Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(in petto @ 2008 07 08, 21:21)
Aš nesu patyrusi - tiksliau visiškai nepatyrusi blush2.gif Bet nežinau, ar verta man bandymui pirkti vilnos, kai turiu kaime iki valiai savos ax.gif


4u.gif mesk tu ta kaimo vilna, jei nori isbandyti velima, nusipirk grazios vilneles ir velk issijuosusi blush2.gif

QUOTE(*MAGIC* @ 2008 07 08, 22:09)
Tai va tame ir skirtumas- kur jau paruošta švelni, be kakų ir šiukšlių, be ašutų vilnelė ir kur tiesiai nuo avies.
Jumi norėjo pasakyt, kad , jei nebandžius visai velti, tai yra didelė tikimybė, kad pabandžius namų sąlygomis išsiplauti, prasikaršti, prasikedenti neapdirbtą vilną - visas noras velti išgaruos ir labai nusivilsi rezultatu smile.gif

Ir visa tai pasakojimas ne šiaip 'iš galvos' , visos kas pradėjo velti seniau,kai dar nebuvo LT pardavime vilnos pluošto, yra išbandę tą 'tiesiai nuo avies' vilnos apruošimą , taigi tikrai žino ką kalba wink.gif

Spręsti tau- mes tik patarėme, remdamosi sava patirtim. O kaip skalbti vilną , kaip šukuoti ir kedenti tikrai rasi perėjus kad ir šiame forume esančias vėlimo temas (senesnes) arba ieškok veltiniautojų forume


gerai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2008 07 08, 22:09)
Tai va tame ir skirtumas- kur jau paruošta švelni, be kakų ir šiukšlių, be ašutų vilnelė ir kur tiesiai nuo avies.
Jumi norėjo pasakyt, kad , jei nebandžius visai velti, tai yra didelė tikimybė, kad pabandžius namų sąlygomis išsiplauti, prasikaršti, prasikedenti neapdirbtą vilną - visas noras velti išgaruos ir labai nusivilsi rezultatu smile.gif

Ir visa tai pasakojimas ne šiaip 'iš galvos' , visos kas pradėjo velti seniau,kai dar nebuvo LT pardavime vilnos pluošto, yra išbandę tą 'tiesiai nuo avies' vilnos apruošimą , taigi tikrai žino ką kalba wink.gif

Spręsti tau- mes tik patarėme, remdamosi sava patirtim. O kaip skalbti vilną , kaip šukuoti ir kedenti tikrai rasi perėjus kad ir šiame forume esančias vėlimo temas (senesnes) arba ieškok veltiniautojų forume


Aš galvojau, kad užtektų tik praplauti, o čia žiūriu dar karšti, kedenti.... g.gif Na pagalvosiu ką čia daryt ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dar vaikėstėje teko kedenti vilną.
Vilna kedenama kad geriau išsikarštų, neužstriktų, geriau pasiskirtytų karšimo mašinoje.
Ir galiausia karšiama.
Dėl plovimo galima ginčytis. Išplovus pačioje pradžioje bus labai sunku iškedenti. Nes jau bus susivėlusi gumulais.
Ir dar ne visų avelių vilna velias mirksiukas.gif Nes yra avių skirtų mėsytei, o jų vilna kiek teko girdėti nelabai velias. Dar teko bandyti Ostfrizų veilės avių vilnos, šlapiu būdu nesivelia.
Pirk gražios tvarkingos vilnos, ir mėgaukis. Vėliau panaudosi ir savo turimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Magic,galvojau labai aiskiai parasiau,bet va gerai,kad papildei mane.
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 07 09, 11:25)
Pirk gražios tvarkingos vilnos, ir mėgaukis. Vėliau panaudosi ir savo turimą mirksiukas.gif


4u.gif Ačiū už patarimus, ko gero pirmam kartui nusipirksiu ''gatavos'' vilnos g.gif O kokių avių ten pas mane vilna tikrai nežinia g.gif gi prieš 20 metų kirpta, bet kas keisčiausia visai nesuėsta niekeno, puikiai išsilaikius blink.gif
Atsakyti
Na tai pabandyk viena kita rutuliuka suvelt, pamatysi patinka tau nepatinka, juk vistiek nepradesi nuo super dideliu darbu, man atrodo mes pradejom su tokia prasta vilne velt ir kazkodel vis dar veliam.Net jos kvapas, anei turinys neisgasdino nei vienos.Kas buvo nusiteikes velt tas ir velia. O veliau nusipirksi kalnus vilnos mirksiukas.gif
Atsakyti
atsimenu, kai veliau pirmuosius karolius su nespalvota smirdancia vilna smile.gif paskui daziau rutuliukus puode ir smirdinau kambari ax.gif paskui atsirado juoda, balta, violetine vilna (violetine buvo karsinis) mirksiukas.gif o dabar kokiu tik geidi blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2008 07 09, 19:01)
Na tai pabandyk viena kita rutuliuka suvelt, pamatysi patinka tau nepatinka, juk vistiek nepradesi nuo super dideliu darbu, man atrodo mes pradejom su tokia prasta vilne velt ir kazkodel vis dar veliam.Net jos kvapas, anei turinys neisgasdino nei vienos.Kas buvo nusiteikes velt tas ir velia. O veliau nusipirksi kalnus vilnos  mirksiukas.gif


Aš tai noriu paklotėlį po lėliaus užpakaliu pasidaryti - kad galėčiau guldyti miegui su paprastu vystyklu ir paklotėlis tas sugertų viską ax.gif Bet tikrai pradžiai pamėginsiu kaip sakot paprastą rutuliuką suvelt, jei išeis, tai tada galėsiu bandyti ir paklotėlį bigsmile.gif Tik galvoju prieš veldama išplausiu tą vilną, nes purvinokai atrodo g.gif
Atsakyti
kai nuvelsi pakloteli pasirodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(in petto @ 2008 07 10, 11:22)
Aš tai noriu paklotėlį po lėliaus užpakaliu pasidaryti - kad galėčiau guldyti miegui su paprastu vystyklu ir paklotėlis tas sugertų viską ax.gif


labai abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2008 07 10, 18:50)
labai abejoju  g.gif


Kuo? Ar kad apskritai pavyks nuvelti tokį paklotėlį, ar tokio paklotėlio nauda g.gif
Atsakyti
kad jis sugers tą, ką norite biggrin.gif
Atsakyti