Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

As nusiveliau per maza kepure pirciai verysad.gif sablona gera pasidariau,bet vilna per daug susitrauke ir biski per stora gavosi,sunaudojau visa vilna (sluoksna), o karsinio tai dar turiu bet jis sunkiau veliasi ir ne toks svelnus ax.gif na ka reikes is jo daryti kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(god@ @ 2008 07 01, 21:04)
merginos gal kuri zinot kur gauti veltinio tapkyciu sablona, bet man tik tokiu, kur g00te velia reikia bigsmile.gif  4u.gif


Reikia apibrėžti pėdą (padą) ir pridėti 'paraštes' (susitraukimui) asmeniškai aš dedu truputį daugiau nei pusę pėdos ilgio.
Ir pasidarai du tokius šablonus - deš. ir kair. kojoms.
Vizualiai atrodo kaip du labai dideli padukai batams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MAGIC*: 02 liepos 2008 - 16:49
*MAGIC* aciu ax.gif nu bandysiu ta sablona daryt rolleyes.gif o is ko jus juos darot jei is kartono tai man suplysta nuo vandens blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(god@ @ 2008 07 02, 18:36)
*MAGIC* aciu ax.gif  nu bandysiu ta sablona daryt rolleyes.gif  o is ko jus juos darot jei is kartono tai man suplysta nuo vandens blush2.gif


Stora plėvelė; akytojo polietileno plėvelė; 'burbulinė' plėvelė; akvarelinis popierius (bus vienkartinis šablonas);
galima pasidaryt storesnio 'plastiko' iš plastikinių pakavimo maišelių (pamokėlė )
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 06 25, 21:41)
ph34r.gif išsiaiškinau irnesakyk.gif mamka buvo doh.gif su keletą mano senienų. Aišku turėjo ir savo darbų. Utilizuosiu tuos, man gėda senus darbus kam ir berodyti blush2.gif

Niu aš kalbėjau net, klausiau ar Doseth, tai toks vyrukas sakė, kad tu ar tai dukra, ar dukterėčia ax.gif
Atsakyti
Prašau patarimo - parsivežiau iš kaimo grynos vilnos, apie 20 metų senumo blush2.gif , bet kandžių nesuėsta thumbup.gif Kaip čia ją dabar apdoroti, kad galėčiau pabandyti velti g.gif Ten gryna vilna tik po nukirpimo rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(in petto @ 2008 07 08, 12:29)
Prašau patarimo - parsivežiau iš kaimo grynos vilnos, apie 20 metų senumo blush2.gif , bet kandžių nesuėsta thumbup.gif Kaip čia ją dabar apdoroti, kad galėčiau pabandyti velti g.gif Ten gryna vilna tik po nukirpimo rolleyes.gif  g.gif



oho blink.gif tai cia vos neantikvariatas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(god@ @ 2008 07 08, 12:45)
oho blink.gif  tai cia vos neantikvariatas bigsmile.gif


blush2.gif Nu taip, bet ka dabar su ja daryti? g.gif Aš manau, kad ji tinkama dar naudojimui ax.gif
Atsakyti
in petto, siulyciau nusipirkti 100-200gr vilneles ir pabandyti velti. Jeigu patiks ir noresis zengti toliau,tada pasiskaityk apie vilnos plovima veltinio puslapiuke,atsiprasau,neprisimenu tikslaus adresiuko,bet tikrai rasi temose jeigu paieskosi. O jei noras nebus stiprus,tai ta nesvari vilnele ikvepimo nesukels tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2008 07 08, 15:28)
in petto, siulyciau nusipirkti 100-200gr vilneles ir pabandyti velti. Jeigu patiks ir noresis zengti toliau,tada pasiskaityk apie vilnos plovima veltinio puslapiuke,atsiprasau,neprisimenu tikslaus adresiuko,bet tikrai rasi temose jeigu paieskosi. O jei noras nebus stiprus,tai ta nesvari vilnele ikvepimo nesukels tongue.gif



as maniau kad in petto jau patyrus velime blush2.gif
Atsakyti
Aš nesu patyrusi - tiksliau visiškai nepatyrusi blush2.gif Bet nežinau, ar verta man bandymui pirkti vilnos, kai turiu kaime iki valiai savos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(in petto @ 2008 07 08, 20:21)
Aš nesu patyrusi - tiksliau visiškai nepatyrusi blush2.gif Bet nežinau, ar verta man bandymui pirkti vilnos, kai turiu kaime iki valiai savos ax.gif


Tai va tame ir skirtumas- kur jau paruošta švelni, be kakų ir šiukšlių, be ašutų vilnelė ir kur tiesiai nuo avies.
Jumi norėjo pasakyt, kad , jei nebandžius visai velti, tai yra didelė tikimybė, kad pabandžius namų sąlygomis išsiplauti, prasikaršti, prasikedenti neapdirbtą vilną - visas noras velti išgaruos ir labai nusivilsi rezultatu smile.gif

Ir visa tai pasakojimas ne šiaip 'iš galvos' , visos kas pradėjo velti seniau,kai dar nebuvo LT pardavime vilnos pluošto, yra išbandę tą 'tiesiai nuo avies' vilnos apruošimą , taigi tikrai žino ką kalba wink.gif

Spręsti tau- mes tik patarėme, remdamosi sava patirtim. O kaip skalbti vilną , kaip šukuoti ir kedenti tikrai rasi perėjus kad ir šiame forume esančias vėlimo temas (senesnes) arba ieškok veltiniautojų forume
Atsakyti