Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

QUOTE(Chuliganka @ 2008 06 10, 12:57)
Kažkaip ant greitųjų neradau, kurioje temoje rodome riešines, tai dedu čia.
Dovana pagal užsakymą draugei:

Man taip patinka gauti rezultatą, tik kodėl aš taip retai veliu..? doh.gif


Labai fainulkos wub.gif ir nuotrauka-graži...(tie riešinių burbuliukai vizualiai dera su trimis to daikto, ant kurio jos padėtos, apvaliais iškilimais kairiajame nuotraukos kampe.O, beje-kas ten per daiktas?)
Atsakyti
Sveikos,
Chuligankos, riesines tikrai labai grazios graziai spalvytes suderintos, o ir pilki akmenukai labai originaliai atrodo.

O cia "Braške-braškiškesnė" su palinkejimu, kuo greiciau sulaukti saldžiojo uogų sezono biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
g00te-oi, tavo nuotraukos-tiesiog puikios thumbup.gif ir bačiukai, aišku, superiniai , labai "skanūs" clap_1.gif
Atsakyti
Goote,kokios braskes !!


O as rankine rodau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Apoie rankine as jau vakar sakiau:spalvytes ir ju perejimai is vienos i kita - labai grazu + ta medziagele thumbup.gif
Atsakyti
Jumi - labai daili rankinytė wub.gif Ta medžiagėlė suteikia "cinkelio" smile.gif
O kaip toks rankenų tvirtinimas? Ar patvaru?

Mane vis tas pamušalo įsiuvimas atbaido nuo rankinių vėlimo doh.gif Žinau,kad prasikrapštyčiau ilgiau už pačios rankinės nuvėlimą doh.gif Pati siuvai?
Atsakyti
Ievuschka, tas daiktas - tai antikvarinė kėdė su odine sėdimaja dalimi, prikalta metalinėmis kniedėmis iš kraštų. Ta oda tokia gerokai senstelėjusi - sukietėjusi, suaižėjusi, bet dėl to man įdomi smile.gif Kartais naudoju ją kaip foną darbeliams nufotografuoti.
goote, braškinės tapkutės fantastiškos wub.gif
O Jumi tašiukas, tiksliau tas spalvų margumas man toks jumiškas. Pasižiūri - ir atpažįsti autorių thumbup.gif Labai gražu ir medžiagėlė vietoj thumbup.gif

O aš susigalvojau nusivelti tašiuką, bet niekaip nenusprendžiu, kokio ilgio rankeną daryti: ar tokią ant peties, ar kiek ilgesnę, per petį permetamą, kad tašius ties juosmeniu maždaug kabėtų.. Gal žinote kokių būdų, kad rankeną būtų galima susimažinti-pasididinti pagal nuotaiką? g.gif Jei rankena būtų plokščia, tai įmanoma spec. metalinę detalę pritaikyti, bet aš jos apvalios prie sugalvoto tašiuko noriu.. doh.gif
Atsakyti
Labai geros riešinės . thumbup.gif Chuliganka, kaip tu tuos burbuliukus prikepei? Aš bandžiau kažkada , tai nepavyko ir nutrenkiau.
g00te, kaip visada . wub.gif Darbas - Įvykis .
Jumi, net velti vėl noras atsirado , pasižiūrėjus į tokį tašiuką. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 06 11, 15:38)
Jumi - labai daili rankinytė  wub.gif Ta medžiagėlė suteikia "cinkelio"  smile.gif
O kaip toks rankenų tvirtinimas? Ar patvaru?

Mane vis tas pamušalo įsiuvimas atbaido nuo rankinių vėlimo  doh.gif Žinau,kad prasikrapštyčiau ilgiau už pačios rankinės nuvėlimą  doh.gif Pati siuvai?

PAti siuvu,bet tas siuvimas tiek laiko sueda....per ta laika atrodo geriau velciau....
Del rankenos:
Man paciai tokios rankenos nepatinka
Patinka plokscios rankenos arba kokios nors imantresnes prisiuvamos...bet idomesniu dazniausia tenka uzsienio parduotuvese ieskoti o tai uztrunka sad.gif

Chuliganka,rankine derinta prie papuosalu rinkinio ir issakytu noru smile.gif Man rodos tos jumiskos spalvos gaunasi todel kad zmonems tokios patinka tai ir derintis tenka. blush2.gif
Atsakyti
LAbas rytas 4u.gif

nuostabus darbeliai- as visad uzsuku ir pasigroziu, tik vis neprisiruosiu garsiai pagirti..smile.gif)) Nuostabus darbeliai! Saunuoles velejos!!!!Na ir as irgi pasigirsiu pora gaminuku- laaaabai retai veliu- tik kai stipriai kas prispaudzia blush2.gif Pora kiek senesniu darbuku- raudonkepuraites-braskiniai geros nuotaikos baciukai bei lubinu salis mamai.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
mega_shok.gif Kokios braaaškės..... wub.gif O šalis..... swoon.gif Pasaka tikra good.gif
Mačiau užvakar tuos Doseth šalius ,kur labai greit suvėlė -realybėje šimtus kartų gražesni wub.gif good.gif
Atsakyti
Sedona, kamuoliukus pradžioje gana minkštus susivėliau, tada vėliant jie dar traukiasi ir su pagrindu sukimba geriau. Pastebėjau, kad pora "akmenukų", kurie kietesni buvo, sunkiai prie pagrindo lipo, bet kažkaip "įtryniau" biggrin.gif Beje, juos dėjau iš karto ant dar nesušlapintos vilnos ir ant viršaus plonai plonai bordo vilnele užklojau, kad gautųsi tokie "apsitraukę".
Tiesa, nežinant kaip tu juos darei, sunku pasakyt, kuo mūsų burbuliukų privėlimo procesas skyrėsi ir kodėl tau nesigavo.. g.gif

Diva, šalis wub.gif O tapkytės gražios, bet man jų forma nelabai patinka. Truputį batoną primena.. blush2.gif Ir šiaip, aš turbūt labiau tokių a-la balerinkių mėgėja rolleyes.gif
Atsakyti