Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(ievuschka @ 2008 06 15, 23:17)

Nuostabus komplektukas wub.gif Tik dabar pamačiau,kad siuvinėtas blink.gif
Atsakyti
Šiandien buvau Kernavėj, mačiau Doseth veltus šalius, papuošalus, tapkes, nu superiniai darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 06 23, 23:43)
Šiandien buvau Kernavėj, mačiau Doseth veltus šalius, papuošalus, tapkes, nu superiniai darbeliai wub.gif



nu as manau kad vaizdelis tai jo turejo buti blink.gif blink.gif blink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 06 23, 22:43)
Šiandien buvau Kernavėj, mačiau Doseth veltus šalius, papuošalus, tapkes, nu superiniai darbeliai wub.gif



Na tikriausiai ir be manęs yra kas daro puikiai biggrin.gif ir gražiai.
Nes aš savo dienelę praleidau veldama. O savo darbų niekur nevežiau rolleyes.gif
Atsakyti
ph34r.gif išsiaiškinau irnesakyk.gif mamka buvo doh.gif su keletą mano senienų. Aišku turėjo ir savo darbų. Utilizuosiu tuos, man gėda senus darbus kam ir berodyti blush2.gif
Atsakyti
http://i20.photobuck...08-05-24001.jpg

Mano pirmoji gėlytė. biggrin.gif

Tik va susidūriau su bėda: bandau aš velti su tuo kilimėliu ir šnipštas gaunasi, mantro išvis nesivelia. O kai pasiemu velti į delnus (taip tarsi skalbiant kokią dėmę, tik atsargiai) tai migom susivelia. ax.gif Na, kol kas man taip kaip ir gerai, bet va o kaip bus kai pradėsiu diesnio formato darbus velt.....
Gal ką ne taip aš su tuo kilimėliu darau?
Atsakyti
Mna tik vilna su daugiau sintetikos ir jau nesivelia ..... arba kartą reikėjo gal 5 kart muiluot... sukt vėl muiluot ir t.t... tada susivėlė.... bet labai prasta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmius: 27 birželio 2008 - 22:57
QUOTE(Tranquility @ 2008 06 26, 15:26)
http://i20.photobuck...08-05-24001.jpg

Mano pirmoji gėlytė. biggrin.gif

Tik va susidūriau su bėda: bandau aš velti su tuo kilimėliu ir šnipštas gaunasi, mantro išvis nesivelia. O kai pasiemu velti į delnus (taip tarsi skalbiant kokią dėmę, tik atsargiai) tai migom susivelia.  ax.gif Na, kol kas man taip kaip ir gerai, bet va o kaip bus kai pradėsiu diesnio formato darbus velt.....
Gal ką ne taip aš su tuo kilimėliu darau?



labai grazi wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
angelo grozis -nerealus. O ir kokybiskai suveltas. thumbup.gif
Atsakyti
merginos gal kuri zinot kur gauti veltinio tapkyciu sablona, bet man tik tokiu, kur g00te velia reikia bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
pasidaryt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 07 01, 22:14)
pasidaryt  hihihi.gif



bet man pavyzduko reikia kaip pasidaryti 4u.gif as net neisivaizduoju kaip jis atrodyti turetu g.gif bigsmile.gif
Atsakyti