Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

braskes......... mmmmmmmmmm wub.gif wub.gif wub.gif

noreciau paklausti mamyciu, koks mazdaug turetu buti batuku ilgio, plocio ir aukscio(cia apie kelti) santykis mazam mazam kukuliui, jei pvz ilgis 8cm? kazkada dariau, tai buvau nutaikius atsitiktinai, bet kadangi tokiu dovanu nedaznai prireikia, tai jau ir sablonas kazin kur nukistas ir ta santyki kazkaip sunkiai isivaizduoju blush2.gif blush2.gif blush2.gif buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif nes jau speju, kad reiks ka kita mastyt, nes bijau anatomiskai koki brieda padaryt....
Atsakyti
Aš naudojausi šituo paveikslėliu veldama batukus kūdikiui. Atrodo, kažkur čia SM ir buvau radus. Tik išėjo jau tokie ne visai naujagimiui, maždaug 3-6 mėn. vaikui. Bet gal bent jau proporcijas padės nustatyti. Langelis ten 1 colis = 2,5 cm.

user posted image

Dar čia yra gera nuoroda, kaip pasigaminti šabloną, tik jau daug kartų buvo įdėta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 13 birželio 2008 - 14:48
Ačiū , Chuliganka,labai aiškiai viską papasakojai- reikės kada pabandyti.

Man keista girdėti kažkaip kad *Diva* retai dabar veli . Ar neturi laiko , ar daug dirbi ?
Atsakyti
Baisingai dziaugiuosi ir didziuojuosi siuo savo darbu wub.gif , todel parodysiu ji visai placiajai visuomenei biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2008 06 15, 13:55)
Baisingai dziaugiuosi ir didziuojuosi siuo savo darbu  wub.gif , todel parodysiu ji visai placiajai visuomenei  biggrin.gif




Puiki, šilta, spalvinga vasaros pievelė thumbup.gif
Atsakyti
*Diva* - be zodziu... (ajnu mokytis "fototuot", kaip pasakytu mano A)
Katinytis - irgi be zodziu, net uzsinorejau mokytis siuvinet... tik labai labai nekenciu siulu ir adatu lotuliukas.gif
Atsakyti
Siaip tai mano cia pirmas bandymas siuvinejime, bet kazkaip pamaniau, kad pavyko biggrin.gif . O fototuot tu puikiai moki, tik kiekvienofototato stilius ir braizas kitoks ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 15 birželio 2008 - 21:23
Katinyti, nuostabus darbelis, tikrai yra kuo didžiuotis, ir tikrai pavyko thumbup.gif
Pati labai mėgstu siuvinėti ant veltinio rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi kartais smagu veltinį pasiuvinėt smile.gif Štai auksu siuvinėtas servetėlių komplektas:

user posted image

user posted image

Nors, atrodo, siuvinėjimo čia ne ypač daug, bet kiek laiko užtruko, kol visas išsiuvinėjau doh.gif Net pati neįsivaizdavau,kad tiek... O dar karoliukai...Bet aš patenkinta rezultatu ax.gif Nežinau,kaip iš šono atrodo g.gif
Atsakyti
Is sono atrodo labai grazu, o ir prancuzisku mazgu pamaciau thumbup.gif
Atsakyti
Katinyti - tikiuosi ia sau swoon.gif o tai šitiek darbelio, būtų gailoka kitam atiduoti biggrin.gif pasaka.....
braškių laikas- batukai braškiukai papsipylė biggrin.gif net ievuschkos servetėlės kažkuo perpjautas braškes man priemena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 06 16, 00:17)
Man irgi kartais smagu veltinį pasiuvinėt  smile.gif  Štai auksu siuvinėtas servetėlių komplektas:

user posted image

user posted image

Nors, atrodo, siuvinėjimo čia ne ypač daug, bet kiek laiko užtruko, kol visas išsiuvinėjau  doh.gif Net pati neįsivaizdavau,kad tiek... O dar karoliukai...Bet aš patenkinta rezultatu  ax.gif Nežinau,kaip iš šono atrodo  g.gif



ievuschka labai serveteles thumbup.gif + wub.gif taip ir uzsinorejau kavos puodeli pasideti ant tokio grozio tongue.gif
Atsakyti