį be sauskelnių ax.gif  4u.gif

prašom užeit cia:
http://www.supermama...howtopic=332366 mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif apsikreciau veltiniu visai netycia doh.gif ir supratau, kad tikrai noriu velti, megejiskai, gal derinant su kitokiom dekoravimo technikom.
nuostabus jusu darbeliai wub.gif ypac zavus visi zaisliukai - lelytes. tiesiog neisivaizduoju, KAIP turite tiek kantrybes blush2.gif ir fantazijos ir 4u.gif tikrai lb aciu, kad leidziat cia pasigrozeti.
cia idedu kelis pirmus savo darbelius-blynukus blush2.gif
boruzele
user posted image
servetele
user posted image
ir karoliai (labiausiai nepatikes budas velti blush2.gif )
user posted image
gal galetumet pasakyti, kur vilniuje vis delto pigiausia nusipirkti vilnos? pati zinau tik viena parduotuve - basanaviciaus g. bet kadangi ketinu velti "kilimelius" tai tomis kainomis gal nelabai daug galeciau sau leisti g.gif
ka patartumete velejos vilnietes? spalvota vilna tai kaip spalvota, bet baltos - gal galima gauti kur pigiau, ir normalios kokybes?
is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2: 16 liepos 2008 - 12:11
kilimelis tai thumbup.gif tikrai neatrodo, kad butu pirmas blynas schmoll.gif jei nori gali uzsisakyti is rankdarbiai.com arba jei kartais uzlektum i Kauna gali pirkti ABC blush2.gif
Atsakyti
tikrai nepanasu i pirma prisvilusi blyna 4u.gif
Atsakyti
aciu, merginos blush2.gif na, tai pirmi veltinio blynai, bet rankdarbiuose patirtis jau yra, tai viska darau kantriai ir kaifuoju nuo paties proceso, gal todel ir neprisvilinau baisiai rolleyes.gif
aciu uz patarimus, gavau ir i az. sia savaite ieskosiu vilnos, noriu krikstasuniui suvelti ypatinga kilimuka 3cio gimtadienio proga wub.gif ideja dar tik apytiksle, butinai pasirodysiu cia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2: 16 liepos 2008 - 22:23
nu tai tada labai nekantriai lauksim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 07 14, 10:09)


Nusivėliau savo kilimėlį - manyčiau kaip pirmas blynas, gavosi puikiai thumbup.gif Dabar džiūsta. Labai ačiū už nuorodą - kokių nuostabių veltų kelnyčių joje pastebėjau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo in petto: 17 liepos 2008 - 22:20