Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

Katinyti , kai tiek aplink žydėjimo, negalėjai neparodyti darbuose wub.gif Veltinis gera medžiaga siuvinėti- oi kaip mano rankos gundosi biggrin.gif
Ievuschka, ir tave paveikė vasara biggrin.gif Tokios skaisčios ir džiaugsmingos servetėlės wub.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites uz pagyras:)

QUOTE(Chuliganka @ 2008 06 12, 17:17)

Diva, šalis wub.gif  O tapkytės gražios, bet man jų forma nelabai patinka. Truputį batoną primena.. blush2.gif Ir šiaip, aš turbūt labiau tokių a-la balerinkių mėgėja rolleyes.gif


Na as gi pasaku megeja. Man veltinis- pasakos iliustracija. Nesivelia man zemiski daiktai- paziureti grazu, bet kai pradedu velt - tai ten pridedu, tai ten ir galu gale gaunasi nykstuku baciukai, raudonkepuraites kurpaites ar dar kokie vaikiski-pasakiski daiktai. Ir klientai mano dazniausiai gyvenimu besidziaugiantys ir nebijantys aplinkiniu nustebinti savo 'suvaikejimu", kas man labai patinka:)) todel ir neveliu tiesiog balerinkiu..smile.gif)nemoku...

QUOTE(Sedona @ 2008 06 14, 20:10)


Man keista  girdėti kažkaip  kad *Diva* retai dabar veli . Ar neturi laiko , ar daug dirbi ?

na aip yra. Mano muzos vasara iskeliauja atostogu.. Na ir siaip jos gan aikstingos. Tai nenori duot ideju veliant pagal uzsakymus, tai dar kokiu biesu prisigalvoja..O muzoms ir mano vaikuciai pagelbeja daznokai. O ir vyrui dabar pats darbymetis- manlieka vaikai ir tik retsykiais, kai reikia kam dovanos- tenka issikviesti muza is atostogu ir staigiai kazka kurti..


QUOTE(g00te @ 2008 06 15, 15:34)
*Diva* - be zodziu... (ajnu mokytis "fototuot", kaip pasakytu mano A)



4u.gif aciu aciu..:)Nugi kai kam sekasi profesionalu fotografa i vyrus gaut..smile.gif)) tik beje nemazai reikia prisnekint, kad nufotkintu, o dar daugiau, kad nuotraukas paskui sutvarkytu..smile.gif) Na bet geriau veliau nei niekada..smile.gif)




oj kaip grazu, Katinyti, Ievuschka. O as tik biseriu siuvineju- jetau kiek ten pas Katinyti darbo.. Tikrai- nejau cia uzsakymas???
Atsakyti
Jooooo
Ievucshka blink.gif
nugriuvau nuo spalvu>labai labai patiko..
Atsakyti
O aš ne nugriuvau, o apakau cool.gif Man ir spalvos labai patiko. Ir pasiuvinėjimas, manau, čia labai tinka mirksiukas.gif
Vakar nuvėliau tašių, apie kurį neseniai rašiau. Tik dar pamušalo ir užtrauktuko nėr. Parodyčiau ir be jų, bet fotiką paskolinau. Tai nebent pačiai dabar reik skolintis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chuliganka: 17 birželio 2008 - 12:39
*Diva* esu suzaveta ir apakinta tokio tapkuciu grozio swoon.gif tavo darbai thumbup.gif
Atsakyti
HELP
is kur ir kaip greitai gauti latekso KLP?
baigesi, dega, "veltinio namuose" pries pora savaiciu nebuvo, o ir jie tipo uzsidaro (uzsidare?), nerandu ju kontaktu, o Vilkes nesinori trugdyt... kas kokiu ideju turi? skoloj neliksiu...
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 06 18, 21:22)
HELP
is kur ir kaip greitai gauti latekso KLP?
baigesi, dega, "veltinio namuose" pries pora savaiciu nebuvo, o ir jie tipo uzsidaro (uzsidare?), nerandu ju kontaktu, o Vilkes nesinori trugdyt... kas kokiu ideju turi? skoloj neliksiu...

Tavo az pilna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(god@ @ 2008 06 18, 14:06)
*Diva* esu suzaveta ir apakinta tokio tapkuciu grozio  swoon.gif  tavo darbai  thumbup.gif



dekui dekui. Nu kad giriat- imesiu dar sviezienos- praeito savaitgalio darbai- dovanos draugams.
Linksmosios kurpaites ir aistringasis salis:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 19 birželio 2008 - 12:46
*Diva* oho kokia tu greita wub.gif manau apsidziaugs tavo draugai gave tokius grozius tongue.gif
Atsakyti
puikuma - jei ne draugai tai vilnos nepaliestum biggrin.gif
Atsakyti
tai *Diva* nevelia jau??? g.gif verysad.gif
Papildyta:
http://www.vilnosvai...lt/gallery.html

iurekit kokiu groziu radau lotuliukas.gif
Atsakyti
Diva velia - kai draugam dovanų reikia laugh.gif
man tam puslapyje labiau įdomybės nei grožybės blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 20 birželio 2008 - 13:35